Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz

Uyarılar

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz Telkinli Mp3’leri Buradan Yükleyiniz!!!

Suçluluk ve Ego Güçlendirici Telkinleri Yenilendi

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz Suçluluk ve Ego Güçlendirici Telkinleri Yenilendi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sanırım benden kaynaklanan bir hata olmuş:)şimdi başarıyla yükledim, teşekkür ediyorum.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz telkin cd indir izle İstanbul Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz nerededir kimdir Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz hipnoz Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk ve Ego Güçlendirici Telkinleri Yenilendi

Like Tree2Likes
Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-01-2009, 01:20 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücella is an unknown quantity at this point
sanırım benden kaynaklanan bir hata olmuş:)şimdi başarıyla yükledim, teşekkür ediyorum....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mücella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 09-02-2009, 12:25 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kristal küre is an unknown quantity at this point

Atakan Bey, suçluluk ve ego güçlendirici telkinlerin yeni versiyonlarını verdiğiniz linkten indiremiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
kristal küre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 14-02-2009, 02:44 PM   #23 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
kristal küre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atakan Bey, suçluluk ve ego güçlendirici telkinlerin yeni versiyonlarını verdiğiniz linkten indiremiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Bilgisayarınızda rar dosyası yoksa,öncelikle onu indirmelisiniz..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 26-02-2009, 10:37 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 11
16 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Attilax is an unknown quantity at this point

Atakan bey bu yeni mp3 lerden olumsuz kelimeleri cümleleri çıkardığınızı söylemişsiniz bende o yüzden bunlarla dinlemeye başlayacağım.

indirdim dosyaları yalnız dosyanın içinde word dosyası olarak mp3lerin içeriği var ,içeriği okudum negatif cümleler değişmişmi acaba diye
ama çoğu negatif cümle duruyor
örn:
Artık kendin hakkında o kadar da fazla kafa yormayacaksın ve karşına çıkan sorunların seni durdurmasına izin vermeyeceksin. Şu andan itibaren, karşına çıkan bir sorunu bir meydan okuma olarak, her zorluğu üstesinden gelmen gereken bir sınav olarak göreceksin… bunların tümünü… her yönden… çok daha fazla olumlu bir yaklaşımla ele alacaksın…

Bu derin uyku süresince kendini çok daha güçlü ve sağlıklı hissediyorsun. Kendini daha dikkatli, daha uyanık, daha enerjik hissedeceksin. Kolay kolay yorulmayacaksın … kolay kolay halsizlik hissetmeyeceksin. Cesaretin kolay kolay kırılmayacak… moralin kolay kolay bozulmayacak. Her geçen gün... etrafında olup bitenler ne olursa olsun, uğraştığın şey her ne ise, o işle daha yoğun ilgileniyor olacaksın… düşüncelerinde sürekli kendinle uğraşmayacaksın. Bundan böyle karşılaştığın zorlukların üzerinde fazla durmayacaksın… dikkatini sadece yapman gereken işe vereceksin ve kendin hakkında çok daha az endişeli olacaksın. Zihnin kendinle ve duygularınla çok daha az meşgul olacak. Her gün… sinirlerin daha güçlü ve daha sakin olacak. Zihnin daha dingin ve açık olacak… duygu ve heyecanlarının kontrolün altında olduklarını giderek daha fazla hissedeceksin….. daha sakin… daha huzurlu olacaksın. Çok daha az endişeli olacaksın… ruhun daha az çalkalanacak… çok daha az korkuya kapılacak ve çok daha az kaygılanacaksın… kolay kolay canın sıkılmayacak.

Acaba bu eski içerik mi? yoksa yeni içerikte bu olumsuz kelime ve cümleler olumlu olarak değiştirildimi pek bişi anlamadım ?
Attilax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 26-02-2009, 10:46 PM   #25 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart uzun ve kısa metin farkı

Uzun metinlerde önemli olan genel anlamdır.Kısa metinlerde yani bir kaç cümleden oluşan telkinlerde ise olumsuz cümle kullanılmaz.
Telkinleri hazırladıktan sonra bu açıklama yapılmasına rağmen bu konuda endiseleri olanlar için bazı düzeltmeler yaptık.
Ancak telkin metinleri asıllarına uygun bir şekilde çevirilmiştir.Zaten telkinlerin etkileri de ortadadır.

