Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Diğer Hastalıklar

Uyarılar

Diğer Hastalıklar Çeşitli Hastalıklara Ait Bilgiler

kara - + ciğer

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Diğer Hastalıklar kara - + ciğer Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız karaciger benim adim. çok güçlü bir organim. kendimi anka kusu gibi küllerimden yeniden yaratabilirim. beni ciddi anlamda uzun süre zorlamazsaniz, size yaşam boyu kalite sunarim. ben çok ünlüyüm. hakkimda kitaplar dolusu bilgi var. bakin benim için neler deniyor: - karacigerinizin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Hastalıklar telkin cd indir izle İstanbul Diğer Hastalıklar nerededir kimdir Diğer Hastalıklar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Hastalıklar hipnoz Diğer Hastalıklar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Hastalıklar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Hastalıklar kuantum düşünce kitap haberi

kara - + ciğer

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2007, 03:05 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart kara - + ciğer

karaciger benim adim. çok güçlü bir organim. kendimi anka kusu gibi
küllerimden yeniden yaratabilirim. beni ciddi anlamda uzun süre
zorlamazsaniz, size yaşam boyu kalite sunarim.

ben çok ünlüyüm. hakkimda kitaplar dolusu bilgi var. bakin benim için
neler deniyor:

- karacigerinizin hastalanmasi ve buna bagli belirtilerin vücudunuzda
oraya çikmasi demek, karacigerinizin üçte ikisinin hastalandigini
gösterir.

- karaciger hastaligini belirtmekten çekinen bir organdir. agriyi
ileten sinir uçlari olmadigi için hastalandiginda agri sikayetiniz
pek olmaz.

- nadiren enfeksiyon, apse veya sivi birikimi nedeniyle aniden
büyüdügünde sag kaburga altinda "gerilme agrilari" hissedilir.

- karaciger rahatsizliklari kendilerini daha çok karnin üst kisminda
sislik ve veya dolgunluk ile gösterir.

- karaciger sorununun klasik belirtisi halsizlik ve yorgunluktur.
özellikle ilerleyici yorgunluk ve istahsizliklarda karaciger mutlaka
hatirlanmalidir.

- sarilik yani cilt ve göz akinda sararma en önemli karaciger
rahatsizligi belirtisidir. bu oldukça ilerlemis bir rahatsizligi
gösterir. özellikle idrar rengi de sararmis ise karacigere acil
destek gerekmektedir.

- ilerlemis karaciger rahatsizligi karinda ve ayaklarda sisme,
erkeklerde gögüslerde büyüme ve tüy dökülmesi de ortaya çikabilir.

- sorun karaciger yetmezligine ulastiginda ciltte kuruma, pullanma,
kasinma, damarsal genislemeler, avuç içinde kizarma, saç ve kaslarda
azalma, bulanti, istahsizlik gibi belirtiler ortaya çikar.

karacigerin dogal koruyucusu enginar içerdigi "cynarini" ile
karacigerin kendini onarmasina yardimci olur.

karaciger dogru gida rejimi ile çok kisa zamanda kendini
yenileyebilir.

gereksiz ilaçlar, asiri alkol ve en önemlisi öfke krizleri ve devamli
dert yanip, söylenme (mizmizlanma) aliskanligi karacigerinizi
zorlayan nedenlerin basinda gelir.

sabahlari kahvaltiyi atlamamak da karacigerinizi seviyorsaniz dikkat
etmeniz gereken bir sey.

daha fazla bakliyat, balik, sebze ve meyve tüketin, seker tüketimini
mümkün oldugunca azaltin.

karaciger: öfke ve ilkel duygularin yeridir. kronik yakinma (sikayet
etme), kendini kandirmak için herseye kusur bulma, bu egilimleri
hakli görme; kendini kötü hissetme gibi duygusal sorunlar onu
hastaliga sevkeder.

"benim bildigim tek sey sevgi, huzur ve nesedir. kalbimdeki -açik,
kabule hazir,samimi- yerde yasiyorum. sevgi ariyor ve onu heryerde
buluyorum." onaylamasi (louise hay'den alinti) isinize yarayabilir.

karacigerin sinirlarini zorladiginizi çabuk sinirlenme,
tahammülsüzlük ve çabuk yorulma hallerinde de anlarsiniz.

eger belirtiler ldugundan süphe ediyorsaniz ya da eminseniz lütfen
doktora gidip karaciger degerlerinize baktirin.

burcu c. katkılarıyla..
sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-11-2007, 04:24 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: kara - + ciğer

dr.ibrahim saracoğlu'nun bitkilerle tedavi diye kitabi var.karaciğer deyince aklima nedense hep o kitap geliyor.
karaciğeri korumak ve tedavilere destek amacli olarak lavanta kürü var.aklimda kalan.maalesef kitap yanimda değil.pratik ve faydali bilgiler içeriyor bir adet edinmenizi tavsiye ederim..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2007, 04:31 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

ilk defa duydum en kısa zamanda edinmeye çalışacağım teşekkürler...
ama kitabı bulursan içinden güzel bilgileri bizimle paylaş.. almayanlara bilgileri ulaştırmış oluruz... super

sevgiler..
Alt 12-11-2007, 04:44 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

mutlaka paylasirim. aslinda başucu kitabim gibi fakat su an gecici olarak başka birinde..cok favoridir.nereleri gezdi kitabim..
en kisa zamanda etraflica bilgi vereyim coktandir elime alamamiştim.unutmusum.
sevgiler
Alt 26-12-2007, 01:06 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

