Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Benim sorunum...var.

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Benim sorunum...var. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Benim bir sorunum var. okulda arkadaşlarla konuşurken sesim kısık çıkıyor. konuştuğum kişi 2 defa "efendim" demek zorunda kalıyor. Evde konuşurken kalın güzel yüksek çıkıyor. Arkadaşlar ne yapmam lazım.Çekingende değilim. teknik veya yöntem varsa söylermisiniz. Atakan bey siz iyi bilirsiniz....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Benim sorunum...var.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-01-2011, 07:31 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvo_34 is an unknown quantity at this point
Unhappy Benim sorunum...var.

Benim bir sorunum var. okulda arkadaşlarla konuşurken sesim kısık çıkıyor.
konuştuğum kişi 2 defa "efendim" demek zorunda kalıyor. Evde konuşurken kalın güzel yüksek çıkıyor. Arkadaşlar ne yapmam lazım.Çekingende değilim.
teknik veya yöntem varsa söylermisiniz. Atakan bey siz iyi bilirsiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

salvo_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2011, 09:50 PM   #2 (permalink)
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Benim sorunum...var.

tahminim sen kendini evde daha rahat hissediyorsun ondan sesin gür nedense dışarıda çekingensin - bu arada bu profosyenel gorus degildir.

http://twitter.com/#!/kuscomputer (Tüm Bilgisayarla Sorularınızı Twitterdan Sorabilirsiniz. Ücretsiz bir Hizmettir)
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2011, 12:39 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvo_34 is an unknown quantity at this point

Aslında haklısınız.
Düşündümde, kendi kendime yalan söylüyorum aslında. Ben ne kadar çekingen değilim desemde kendimi çekingen görmesemde malesef kalbim çekingensin diyor. Örneğin . Toplum içinde konuşmak zorunda kaldığımda ellerim titriyor.yüz kızarması kekemelik oluyor. vs. kendime kızıyorum bunların nesinden utanıyosun yaww anlamıyorum. diye ama kalbim dinlemiyo beni dinleyen yokki.
kalbime söz geçiremiyom.
salvo_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2011, 01:15 PM   #4 (permalink)
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute

utanıp korkması gerekenler başkaları, ilk 2-3 defa korkacaksın ama aynı sei yapmaa tekrarladıkca hiç bir şeyde korkmazsın merak etme onemli olan cesaretini tplamak gerisi hikaye :D

http://twitter.com/#!/kuscomputer (Tüm Bilgisayarla Sorularınızı Twitterdan Sorabilirsiniz. Ücretsiz bir Hizmettir)
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2011, 01:30 PM   #5 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ego ve suçluluk telkinlerinden bu anlamda oldukça fazla yararlanabilirsiniz.

Deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

Sevgilerimle.
Alt 24-01-2011, 12:58 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 62
35 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acmilanac is infamous around these parts

Bende aynı sizin gibiyim.Okulda sıra bana geldiğinde kalbim deli gibi çarpıyor,eve gelince neden böyle oluyor?Neden çekingenim?İnsanlar beni sıkıcı mı buluyorlar?diye düşünüyorum ...derken bu siteyle karşılaştım.Umarım telkinlerin faydası olur.Size tavsiyem telkinleri bıkmadan,usanmadan dinleyip karşılığını da keyfini çıkararak almanız :)
acmilanac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 01:38 AM   #7 (permalink)
Teğmen

35 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart sorum şu; topluluk karşısında sesim kısık çıkıyor.

Merhaba...Öncelikle kendimi tanıtayım.Ben ergenlik çağında 15 yaşında bir 9.sınıf öğrencisiyim.Okulda arkadaşlarım ve öğretmenlerimin beni sıkıcı buluyorlar,kim benim gibi biriyle arkadaşlık ederki düşüncelerim var.Ayrıca ergenlikten dolayı sesimde kısılmalar,çatallaşmalar oldu.Sesim kısık çıkmaya başladı.Neyse asıl sorumu sormak istiyorum.Acaba sesimin kısık olması psikolojik olabilir mi?Bu gibi düşüncelerimi yenersem sesimin kısık çıkmasından kurtulabilir miyim?Telkinli mp3 lerin bu duruma katkısı olacak mıdır?Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum.Kulak burun boğazcıya gittim :):)İlginiz için sağolun :)
Alt 24-01-2011, 09:46 AM   #8 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

hayatın en güzel çağındasınız güzellerim, keyfini çıkartın bence:), yani bir formülü olsada aslında çekingenliği yenmeninde yazsam keşke ama çokta düşündükçe sorunu büyütürsünüz, kar topugibi olur, sonrada bir dert daha çıkar ki oda bu duruma sebep kim sorusu. sadece içten gülümseyin hayat çok güzel:)
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 09:55 AM   #9 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: sorum şu; topluluk karşısında sesim kısık çıkıyor.

Sevgili Salvo 34 ve Acmilanac,

Öncelikle dinlediğiniz telkinlerin kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum. Yalnız yeterli değil. O telkinlerin yanı sıra her sabah gözünüzü açtığınız ilk anda ve her akşam yatağınıza girdiğinizde uykuya geçmek üzere olduğunuz o baygınlık esnasında kendinize değerli olduğunuzu, kendinizi sevdiğinizi, sosyalleşmekten korkmadığınızı ve kendinize inandığınızı söyleyin. Bu dakikalar bilinç altının kayda geçtiği dakikalardır. Kendi kendinizi eğitebilir, değiştirebilir ve beyninize hükmedebilirsiniz. Süreklilik önemlidir. Kısa zamanda kendinize güveninizin artacağına inanıyorum. Ayrıca kendinize bunları söylerken bir elinizle diğer elinizdeki bir noktaya basınç uygulayın. Gün içinde aynı noktaya basınç uygulayıp kendime güveniyorum, kendimi seviyorum telkinlerini tekrar ederseniz bilinç altınız o anı hatırlayacak ve ilerleme süreciniz kısalacaktır.

Önce siz kendinizi sevin ve değer verin, çevrenizle ilişkileriniz siz farkına varmadan değişecek :))

Sevgilerimle :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 01:40 PM   #10 (permalink)
Teğmen

çok teşekkürler :)

Bookmarks