Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

kendimi çok kötü hissediyorum:(

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı kendimi çok kötü hissediyorum:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sizce ne yapmalıyım??? İşyerinde çok büyük bir haksızlığa uğradım.Aslında bu yıllardır süregelen bişey..Çalıştığım yerde kurallar,olaylar ve durumlar kişiye göre değişebiliyo Konu şöyle:bizim işyerinde aldığımız bütün izinleri bir form doldurarak belgeliyoruz.Sağlık,çocuklarımız için aldığımız izinler, mesai saatleri içinde kurumlarla olan işlerimiz..Neyse en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

kendimi çok kötü hissediyorum:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-04-2011, 04:48 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 170
48 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
herşeyim çocuklarım is an unknown quantity at this point
Standart kendimi çok kötü hissediyorum:(

Sizce ne yapmalıyım???

İşyerinde çok büyük bir haksızlığa uğradım.Aslında bu yıllardır süregelen bişey..Çalıştığım yerde kurallar,olaylar ve durumlar kişiye göre değişebiliyo

Konu şöyle:bizim işyerinde aldığımız bütün izinleri bir form doldurarak belgeliyoruz.Sağlık,çocuklarımız için aldığımız izinler, mesai saatleri içinde kurumlarla olan işlerimiz..Neyse en son değerlendirmede benim ve bir iki arkadaşın günü çok fazla çıkmış.Ancak benimle aynı hatta benden daha fazla izni olan arkadaştan 1 gün benden 2 gün kesilmiş.

Bu arada burda personel müdürüne çok yakın başka bir arkadaş daha var. Onun ise bitmeyen bir süt izni var.Gerekçesi sorulduğunda benim anlaşmam öyle diyor.Oysa ondan kısa bir süre önce ben doğum yapmıştım.Benim süt iznimden 5 dk.geç kalsam hesap soruluyordu...O kadar çok şey var ki daha.Yalnız sıkıcı olan benim birimimde bir müdürüm daha var.Patronla konuşucam (patron çok sert biri olmasına rağmen) bütün korkularımı yenerek ama müdürmü ezemiyorum.Konuyu ona açtığımda bekle ben konuşuyum ama halletmem gereken bir-iki iş var ondan sonra dedi.

Ben ne yapacağımı bilmiyorum.Artık hakkımı savunmak istiyorum:) Ama öfkeyle kalkıp zarar etmek te istemiyorum.Çünkü çocuklarım ve hayat standartlarım için çalışmam da lazım..Hakkımı savunmazsam da kendimle çelişiyorum,kavga içine giriyorum..Napıcam akıl verin lütfen arkadaşlar...

Sizlerin verdiği öğütler benim için çok önemli..Sizce gerekirse bütün gemileri yakma pahasına da olsa hakkımı savunmali ve patronla konuşmalı mıyım??Bunun için de cesaretinize ve aklınıza ihtiyacım var::

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

herşeyim çocuklarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2011, 07:16 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

Bencede hakkını savunmalısın arkadaşım, ama tabiki çatışmaya dönüşmemeli mümkün olduğunca olumlu bir şekilde yapmalısın. Müdürmüş sanırım konuştuğun, ona bu durumu açtığında ben konuşuyum ama halletmem gereken bir-iki iş var ondan sonra demiş. Onu beklemelisin bence, işte yüksek kademede olan bazı arkadaşlarında senin için patronla konuşabilirler rica etsen belki...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2011, 07:24 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Alıntı:
papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bencede hakkını savunmalısın arkadaşım, ama tabiki çatışmaya dönüşmemeli mümkün olduğunca olumlu bir şekilde yapmalısın. Müdürmüş sanırım konuştuğun, ona bu durumu açtığında ben konuşuyum ama halletmem gereken bir-iki iş var ondan sonra demiş. Onu beklemelisin bence, işte yüksek kademede olan bazı arkadaşlarında senin için patronla konuşabilirler rica etsen belki...
Bana birşey söylemiycekmisiniz?..
Lütfennn tavsiyelerinize çok ihtiyacım var...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2011, 07:59 PM   #4 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about

devlet dairelerindede durum çok farklı olmuyor.Bence hiçbirşey düşündüğün kadar fena olmayacak.Sakin,sabırlı kendine güvenli olmaya devam etmelisin.Herhangi bir sorun olursa ki,olacağını düşünmüyorum, eminim patron seni çağırıp dinleyecektir.Emin ol iftiraya uğranılan ,müdürün adamı denilen kişilerin yaptığı oyunda bile ,kader öyle bir yardım ediyor ki hiç konuşmadığınız müdür bile sizi dinliyor.Bence patrona seninle,müdüre de patronla konuşma şansı vermelisin.Sorun olmayacak.Mutlu kalın...
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2011, 10:03 AM   #5 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Anladığım kadarıylahakkımı savunmam ve sabırlı olmam gerekiyor. Bekliyorum bakalım:)Müdürün acil dediği işler pzt.günü bitiyor. Pazartesiden sonra neler olacak ben de bilmiyorum ama bu sefer herşeyi göze aldım.Umarım evren beni duyar ve düşündüğüm gibi patron beni dinler;hak verir bana:))Yoksa bu haksızlığı hazmedemem gibi geliyor bana..
herşeyim çocuklarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2011, 11:23 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Smile Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

Merhaba,
Belki de ben size yazana kadar siz sorununuzu ilgili makamlara bildirmiş olabilirsiniz, bilemiyorum ama, bence en üstteki kişiye sorunu iletmeden önce personel müdürünün tavrını iyice anlayın, sorunlarınızın ne kadar arkasında ne kadar değil... İş yerinde benzeri sorunları hepimiz yaşıyoruz, bir arkadaşım vardı biraz vurdumduymaz tiplerden biri, bir sorun oldu ondan başka hepimiz "vahh ne yapacağız" gibi dövünürken o kişi "elle gelen düğün bayram, ne olacaksa olacak" dedi ve geçen zaman onun hakllı olduğunu gösterdi, korktuğumuz olay kendiliğinden sonuca bağlandı. Enerjinizi ve düşüncelerinizi olan bir olaya fazla bağlamayın. İşyerinde huzur çok önemli, sorunlarınızı sakin bir dille iletin, baktınız kabalaşıyorlar, muhatap almayın, Hoşçakalın..
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2011, 11:34 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,
Belki de ben size yazana kadar siz sorununuzu ilgili makamlara bildirmiş olabilirsiniz, bilemiyorum ama, bence en üstteki kişiye sorunu iletmeden önce personel müdürünün tavrını iyice anlayın, sorunlarınızın ne kadar arkasında ne kadar değil... İş yerinde benzeri sorunları hepimiz yaşıyoruz, bir arkadaşım vardı biraz vurdumduymaz tiplerden biri, bir sorun oldu ondan başka hepimiz "vahh ne yapacağız" gibi dövünürken o kişi "elle gelen düğün bayram, ne olacaksa olacak" dedi ve geçen zaman onun hakllı olduğunu gösterdi, korktuğumuz olay kendiliğinden sonuca bağlandı. Enerjinizi ve düşüncelerinizi olan bir olaya fazla bağlamayın. İşyerinde huzur çok önemli, sorunlarınızı sakin bir dille iletin, baktınız kabalaşıyorlar, muhatap almayın, Hoşçakalın..

Yalnız burda tek kişilik şahsıma olan bi haksızlık sözkonusu. Personel müdürüyle aram eskiden beri iyi değil daha önce de yani bundan 3 yıl önce de buna benzer olayı yaşadım.Derdimi anlatamadım ona.Yine iznimi kesti kendine yakın olan kişinin gelmediği günlerin üstüne bir çizik attı.Şöyle bişey de var her işyerinde haksızlıklar olur bunu biliyorum.Birilierine hep bi ayrım yapılır ama bu göze batacak kadar değildir.Oysa burda direkt göze batan haksızlıklar söz konusu..Neyse başınızı ağrıttım:))İyi ki varsınız:))Ben birim müdürümden bekliyorum konuşmasını ve çözmesini..Umarım çözer
Alt 15-04-2011, 10:44 PM   #8 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about

çözüldü bilin ve şuna lütfen şuna inanın,çoğunluk sizi eminim seviyordur,neden iç sesinizin güzel tarafını dinlemiyorsunuz.O ses bana yıllarca eziyet edip durdu.Üstelik bankacılıktan memuriyete geçen,odaya girenlere eski alışkanlık "hoşgeldiniz" deyip çay söylediğim için müdüre kadar şikayet edilen durumdaydım.Sonra birşeyi farkettim.O kadar şikayete rağmen müdür bir kere bile beni ne yerimden etti ne de laf söyledi anladım ki,farklılıktan rahatsız olanlar vardı ama müdür değildi.Gücümün,içimdeki sevgiden veeee o hoşgeldiniz dediğim insanların sevgisinden hatta güzel enerjilerinden kaynaklandığını farkettim.Çünkü hakkın olanı sen hakkına ve gücüne inandığın sürece daha iyi muhafaza edebilirsin.Ablamın bir lafı vardır "geçeeeer,bu da geçer".Hakkaten düşünsenize sonsuza kadar süren ne var? :) bence lütfen o insanların zayıflığına,adaletsizliğine çok üzülmeyin.Gün gelir belki de bizlerde kızdıklarımızı yapanlardan oluruz.:)Herşey gerektiği gibi sonuçlanacatır.Huzurunuz için iyisi olsun.
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2011, 12:03 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
toz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çözüldü bilin ve şuna lütfen şuna inanın,çoğunluk sizi eminim seviyordur,neden iç sesinizin güzel tarafını dinlemiyorsunuz.O ses bana yıllarca eziyet edip durdu.Üstelik bankacılıktan memuriyete geçen,odaya girenlere eski alışkanlık "hoşgeldiniz" deyip çay söylediğim için müdüre kadar şikayet edilen durumdaydım.Sonra birşeyi farkettim.O kadar şikayete rağmen müdür bir kere bile beni ne yerimden etti ne de laf söyledi anladım ki,farklılıktan rahatsız olanlar vardı ama müdür değildi.Gücümün,içimdeki sevgiden veeee o hoşgeldiniz dediğim insanların sevgisinden hatta güzel enerjilerinden kaynaklandığını farkettim.Çünkü hakkın olanı sen hakkına ve gücüne inandığın sürece daha iyi muhafaza edebilirsin.Ablamın bir lafı vardır "geçeeeer,bu da geçer".Hakkaten düşünsenize sonsuza kadar süren ne var? :) bence lütfen o insanların zayıflığına,adaletsizliğine çok üzülmeyin.Gün gelir belki de bizlerde kızdıklarımızı yapanlardan oluruz.:)Herşey gerektiği gibi sonuçlanacatır.Huzurunuz için iyisi olsun.
İyi dileklerin için çooookkkk teşekkürler:)
Öyle iyi geldi ki bu düşüncelerin bana Biliyorum her şey çoookkk daha iyi olacak.Hatta patron bi şekilde benden yana olacak her konuda gibi geliyo..Buna gönülden inanıyorum.Veee evrene gönderiyorum herşey çok daha güzel olacak
Alt 14-12-2012, 03:04 AM   #10 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
adonia is an unknown quantity at this point

Slm ben adonia , yazını okudum ve cevap vermeyi istedim . ben uzun yıllardır özel sektörde orta derece yöneticilik yapmaktayım . nacizhane fikrim asla bir üstünü atlayarak diğer yöneticiye gitmemen sorunu kendi bağlı bulunduğun müdürünle çözmen gerekiyor . gerekirse sık sık kendisine bu konunun ne kadar önemli olduğunu hatırlatabilirsin ancak asla onu atlamamalısın . Ayrıca bu dönemde iş bulmak ve o işi korumak da oldukça zor biliyorsun sorunları, sessizce halletmeye çalışarak , deşifre olmamanda fayda var.Kesinliikle işini bırakmayı düşünme bile sorunlar er geç hallolacaktır. Kolay gelsin . Sevgiler
adonia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil