Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2009, 04:48 PM   #27 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Alıntı:
hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba..

Sanırsam Zero Limit Adlı Kitabı Okumadınız.. Okumanızı Tavsiye Ederim Çünkü Burada Zero Limit Adlı Kitapta Geçen Antik Bir Hawaii Prensibini Uyguluyoruz.. Siz Gene Duayı Edin Tabiki Ama En Kısa Zamanda Kitabı Okumaya ÇaLışın.. O Zaman Duanın Derinliğini Daha Rahatça Algılayabilirsiniz.. :)

tamam okudum kitabı bu önemli değil ayrıntılara takılmamalı bu bizim duamız dileğimiz olsun bizim gücümüz olsun neden birilerine takılı kalıyoruz geliştirelim sadece her istek dua değilmidir?inanarak istersek olur formüle gerek yok çok fazla
i

Sanırsam Ufak Bir Yanlış Anlaşılma OLdu.. Tabi Ki Her İsteğin Her Düşüncenin Bir Dua Niteliği Taşıdığından Şüphem Yok.. Ancak Kitapta Belirtilen Düşünceleri Anlayıp Ona Göre Yapıldığında Etkisi Çok Daha Çabuk Meydana Geliyor.. Bunu Birçok KEz Denedim Ve Hep Güzel Sonuçlar Aldım.. Herşeyin Çözümünün İçimizde OLduğunu Bilmek Duanın Kabul OLduğu İnancını Kesinlikle Arttırıcı Bir Etmen.. Ama Tabi Ki Aslolan Niyettir..

SevgiyLe KaLın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla