Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

HO'OP ARINMA HATTI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı HO'OP ARINMA HATTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de varım......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

HO'OP ARINMA HATTI

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2010, 06:34 PM   #911 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Ben de varım...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2010, 02:01 AM   #912 (permalink)
Teğmen

bkysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 388
67 Mesajinıza toplam 166 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bkysn will become famous soon enoughbkysn will become famous soon enough

Ho'oponopono çalışmalarına devam ediyor musunuz? Şimdiki konu nedir? Savaşlar, kıtlık, Afrika için yapsak ne ggüzzel olur.
bkysn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2010, 04:47 PM   #913 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Wampirella, "intikam almak" ve sevgiyle iyileştirip arınma yaptığımız bu yöntem pek uymuyor sanırım.sence?

Canım, kendimiz iyileştikçe çevremiz düzelir demişsin ve ben birşey yapmadım demişsin.aslında burada farkındalık kazanmışsın zaten.nasıl mı?şimdi iyileşmeye başlıycaksın işte, böylece konunun önemi senin için azalıcak ve intikam hissi sönüp gidicek.ayrıca bu o kişinin ve senin yaşamanız gereken bir tekamül sürecidir. bunu sen bulucaksın.kendi dersini çıkarıp sınırlarını çizmen için bir basamaktı bu.aynı olayları yaşasan nasıl davranırsın?ya da ilişkinin gidişatını nasıl değiştirirdin?

Zaten o kişi seni kırıcak birşey yaptıysa, bil ki evrene şu mesajı verdi "lütfen aynından bende istiyorum"

ve bunun için enerji harcama canımcım, düşünceni huzura doğru yönelt,frekansınıda sevgiye doğru ayarla.gerisini Tanrı'ya bırak.o en güzel huzuru ve cevabı senin kalbine koyucaktır.bolbol arınma çalışması ve eft tavsiye ediyorum.

Bir söz var "intikam kendi kendini alan bişeydir. boşuna uğraşıp, enerji harcamayınız."

Merhaba ışıkk ve tüm arkadaşlara,

Tüm sayfaları baştan sona şöyle bir gözden geçirdim. Arada kendi mesajlarıma da rastladım. Çok ilginç ki konuya yazdığımı hiç hatırlamıyordum. Daha da önemlisi yazdığım mesajları görünce kaydettiğim ilerlemenin hiç de az olmadığını farkettim. Baya yol yürümüşüm.

Doğrusunu söylemek gerekirse yazdıklarımı çok saçma ve komik buldum. Bunun yanı sıra hatırladığım bir şey o mesajları yazdığım sıralarda affetme çalışmalarıyla ilgili çok dirençli ve katı olduğumdu. Asla diye düşünüyordum. Ancak şimdi bakınca inanın o zaman nasıl böyle hissettiğimi anlayamıyorum. Yani niye böyle düşünmüşüm? diye sordum.

Şuan artık söyleyebileceğim bir şeyler var sanırım. O zamanlarda yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Çünkü hiçbir şey yapmamıştım ve kendimi savunma gereği bile duymamıştım. Anladığım kadarıyla egonun oyununa gelip o şekilde düşünmüşüm. Yani altta kalmama duygusu vardır ya o nedenle. Ama sonrasında bir hata yaptım. Bu önceki hayal kırıklığımdan daha üzücü bir şeydi. Yani söz gümüşse sükut altındır. Susmaya devam etmeliydim.

Ama burada farklı olansa bu sefer olaylara sarılmak yerine o kişiyi affedip uğurlamayı başarmak oldu. Benim hayatıma hiçbir şekilde bir daha giremeyecek olmasına rağmen normalde suratına kusmak isteyeceğim bir insana karşı olumsuza yatkın olsa da pek bir şey hissetmiyorum. Hatırlıyorum ancak bana acı vermesi söz konusu bile olamaz. Hata yapmış olduğum için kendimi de suçlamıyorum. Artık özgürleştim beni üzen kişiden. Bu duygudan yola çıkarak inanıyorum ki aynı kişi beni bir kez daha üzemez. Ama ben bu duygulara sarılırsam ömür boyu kahır içinde yüzebilirim. Gerçi o kadar önemsizleşti ki artık istesem de bu duyguyu hissedemem sanırım. Çoookk uzaklara uğurladım. :)

Yaptığım tüm çalışmaların meyvesini aldım. Düzenli olarak affetme meditasyonları yapıyordum. Bu çalışmaları yaparken başka keşiflerde de bulunmuştum. Çok fazla çalışmak gerekse de ben tam olarak nasıl başardığımdan hala emin değilim. Tam anlamıyla yüksek bilinç düzeyinde gerçekleşen bir şey affetmek. İntikam duygusu yaşamakla birlikte hiçbir zaman intikam almak için bir davranışta bulunmadım. Bu güzel. Bu sayede de kendime ne şekillerde zarar verdiğimin farkına vardım ve o parazitleri de hayatımdan uzaklaştırdım. Çok şükür.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Seni seviyorum.
Özür dilerim.
Lütfen beni affet.
Teşekkür ederim.

Alt 01-12-2010, 01:05 AM   #914 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

kendinizle ilgili hesaplaşma çok hoşuma gitti...zaman içinde insan kendisiyle de çatışabiliyor,daha dorusu hissettiği duygular değişebiliyor.teşekkürler...
Alt 02-12-2010, 08:30 PM   #915 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ben teşekkür ederim sudem8.

Belki de insan en fazla kendisiyle çatışıyor farkına varamasak da...

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.
Alt 27-04-2012, 11:18 AM   #916 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sezgi17 is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar 2010 dan bu yana hiç bir şey yazılmamış bu forumda.. bende ho'oponopono tekniğiyle yeni tanıştım. bu teknikle ilgili sitede bir kaç yazı gördüm ve bunların çıktısını alarak evde okudum, notları okurken içimden hep ağlamak geldi ve kendimi tutmadım ağladım.bu kitabı almak için çok büyük arzu duydum ve kitabı aldım, kitabı okurkende ağladığım noktalar çok oldu, sorunumu bulmuştum bundan ağlıyordum ve şimdi ister bilinçli olayım isterse bilinçsiz her şekilde kitapda bahsedilen 4 cümleyi söylüyorum, herhangi bir değişim gördünmü diye soracak olursanız henüz görmedim ama kesin kararlı olduığumu biliyorum ve içimdeki bütün hatıralardan arınıp sıfır sınır noktasına ulaşacağıma bütün kalbimle inanıyorum. bu arada kitabı bitirdim ve tekrar başladım okumaya iyice özümsemek için atladığım noktaları tekrar anlayabilmek için.. birde ho'oponopono yöntemini kullanıp değişimi yakalayan arkadaşlar varsa lütfen buraya yazsınlar..Unutmayın huzur benimle başlar, sizinle başlar..
Hepinize sevgiler
sezgi17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2012, 10:11 PM   #917 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

cümleleri görünür yerlere (çalışma masası buzdolabı ayna vb.)asmanı ve içtiğin suyun üzerine yazmanı öneririm sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2012, 01:40 PM   #918 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sezgi17 is an unknown quantity at this point

önerin için teşekkür ederim.
sevgiler...
sezgi17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2012, 04:02 PM   #919 (permalink)

Tesekkür: 131
7 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
laksmi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sezgi17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar 2010 dan bu yana hiç bir şey yazılmamış bu forumda.. bende ho'oponopono tekniğiyle yeni tanıştım. bu teknikle ilgili sitede bir kaç yazı gördüm ve bunların çıktısını alarak evde okudum, notları okurken içimden hep ağlamak geldi ve kendimi tutmadım ağladım.bu kitabı almak için çok büyük arzu duydum ve kitabı aldım, kitabı okurkende ağladığım noktalar çok oldu, sorunumu bulmuştum bundan ağlıyordum ve şimdi ister bilinçli olayım isterse bilinçsiz her şekilde kitapda bahsedilen 4 cümleyi söylüyorum, herhangi bir değişim gördünmü diye soracak olursanız henüz görmedim ama kesin kararlı olduığumu biliyorum ve içimdeki bütün hatıralardan arınıp sıfır sınır noktasına ulaşacağıma bütün kalbimle inanıyorum. bu arada kitabı bitirdim ve tekrar başladım okumaya iyice özümsemek için atladığım noktaları tekrar anlayabilmek için.. birde ho'oponopono yöntemini kullanıp değişimi yakalayan arkadaşlar varsa lütfen buraya yazsınlar..Unutmayın huzur benimle başlar, sizinle başlar..
Hepinize sevgiler

sevgili sezgi17, değişim oluyor hem de sürekli...ama o değişimi kafamızda çizdiğimiz şekliyle beklediğimiz sürece farkedemeyebiliyoruz.
o dört cümleyi söylerken, sana negatif hissettiren kayıtlardan arınıyorsun...böylece hayatında olmasını isteyip de olmayan ya da olmamasını isteyip de sürekli tekrar eden durumları yaratan nedenleri temizliyorsun...üstelik sen bu nedenleri temizledikçe sadece senin hayatında değil ortak bilinçte bir dönüşüm başlıyor. Ve nedenler temizlenince de sonuçlar da farklılaşıyor.
Ben bu şekilde algıladığım ho'oponopono yöntemini sürekli uyguluyorum ve olabilecek en kısa sürede değişimleri görüyorum; bu süre duruma ve benim arınmada ne derece yol alabildiğime göre, birkaç gün de olabiliyor birkaç ay da.
Bu mucize yöntemin senin de hayatında harika dönüşümler yaratacağına eminim. Sevgiyle.
laksmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2012, 04:35 PM   #920 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
20 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stien I Bjerget is an unknown quantity at this point

Yaklaşık bir saat önce forumda bununla ilgili açılan konuya baktım ve sweet adlı arkadasımız linkleri koymuş zaten daha once duymustum.Ama hıc yapmamıştım bır kaç gündür sorun yaşadığım birinin fotoğrafını karşıma alıp,fotoğrafa bakarak bu dört cümleyi sarf ettim şuan daha iyiyim o kişiyle ilgili umarım daha iyi olur.Kendimi daha iyi hissettim açıkçası kağıtlara yazıp bir yerlere koyma fikride çok güzel.Bu fikri veren arkadaşada teşekkürlerimi sunuyorum..
Stien I Bjerget isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
arinma, dayanismali, hatti, ho'oponopono

Seçenekler
Stil