Ayrıca çeviris yapılan telkin metinleri aynı şekilde bir kitapta yayınlandı bu kitabı çıkaran da bu konularda en yetkin kişidir..Eğer metinlerde bir sorun olsaydı o kitapta yayınlanmazdı.

Bu telkini dinleyenler zaten tıpkı içerikte geçtiği gibi morallerinin kolay kolay bozulmadığını söylüyorlar demek ki telkinler olumlu yönde doğru şekilde etki ediyor...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 01-03-2009, 04:25 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

öncelikle bizlerin kişisel gelişiminde katkınız oldugu için tşkr ediyorum...bugun 5.günüm henüz olagan bir degişiklik sezmedim kendimde ama ümitliyim...
yalnız haddim olmayarak birşey sormak istiyorum.siteye girdigim günden beri internete baglanmakta zorluk çekiyorum.virüs taraması yaptım pc de virüs çıktı fakat kaynağını göremiyorum...acaba sitede virüs içerikli reklamlar var mı? tıklamadım ama işte kafama takıldı ....

yeni telkinleri de indiremiyorum...virüs sebebiyle oldugunu düşüdüm:S
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 01-03-2009, 04:37 PM   #27 (permalink)
Super Moderator

1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
keskin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle bizlerin kişisel gelişiminde katkınız oldugu için tşkr ediyorum...bugun 5.günüm henüz olagan bir degişiklik sezmedim kendimde ama ümitliyim...
yalnız haddim olmayarak birşey sormak istiyorum.siteye girdigim günden beri internete baglanmakta zorluk çekiyorum.virüs taraması yaptım pc de virüs çıktı fakat kaynağını göremiyorum...acaba sitede virüs içerikli reklamlar var mı? tıklamadım ama işte kafama takıldı ....

yeni telkinleri de indiremiyorum...virüs sebebiyle oldugunu düşüdüm:S
Merhabalar

Aramıza hoşgeldiniz öncelikle..

pc nizdeki virüs sorununun siteyle bir ilgisi yoktur.Çünkü burada yayınlanan reklamler için seçici davranılıyor..Aksi halde bağlanan pekçok kişide aynı sorun olurdu.Muhtemelen aynı güne tesadüf etmiş..

Yenilenen telkinleri bilgisayarınızda görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda öncelikle rar programının yüklü olması gerekiyor..Telkin linklerinin verildiği sayfadan bu programı yükleyebilirsiniz..

Sevgiler..
Alt 02-03-2009, 11:56 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

dosya bulunamadı...ah ne talihsizmişim ben ya :(
DAHA İYİ
hissediyorum :)
Alt 03-03-2009, 12:00 AM   #29 (permalink)
Üsteğmen

rar dosyası mevcut bılgısayarda.fakat olmuyo işte.neredeyse butun sayfalra aynı seyı yazdım ve yenıden yazmaya utanıyorum ama telkinlerden vazgecmeye nıyetım yok ve indirmekte ısrarlıyım ama ınmıyo ıste site linki error rapid error veriyo.dosya tc dekileri indirebiliyorum ama burdaki adreste dosya bulunamadı diyo:(
DAHA İYİ
hissediyorum :)
Alt 03-03-2009, 12:09 AM   #30 (permalink)
Super Moderator

Alıntı:
keskin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
rar dosyası mevcut bılgısayarda.fakat olmuyo işte.neredeyse butun sayfalra aynı seyı yazdım ve yenıden yazmaya utanıyorum ama telkinlerden vazgecmeye nıyetım yok ve indirmekte ısrarlıyım ama ınmıyo ıste site linki error rapid error veriyo.dosya tc dekileri indirebiliyorum ama burdaki adreste dosya bulunamadı diyo:(
Ego ve suçluluk telkinlerinin yeni versiyonlarını birazdan indirebileceksiniz..Linkleri vereceğim..Herhalde istedikleriniz bu telkinlerdi..
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler
Stil