Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

HO'OP ARINMA HATTI

Alternatif Kişisel Gelişim ve  Dayanışma hattı   HO'OP ARINMA HATTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 94 . Alıntı: sweeet Nickli Üyeden Alıntı Kendimi değersiz ve mutsuz hissediyorum. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyorsa bunların %100 sorumlusu benim. Özür dilerim.Lütfen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   HO'OP ARINMA HATTI telkin cd indir izle İstanbul HO'OP ARINMA HATTI nerededir kimdir HO'OP ARINMA HATTI çekirdek inanç temizliği İzmir bursa HO'OP ARINMA HATTI hipnoz HO'OP ARINMA HATTIolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi HO'OP ARINMA HATTI hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 HO'OP ARINMA HATTI kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

HO'OP ARINMA HATTI

Like Tree1Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 23-10-2013, 03:10 PM   #931 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendimi değersiz ve mutsuz hissediyorum. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyorsa bunların %100 sorumlusu benim.

Özür dilerim.Lütfen beni affet.Seni seviyorum.Teşekkür ederim.

Ben de baş ağrısı için kullanayım bakalım. Şuanda müthiş bir baş ağrısı var. Yorgunluk da ana kaynağı. Hopo için biz de başkasına destek verebiliriz arkadaşlar. Örneğin;

Mehtap'ın kendisini değersiz ve mutsuz hissediyorum. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyorsa bunların %100 sorumlusu benim.

Özür dilerim.Lütfen beni affet.Seni seviyorum.Teşekkür ederim.

gibi.

Sevgiler.

Benim için de hopo yapabilmeniz ve bunun iyileşme sağlması olayı aslında bize hiç yabancı bir dua değil; derler ya müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur veyahut şunu da derler dualarımızı "ben" değil "biz" diyerek edelim.

Şuan başka isimler altında öğrenmeye çalıştığımız tüm öğretiler zaten bildiğimiz şeylerdi..bizimkiler ya bize iyi anlatamadılar ya da biz kulakardı ettik.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 23-10-2013, 09:24 PM   #932 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,446
3,776 Mesajinıza toplam 10,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Yaptığın şeyin ne işe yaradığını görmezsen etkisini de göremezsin. İşte bir şeyi bilerek yapmak başka.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 23-10-2013, 09:27 PM   #933 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,446
3,776 Mesajinıza toplam 10,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Dün çok yorgundum hatalı yazmışım ya özür dilerim doğrusu şu şekilde olmalı.

"Mehtap'ın kendisini değersiz ve mutsuz hissetmesine neden durumların varlığını kabul ediyorum. Buna onun içinde neden olan her ne ise %100 sorumlusu benim.

Özür dilerim.Lütfen beni affet.Seni seviyorum.Teşekkür ederim."

Daha iyi daha doğru olur.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 15-02-2018, 08:27 PM   #934 (permalink)

Tesekkür: 1
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşemor is an unknown quantity at this point

Ho'oponopono öğretisini başka uygulayan ve fayda gören var mı arkadaşlar. Konuyu güncelleyelim yeniden. Hem konuyu yeni öğrenen arkadaşlara faydası olur hem de bizler için tekrar ve motive olur diye düşünüyorum.
menekşemor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 15-02-2018, 11:58 PM   #935 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alkali_life is an unknown quantity at this point

Merhaba,
Arkadaşlar yazmış, kitabı alıp, okuyup, deneyimleyen biri olarak, tavsiye ederim. Öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz bir konu varsa yardımcı olabilirim her zaman.
Alkali_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 13-04-2018, 09:28 PM   #936 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşemor is an unknown quantity at this point

Uygulamayı nasıl yaptığınızı biraz detay vererek anlatırsanız iyi olur. Bir de fayda gördüğünüz konular hakkında bilgi verebilirsiniz.
menekşemor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
arinma, dayanismali, hatti, ho'oponopono

Seçenekler
Stil