beslenmenin karaciğer rahatsizliklarında çok önemli bir yeri vardır.
beslenmede aşırı yağlı yemeklerden uzak durulması gerekir
-çilek lapası (ezilmiş çilek)
-taze kayısı
-enginar
-kereviz
-lavanta
karaciğer için en faydalı besinler arasındadir.
lavantanın karaciğer parankim hücreleri üzerinde aynı anda (simultan) iki ayrıetkisi gözlemlenmektedir.
Bunlardan birincisi karaciğer metabolizmasının genel olarak sağlıklı çalışmasını sağlayarak karaciğeri güçlendirmesidir.
bu sayedehepatit rahatsizliğinin dişinda da karaciğer yatmazliği olanların imdadına yetişmekyedir.
İkincisi ve en önemlisi ise, hem hepatit B ve hemde hepatit C virüslerinin Replikasyonunu baskılamaktadır..Yani bu virüslerin çoğalmalarına engel olmaktadır(inhibe etmektedir).

lavanta kullanımı kürü

bir tutam lavantayı 300 ml suda(bi buçuk su bardağı)suda dört dakika demleyin.Demleme esnasında sıcaklığını kaynama noktasında sabit tutunuz.cezvede demlerken ocağın altını çok kısık tutunuz.
demleme süresi tamamlanınca ılımasını beklemeden süzülmesi gerekir.
süzdükten sonra içmek için ılımasını bekleyiniz.

15 gün boyunca hergün akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı dolusu içilmesi gerekir.
her defasında taze hazırlanmalıdır.bir gün önce arta kalan kısmı kullanmayınız.
damak tadna uygun olsun diye içerisine hiç birsey katmayınız.

15 günlük uygulamadan sonra rahatsızlığın seyrine göre haftada 3-4 kez akşam yemekten 2 saat sonra bir çay bardağı içilebilir.rahatsızlık bitince kür sonlanmış olur.

hiç bir bitkisel kürü abartıp alışkanlık haline getirmeyiniz.
Karaciğer yetmezliği olanların ve hepatit B C virüsü ile yaşamak zorunda olanların zaman zaman lavanta kürünü uygulamalarında büyük fayda vardır.

***bilinçli tüm alternatif bitki kullanımlarının yanında bu uyarı vardır.
Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Buradaki uygulamaları bir destekleyici olarak kullanınız.
Bilmeniz gereken nokta kullanacağınız bitkiye karşı herhangi bir allerjinizin var olup olmadığıdır.
Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız.
Hekime gitmeden bir teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız.

kaynak: prof dr İbrahim Adnan Saraçoğlu
Bitkisel sağlık rehberi

Alt 10-01-2011, 04:01 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
35 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sivasyıldızı will become famous soon enoughsivasyıldızı will become famous soon enough
Standart Cevap: kara - + ciğer

hepatit b ye bağlı siroz hastalığı yaşayan bir kardeşinizim, saydığınız ürünler marketlerde pazarlarda hatta sebze halinde bile enginar bulamadım,
mevla kimseye vermesin bu hastalığı hakikaten insanda davranış ve kişilik bozukluğuda yapıyor hayat katilenide düşürüyor,
ilaç tedaviside yok mümkün olduğu kadar yediklerie dikkat ederek ilerlemesini yavaşlatma mümkün.
ilk evvela safrayı bozuyorki şu anda bende de öyle sonra dalak mide de kanamalara sebep oluyor, şuur kaybı görme kaybı duyu kaybı oluyor güçsüzleşiyorsun 5.kata 50 kg kömür torbasıyla çıkan ben şimdi boş halimle dinlenerek çıkıyorum,
vücutta uyuşmalar sebepsiz morluklar sabahları ağırlık oluyor aşırı uyku bazende hiç uykun olmuyor kısacası tamamen düzensiz bir hayatın oluyor.bu tip rahatsızlıkları olanlar genelde psikolojik destek te alıyor,
bazen barsakların öyle rahatsızlanırki aşırı gazdan toplum içinde kalamazsın yanındaki sanki afedersiniz kaçırıyor sanır ama sancısıda çok fena olur karnın üst kısmından kasıklarına kadar vuru kıvranırsın,
bazen bulantı olur sanki çıkaracam sanırsın hele birde kalabalık içinde olduğunu düşün kısacası zor bir hastalık mevlam tüm hastalarımıza şifalar versin,
dayanma gücü ve sabırlar ihsan eylesin,bir hadiste efendimiz,ayağına diken batsa allah dan olduğuna inanarak sabredersen 10 günahının silinmesine sebeptir buyuruyor inşallah sabredenlerden oluruz,
sivasyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2011, 11:13 PM   #7 (permalink)
Teğmen

bartun06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,961
146 Mesajinıza toplam 545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bartun06 will become famous soon enoughbartun06 will become famous soon enough

Allah acil şifanızı versin, zor hastalık
Alt 12-01-2011, 02:20 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Selam sivasyıldızı.geçmiş olsun.enginar bulamadıysan sana mecitoğlunun enginar suyunu öneririm.Sıkma değil distilasyon yoluyla eldeediliyor.Üstünde nasıl kullanılacağı yazılıyor.İyi bir ürün.Birde sana çörek otunu öneririm.Yalnız öğütüp balla karıştırman gerekiyor.Mutlaka öğütülerek yada dişle iyice çiğnenerek tüketilmeli.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2011, 05:46 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
35 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sivasyıldızı will become famous soon enoughsivasyıldızı will become famous soon enough

eyvalah kardeşim tasiylerii dikkate alacam
sivasyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil