Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2011, 11:34 AM   #7 (permalink)
herşeyim çocuklarım
Teğmen

Tesekkür: 170
48 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
herşeyim çocuklarım is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kendimi çok kötü hissediyorum:(

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,
Belki de ben size yazana kadar siz sorununuzu ilgili makamlara bildirmiş olabilirsiniz, bilemiyorum ama, bence en üstteki kişiye sorunu iletmeden önce personel müdürünün tavrını iyice anlayın, sorunlarınızın ne kadar arkasında ne kadar değil... İş yerinde benzeri sorunları hepimiz yaşıyoruz, bir arkadaşım vardı biraz vurdumduymaz tiplerden biri, bir sorun oldu ondan başka hepimiz "vahh ne yapacağız" gibi dövünürken o kişi "elle gelen düğün bayram, ne olacaksa olacak" dedi ve geçen zaman onun hakllı olduğunu gösterdi, korktuğumuz olay kendiliğinden sonuca bağlandı. Enerjinizi ve düşüncelerinizi olan bir olaya fazla bağlamayın. İşyerinde huzur çok önemli, sorunlarınızı sakin bir dille iletin, baktınız kabalaşıyorlar, muhatap almayın, Hoşçakalın..

Yalnız burda tek kişilik şahsıma olan bi haksızlık sözkonusu. Personel müdürüyle aram eskiden beri iyi değil daha önce de yani bundan 3 yıl önce de buna benzer olayı yaşadım.Derdimi anlatamadım ona.Yine iznimi kesti kendine yakın olan kişinin gelmediği günlerin üstüne bir çizik attı.Şöyle bişey de var her işyerinde haksızlıklar olur bunu biliyorum.Birilierine hep bi ayrım yapılır ama bu göze batacak kadar değildir.Oysa burda direkt göze batan haksızlıklar söz konusu..Neyse başınızı ağrıttım:))İyi ki varsınız:))Ben birim müdürümden bekliyorum konuşmasını ve çözmesini..Umarım çözer
herşeyim çocuklarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla