Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

HO'OP ARINMA HATTI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı HO'OP ARINMA HATTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili ışıldayan safir, ilerlemene ve farkındalığını geliştirmene çok sevindim.Tebrik ederim.Aama oldumu şimdi?? onlar parazit değil ki ... Onları hayatına sen çağırmamışmıydın ??? :)))) Hala affedemediğin kanısındayım... Haydi yola devamm......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

HO'OP ARINMA HATTI

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-09-2012, 04:46 PM   #921 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Sevgili ışıldayan safir, ilerlemene ve farkındalığını geliştirmene çok sevindim.Tebrik ederim.Aama oldumu şimdi?? onlar parazit değil ki ... Onları hayatına sen çağırmamışmıydın ??? :)))) Hala affedemediğin kanısındayım... Haydi yola devamm...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-10-2012, 02:10 PM   #922 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
20 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stien I Bjerget is an unknown quantity at this point

Zero Limit kitabını 2008 de bir arkadaşım tavsiye etmişti.Ama ne zaman almak istesem kitap bana hep itici gelirdi almak istemezdim.Aradan 4 sene geçmiş 15 gün önce kitabı aldım.Olumlamalar vs bu tür konulara ilgim her zaman vardı ama kitabına niye gıcık gittiğimi ya da neden itici geldiğini hala anlayamadım..Neyse kitap elimde çncelikle çok akıcı bir dili var sonuna yaklaşıyorum kitabın.Arada tekrarlıyorum kelimeleri.
Dün gece bu tekniği uyguladım nasıl yaptığım ve ne için yaptığımı yazmak istiyorum.
Sevgilim askerde şuanda aradım fakat nöbette,burda yok vs dediler.
Sonra 3 dk sonra kendisi aradı bunun için hoponopono uygulamadım saat 22:30 ara o zaman daha rahat konuşuruz dedi geçen hafta bu saatte aradığımda saat tam 00:00 da telefon çaldı 22:30 dan 00:00'a kadar telefonla durmadan aradım olurki çalar diye.Neyse tabi o saatte pek kimse olmuyor o yüzden telefon eline alanın malı oluyor.Bende telefondakileri ikaz etmeyi unutma gibi bir şey diyemedim tamamıyle aklımdan çıktı.Telefonu kapattıktan sonra derse gectım notlar alıyorum vıdeo ızlıyorum saat on buçuk oldu ben onu yirmi geçe aramaya başladım telefon meşgul.Sonra o an hopopono yapmaya karar verdim.
Cümlelerimi olduğu gibi yazıyorum içimde telefonun çalmasını engelleyen.Telefonun meşgul çalmasına sebep olan ne varsa özür diliyorum,lütfen beni affet teşekkür ederim seni seviyorum bu arada önümde not aldığım kağıt vardı müsvette kağıdı üstüne telefonun çalma sesini yazdım DIT DIT DIT DIT.Sonra telefon çaldı erkek arkadaşımı istedim seslendiler şuan burda yok dediler.Nöbettedir dediler.Tabi nöbette olmadığını söyledim.Sonra arayın isterseniz dediler 2 telefon numarası vardı.Diğerini denemeye başladım ama bir hata yapmıştım amacım telefonun çalmasıydı.Bu sefer içimden bunu düzelttim telefonun çalıp erkek arkadaşımla konuşmakdı.Tekrar aynı niyeti tekrarladım.Yine önümdeki müsvette kağıdına aynen şunları yazdım DIT DIT .isim soyisim GÖRÜŞEBİLİR MİYİM.Aşkım geliyor ,konuşuyoruz.İnanmıcaksınız belki ya da komik gelebilir kağıdın altına iki tane telefon çizdim bir tarafına gülen suratımla kendimi bir tarafına asker şapkasıyla gülen suratıyla sevgilimi çizdim telefonun uçlarından çıkan kabloları ortada birleştirdim altınada kalp yaptım.Kendi resmimin altına adımı .Onun resminin altınada aşkımın ismini yazdım. en son kalbi yaptım telefon çaldı.Geçen hafta aramızda şöyle bir konuşma geçti sen telefonlara bakıyor musun canım dedim oda hayır ben telefona bakmam dedi.Herkes bakıyor ama ben şimdiye kadar bakmadım dedi.Telefon çaldı ve telefondaki ses sevgilimin sesi ilk defa telefona baktı anlayacağınız.
Hatta o kadar şaşırdımki onada anlattığım yaptığım şeyi karşılıklı güldük.Tesadüf mü oldu ya da bu yöntemmi işe yaradı bilmiyorum.Ama çok enteresandı.Resmi çizmeyi bitirdiğim anda telefonun çalması ve 3 aydır askerlik yapıp bir gün olsun telefona bakmayan sevgilimin telefona bakması ve ne tesadufturkı ben olmam ilginç..Hoponoponoyla beraber galiba resmetmek önemli bir şey.Bu yöntemi ikisini birlikte kullanarak bir kaç şey daha deneyeceğim...
Stien I Bjerget isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2012, 08:35 PM   #923 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road

Stien I Bjerget, verdiğin örnek gerçekten çok etkileyici...Ben de arada sırada yapıyorum ama sanırım ben işe yaradığına inanmıyorum; yani bir taraftan sözleri tekrarlarken diğer taraftan da iç sesim -şimdi isteğin tesadüfen olursa buna mı bağlayacaksın, çok komik- diyor... Ama ben de hayatıma katacağım :)
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2012, 09:05 PM   #924 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
20 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stien I Bjerget is an unknown quantity at this point

Umarım sende başarırsın şunu itiraf edeyim ki bende yaparken olmaz diye düşünmüştüm ama nedense oldu demekki hoponoponoya olan inancım olumsuz düşünceme olan inancımdan daha baskınmış.Birde cümleye ilk Allahım diye başladım bir anda ağzımdan çıktı yani aslında bilincim yaptığı birşey çok hoşuma gitti.Bence denemelisin.Olmayacaksa deneyerek olmasın bari.Baştan olmayacağını düşünmek kendine hiç şans tanımamaktır ben şimdi gidip kitabımı okuyacağım bu arada yeni bir kitap keşfettim onuda incelemem lazım..
Stien I Bjerget isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2013, 09:23 PM   #925 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Ceeport n ;Türkçesini Ben ;TAFAD: Temizlen , Arin, Fabrika ayarlarina Dön OLARAK tÜRKÇELEŞTİRDİM.. :d
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-10-2013, 07:01 PM   #926 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road

Peki baş ağrısında ya da diş ağrısında hiç denediniz mi. Deneyin bakalım % 100 sonuç alıyorum ben

Genel anlmada her şey için yapıyorum bebek ağlamasından tutun 2 kişinin tartışmasına kadar yapıyorum ve sonuç sakinlik ve dinginlik

Bu cümleleri seviyorum hep dilimde , gönlümde ve beynimde dolaşıyor bu sözcükler..
Kelimeler gâh geliverip konarlar omuzlarımıza yüklerimizi almak için..
Sevgiler
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-10-2013, 08:47 PM   #927 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki baş ağrısında ya da diş ağrısında hiç denediniz mi. Deneyin bakalım % 100 sonuç alıyorum ben

Genel anlmada her şey için yapıyorum bebek ağlamasından tutun 2 kişinin tartışmasına kadar yapıyorum ve sonuç sakinlik ve dinginlik

Bu cümleleri seviyorum hep dilimde , gönlümde ve beynimde dolaşıyor bu sözcükler..
Kelimeler gâh geliverip konarlar omuzlarımıza yüklerimizi almak için..
Sevgiler
Vay süpersin brawo. Değersiz ve mutsuz hissediyorum mesela kendimi bunun için nasıl bir cümle kurabilirim. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyosa bunların %100 sorumlusu benim bunun için lütfen beni affet özür dilerim teşekkür ederim seni seviyorum... Bu şekilde olur mu
Alt 22-10-2013, 10:53 PM   #928 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kendimi değersiz ve mutsuz hissediyorum. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyorsa bunların %100 sorumlusu benim.

Özür dilerim.Lütfen beni affet.Seni seviyorum.Teşekkür ederim.

Ben de baş ağrısı için kullanayım bakalım. Şuanda müthiş bir baş ağrısı var. Yorgunluk da ana kaynağı. Hopo için biz de başkasına destek verebiliriz arkadaşlar. Örneğin;

Mehtap'ın kendisini değersiz ve mutsuz hissediyorum. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyorsa bunların %100 sorumlusu benim.

Özür dilerim.Lütfen beni affet.Seni seviyorum.Teşekkür ederim.

gibi.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2013, 11:00 AM   #929 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay süpersin brawo. Değersiz ve mutsuz hissediyorum mesela kendimi bunun için nasıl bir cümle kurabilirim. Bu duyguları hissetmeme neden olan içimde ne olup bitiyosa bunların %100 sorumlusu benim bunun için lütfen beni affet özür dilerim teşekkür ederim seni seviyorum... Bu şekilde olur mu

ben genel olarak yapıyorum; hayatımda karşılaştığım sorunlardan %100 ben sorumluyum ve özürdilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum.

ya da sosyal ilişkilerimde özgüven eksikliğine ve çekingenliğime neden olan bilinçaltımdaki hatalı düşüncelerden dolayı özür dilerim...... gibi.

daha yeni başlamama rağmen rahatlama hissettim gerçekten. bu arada telkinleri dinlemeye de devam ediyorum, ikisini aynı anda yapmak doğru mu bilmiyorum ama çok şükür kendimi daha iyi hissediyorum.

teşekkür derim, seni seviyorum.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2013, 02:27 PM   #930 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road

Swett ve diğer arkadaşlarım çok güzel kalıp cümleler söylemişler
Sweetim baş ağrısında ben çok kullanıyorum çok güzel sonuçlar alıyorum öyle bir şey ki benim hemencecik geçiyor mucize gibi

Kalıp : Hayatımda karşılaştığım sorunların sorumlusu benim ve bu sorumluluğu %100 ben üstlen,yorum ve kabul ediyorum. Şimdi arınmayı seçiyorum ve olduu diyorum :)

Tabi baş ağrısı için farklı bir kalıp. Ben hemen hemen her şey için yapıyorum.
Taksi beklerken bile yapıyorum taksi hemencecik yanımda bitiyor
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
arinma, dayanismali, hatti, ho'oponopono

Seçenekler
Stil