Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/21-telkinlerin-etki-etmedigi-kisiler.html)

hayatimdegisti 13-02-2007 01:03 AM

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Merhabalar;

Ses düzeyini braz arttirabilirsiniz.Özellikle bu son eklenen su sesleri uyurken rahatsiz etmeyecektir.
Hoparlör yerine kulaklik ile dinlemek olabilir.Ancak kulaklik kulağiniza takili değilse ses gelse bile bu ses konusunda sorun yaratabilir.
Yani kulaklik küçük olduğu için ses çok açıldığında hoparlör ile aynı kaliteyi vermez. music45
Başka telkin ekleyebilirsiniz.Kendine güven telkinini ekleyin.

Bu başlıkta yazan herkes eninde sonunda etki görüyor bu nedenle etki göremem diye bir endişeniz olmasın. s456
Süreci çokda takip etmeyin.Beklentisiz bir şekilde dinlemeye devam edin.

mudokon 13-02-2007 01:26 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar;

Ses düzeyini braz arttirabilirsiniz.Özellikle bu son eklenen su sesleri uyurken rahatsiz etmeyecektir.
Hoparlör yerine kulaklik ile dinlemek olabilir.Ancak kulaklik kulağiniza takili değilse ses gelse bile bu ses konusunda sorun yaratabilir.
Yani kulaklik küçük olduğu için ses çok açıldığında hoparlör ile aynı kaliteyi vermez. music45
Başka telkin ekleyebilirsiniz.Kendine güven telkinini ekleyin.

Bu başlıkta yazan herkes eninde sonunda etki görüyor bu nedenle etki göremem diye bir endişeniz olmasın. s456
Süreci çokda takip etmeyin.Beklentisiz bir şekilde dinlemeye devam edin.

teşekkürler Atakan bey.dediklerinizi aynen uygulayacam.su sesinden telkin olarak yaptığınızı bilmiyodum.öğrendiğim çok iyi oldu.tekrar sağolun.

mudokon 20-02-2007 06:06 PM

merhaba herkeze.
telkinlerin 20. günü ama hala bi etki yok gibi. sad456
13 günden önce ego,suçluluk
13. günden sonra ego güçlendirici,suçluluk ve kendine güven dinliyorum.
Atakan Bey sizce bi etki görmediğimi hissetmeme rağmen başka telkinler sosyallik arttırıcı falan ekleyeyimmi yoksa bu şekilde devam mı edeyim?
eğer ekleyeceksem maksimum kaç telkin ekleyeyim.
cevabınız için şimdiden teşekküreler...

hayatimdegisti 20-02-2007 06:14 PM

Merhaba;
Yeni telkinler ekleyebilirsiniz.Hoparlör ile dinlemeye başladiniz sanirim.Sesi biraz açabilirsiniz.Su sesleri ve ney için bu pek bir sorun yaratmayacaktir.

turgay0101 03-03-2007 03:44 PM

vallhi insan isterse her soruna çare buluyor önce3 pil sorunum oluyor do 5 li kaliteli pil alıyordom mp3 çalara ve 5 milyonluk piller 5 gün dayanma kapasitesine sahipti ben de gittim şarj olan pil ve pil şarj makinası aldım artık bu sorun kalmadı gece dinlemenin ehemmiyetini biliyordum ama bir türlü dinleyemiyordum ona da kendimce çare buldum şimdi kulaklığı izola bantla yapıştırıyorum ve sabah kalktığım da kulaklık kulağım da oluyor baya enteresan bir çözüm ama işe yarıyor hiç bir yan etkisi yoktur duyurulur

yakamoz 03-03-2007 04:51 PM

khkh56 Süpersiniz...

aysekim 03-03-2007 07:45 PM

bende çok begendim yönteminizi.insan isteyince imkanlarını kendisi yaratabiliyormuş

skorpy 03-03-2007 08:31 PM

bende akşam kulaklığı kulağıma takıyorum ama sabah kalktığımda bırak kulağımda olmasını kulaklığı bulamıyorum ben koli bantı kullanacam olurmu acaba turgay ilginç ve pratik buluşun için teşekkürler gulensmiley gulensmiley

hayatimdegisti 03-03-2007 08:41 PM

Fark olmasada bir hafta sonra yeni telkinleri ekleyebilirsiniz.

hayatimdegisti 06-03-2007 08:45 PM

Listeni arrtir o zaman Serhat...Sosyallik arttiriciyi mutlaka eklemeni öneririm. 12389

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:44 PM.