Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2011, 04:01 PM   #6 (permalink)
sivasyıldızı
Teğmen

Tesekkür: 7
35 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sivasyıldızı will become famous soon enoughsivasyıldızı will become famous soon enough
Standart Cevap: kara - + ciğer

hepatit b ye bağlı siroz hastalığı yaşayan bir kardeşinizim, saydığınız ürünler marketlerde pazarlarda hatta sebze halinde bile enginar bulamadım,
mevla kimseye vermesin bu hastalığı hakikaten insanda davranış ve kişilik bozukluğuda yapıyor hayat katilenide düşürüyor,
ilaç tedaviside yok mümkün olduğu kadar yediklerie dikkat ederek ilerlemesini yavaşlatma mümkün.
ilk evvela safrayı bozuyorki şu anda bende de öyle sonra dalak mide de kanamalara sebep oluyor, şuur kaybı görme kaybı duyu kaybı oluyor güçsüzleşiyorsun 5.kata 50 kg kömür torbasıyla çıkan ben şimdi boş halimle dinlenerek çıkıyorum,
vücutta uyuşmalar sebepsiz morluklar sabahları ağırlık oluyor aşırı uyku bazende hiç uykun olmuyor kısacası tamamen düzensiz bir hayatın oluyor.bu tip rahatsızlıkları olanlar genelde psikolojik destek te alıyor,
bazen barsakların öyle rahatsızlanırki aşırı gazdan toplum içinde kalamazsın yanındaki sanki afedersiniz kaçırıyor sanır ama sancısıda çok fena olur karnın üst kısmından kasıklarına kadar vuru kıvranırsın,
bazen bulantı olur sanki çıkaracam sanırsın hele birde kalabalık içinde olduğunu düşün kısacası zor bir hastalık mevlam tüm hastalarımıza şifalar versin,
dayanma gücü ve sabırlar ihsan eylesin,bir hadiste efendimiz,ayağına diken batsa allah dan olduğuna inanarak sabredersen 10 günahının silinmesine sebeptir buyuruyor inşallah sabredenlerden oluruz,
sivasyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla