Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapabilirim

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapabilirim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İnsanlar, yaşadıkları çevre aile faktörleri, kendi kişisel karakterleri dahilinde belli bir görüş, düşünce biçimi oluştururlar ve bu genellikle çocukken olur. Hatta yedisinde ne isen yetmişinde de o'sundur der atalarımız. Bu nedenledir ki oturmuş düşünce ve düşünce kalıpları genellikle değişmez. Hele ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapabilirim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-11-2011, 05:48 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 62
75 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Electra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapa

İnsanlar, yaşadıkları çevre aile faktörleri, kendi kişisel karakterleri dahilinde belli bir görüş, düşünce biçimi oluştururlar ve bu genellikle çocukken olur. Hatta yedisinde ne isen yetmişinde de o'sundur der atalarımız. Bu nedenledir ki oturmuş düşünce ve düşünce kalıpları genellikle değişmez. Hele ki toplu bir düşünce değiştirme olayı söz konusu değil malesef. Bu nedenle insanların bakış açılarını değiştirmek yerine oturduğunuz muhiti değiştirmek daha kolay ve daha mantıklı olanı. Diğer türlü yıpranırsınız. Ayrıca bu sizin hayatınız, hayatınızı içinizden geldiği gibi yaşamaktan çekinmeyin fakat toplumsal baskıların çoğu zaman rahatsız edici olacağını da göz ardı etmeyin. Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Electra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 06:05 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapa

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaşasın renkli giyinmek ya :)). Hayatı renklendirmeye kendimden başlayıp hayatın diğer renklerini yakalayabilmek isterim.

Mutlu ve bol renkli günler dilerim.

Bence de yaşasın maviler, kırmızılar, pembeler, çok siyah giymek insanı depresif yapıyor, ince gözükelim derken melankolik olmanın gereği yok! Yaşadığınız ve çalıştığınız yerlerde her ne yaparsanız yapın, cici kız, cici çalışan kız, cici anne tüm bunlar karşı tarafın gözlükleriyle görünmez olabilir, ayrıca en modern kesimlerde bile komşular arasında takipçilik vardır o da ayrı!... Mutlaka gözetlenecek bir delik, bir perde boşluğu vardır. Gözetlenme hiç bitmez hele de biraz alımlı ve güzel biriyseniz...O yüzden herkese de yaranılmayacağından kimseye göre hayatımızı yaşamamalıyız, yalnız bizim toplumumuzda sosyal baskı diye de bir şey var, o yüzden çok aşırı uçlara vardırmadan, herkesle (özellikle her şeye burnunu sokan tiplerden) çok fazla dialog kurmadan, ilişkileri sınırlayarak davranmak lazım diye düşünüyorum, ama yine de bu çevrede yaşayan sizsiniz, daha iyi bilirsiniz bunu, Ankara'da güya modern bir semtte oturuyorum ama burada da insanların birbiriyle hiç dialoğu yok diyebilirim, fazlaca bireysel!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 06:49 PM   #13 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Arkadaşlar,

Hepinize ""koruma Kalkanı"" telkinini öneririm tabi ego ile beraber, istemediğin insanları hayatından uzaklaştırmaya birebir:=)
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 09:57 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar,

Hepinize ""koruma Kalkanı"" telkinini öneririm tabi ego ile beraber, istemediğin insanları hayatından uzaklaştırmaya birebir:=)
koruma kalkanı gerçekten bu konuda işe yarıyor mu ?
merak ettim bunu nasıl keşfettin ve hangi durumda ne şekilde işe yaradı anlatabilir misin :) (yani çok özel değilse tabi) inan böyle bir canlı örneğe çok ihtiyacım var

dışarı çıktığında yolda gördüğün ancak senin karşılaşmak istemediğin kişiler kaldırım değiştirerek senden uzaklaşıyorlar mı ? :) yani sinek kovucu görevi mi görüyor ? :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 10:02 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

o sinek kovucu aslında senin zihninde. sen onu kullanırsan zaten tüm rahatsızlık veren sinekler senden uzak kalıyorlar :) bu koruma kalkanı da zihnimizdeki o sineksavarı harekete geçiriyordur sanırım. ama bu yine de senin elinde. insan neyi düşünürse o ihtimali doğurur. sen kötüyü düşünme. hep güzel düşün. ki güzel olsun. su akar yatağını bulur :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 11:31 PM   #16 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

sen, sen olduğun gibi devam et.. alışacaklar ... insanların alışkanlıklarını değiştirmek çok zor ...

Osmanlı da 2. mahmut varmış .. bu adam avrupayı örnek almış .. kılık kıyafete bir kaç değişiklik getirmiş ... pantolon giyilecek fes takılacak demiş (fes zorunlu) ..

Halk Fesin zorunluluğunu duyunca 2. mahmuta avrupayı örnek aldığı için gavur mahmut demiş ..

Atatürk 100 yıl sonra fesi kaldırmış şapka demiş ..

Bu sefer ona da aynısını söylemişler...

Aynı zamanda bu öss tarih sorusu :) soru bunun nedeni nedir ?

Cevap : İnsanların alışkanlıklarını değiştirmek zordur. .

Sadece Gavur kelimesine yerine daha kibar bir dil kullanılmış ..
Alt 04-11-2011, 08:26 AM   #17 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Lightbulb Cevap: yaşadığım yerdeki insanların niteliğinin değişmesi için nasıl bir çalışma yapa

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merak ettim bunu nasıl keşfettin ve hangi durumda ne şekilde işe yaradı anlatabilir misin :) (yani çok özel değilse tabi) inan böyle bir canlı örneğe çok ihtiyacım var

dışarı çıktığında yolda gördüğün ancak senin karşılaşmak istemediğin kişiler kaldırım değiştirerek senden uzaklaşıyorlar mı ? :) yani sinek kovucu görevi mi görüyor ? :)
Sevgili imported Angel,

Tabiki sinek kovucu gibi degil ama guzel benzetme...

Koruma Kalkani istemedigin durumlarda ani reflek olarak oradan uzaklasmai sagliyor bunu sen bile anlayamiyorsun... Ornegin ben kalabalik bir ofis ortaminda calismaktayim bazi insanlarin samimiyetsizliklerine sinir oluyorum yalakalilari beni cileden cikariyor, onlari gordugumde otomatik olarak alan degistirirken buldum kendimi cok ilgincti... Baska zzaman olsa o ortamda kalmaya devam ederdim.... Bunun disinda etrafimda surekli sikaye eden insanlar oldugunda ben de onlarla birlikte ayni seyden sikayet etmeye baslardim otomatik olarak ama su anda sikayet eden oldugunda ``Aman sen de hicbirseyden memnun olmuyorsun, bence sukretmelisin`` demeye basladim tabi herkes saskin:) Bir anlam veremiyor ama bu muhtesem acayip hosuma gidiyor.. BAna alik alik bakmalarina bayiliyorum... Bu olumlulugum daim surmesini seciyorum.....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2011, 10:49 AM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok güzel bir benzetme, çok güldüm, sinek kovucu
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2011, 01:07 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili imported Angel,

Tabiki sinek kovucu gibi degil ama guzel benzetme...

Koruma Kalkani istemedigin durumlarda ani reflek olarak oradan uzaklasmai sagliyor bunu sen bile anlayamiyorsun... Ornegin ben kalabalik bir ofis ortaminda calismaktayim bazi insanlarin samimiyetsizliklerine sinir oluyorum yalakalilari beni cileden cikariyor, onlari gordugumde otomatik olarak alan degistirirken buldum kendimi cok ilgincti... Baska zzaman olsa o ortamda kalmaya devam ederdim.... Bunun disinda etrafimda surekli sikaye eden insanlar oldugunda ben de onlarla birlikte ayni seyden sikayet etmeye baslardim otomatik olarak ama su anda sikayet eden oldugunda ``Aman sen de hicbirseyden memnun olmuyorsun, bence sukretmelisin`` demeye basladim tabi herkes saskin:) Bir anlam veremiyor ama bu muhtesem acayip hosuma gidiyor.. BAna alik alik bakmalarina bayiliyorum... Bu olumlulugum daim surmesini seciyorum.....
Açıklamaların için teşekkür ederim azraist arkadaşım :)
olumsuz ve negatif olan hoşlanmadığımız ortamlardan durumları farkedip ordan uzaklaşmamızı sağlıyor demekki :) olsun bu da güzel birşey... demekki önceden farketmediğimiz şeyleri bize farkettiriyor ve uyarıcı görevi görüp ordan uzaklaşmamızı sağlıyor :) ben de belki biraz daha uzaklara çıkıp gezmeye başlarsam günümü vaktimi orada geçirirsem belki evimin bulunduğu yerdeki bu insanlar o kadar da gözüme batmayabilir..

gerçekten de başkalarının düşüncelerini önemsememenin önemini anladım dün, durakta servis beklerken kadının birisi bankamatikten para çekmek için arabasıyla yanaşıp durdu ve indiğinde kılığı kıyafeti çok iddialıydı incecik çok yüksek topuklular leopar desenli bluzler taytlar filan....ve buralı olmadığı belliydi.. son derece kendine güvenerek kimseye aldırmadan ağır ağır adımlara tek tek basarak yürüdü işini gördü ve basıp gitti...ilginç olanı da o esnada bu bahsettiğim insanlar o kadına onu rahatsız edicek şekilde bakmadılar veya kadın bunu umursamadı sanırım...orasını bilemiyorum...belki de aman kötü düşünen olacak mı diye bilmeden ezilip büzülerek kendimi yargılatma hakkını belki ben onlara veriyorum kendinden emin olduktan sonra farklı da olsan insanların dikkatini o kadar da çekmiyorsun demekki...yada çeksen de güveninle beraber rengini tam olarak belli ettiğin için farklılığını kabullenip saygı gösteriyorlar belki de....dünkü gördüğüm kadın bana biraz bu konuda düşünme fırsatı verdi...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2011, 01:35 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

o kadınla ilgili çok doğru benzetmelerde bulunmuşsun. işte olay bu. "belki de aman kötü düşünen olacak mı diye bilmeden ezilip büzülerek kendimi yargılatma hakkını belki ben onlara veriyorum" ve "yada çeksen de güveninle beraber rengini tam olarak belli ettiğin için farklılığını kabullenip saygı gösteriyorlar" neyin ne olduğunu zaten biliyorsun. şimdi sıra buna inanmakta. bilmek ayrı bir şey , inanmak ayrı. düşünmek ayrı bir şey, davranmak ayrı. sen bil ama inan. düşün ama davran. olay bu.
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks