Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu gece ile birlikte SUÇLULUK ve EGO telkinlerinini sadece 3 günden beri dinliyorum... beynim olduğunu hissetmeye başladım.. tuhaf bir ruh hali içerisindeyim.. kafamda böyle bi titreşim var sanki.. olaylara daha net bakıyorum. inatla 21 gün dinleyecem! diğer telkinleri de indirdim.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-06-2009, 03:17 AM   #161 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
25 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gelenbeli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dalgalanma Hissi

bu gece ile birlikte SUÇLULUK ve EGO telkinlerinini sadece 3 günden beri dinliyorum... beynim olduğunu hissetmeye başladım.. tuhaf bir ruh hali içerisindeyim.. kafamda böyle bi titreşim var sanki.. olaylara daha net bakıyorum. inatla 21 gün dinleyecem! diğer telkinleri de indirdim.. tüm telkinleri dinledikten sonra ben ne olurum bilemiyorum... arkadaşlar size işin püf noktasını söyleyeyim:
önce suçluluk ve egoyu günde en az 10 saat olmak üzere 21 gün dinleyin.. dinledikçe insanda bir kimlik kaybı yaşanıyo ve depresif bi ruh haline kısmen geçiliyor.. (burada bilinçaltına göre tanımlanamayan yabancı madde girişi oluyo.. kimlik kaybı veya dalgalanma denen durumun ortaya çıkışı bu şekilde oluyo..) işte burada kesinlikle vazgeçmeyin... inatla devam edin.. işte TAMAM yada DEVAM kararını bu aşamada DEVAM olarak alın! (Atakan bey kişi dinlemek istemezse yapılacak pek fazla bişey yok diyor!!!)

inanın bana bu söylediklerimi ancak yaşayarak anlayabilirsiniz... en azından 21 gün önyargılarınızı kenara bırakın.. ben yorumlara bakıyorum da bazı arkadaşlar bende işe yaramadı diyo... bence ısrarlı dinlerseniz %100 etkisini görürsünüz.. bu tür yorum yazan arkadaşlar ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK durumunun ne olduğunu araştırsınlar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gelenbeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2009, 12:32 PM   #162 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirage24 is an unknown quantity at this point

müzikleri dinledikten sonra bende de dalgalanma hissi oldu içime kapandım kendimi mutsuz hissettim ve de çok tahammülsüz oldum. ama size bi önerim var bunların hepsi aynanın karşısına geçip kendime sesli olarak güven mutluluk huzur telkinlerinde bulunmamla geçti. sürekli tekrar ettim kenime güveniyorum mutluyum başkalarının düşüncelerini umursamıyorum diye.. İlaç gibi geldi tekrar ettikçe gülümsediğimi farkettim hemn etkisini gösterdi bence siz de deneyin..

mirage24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2009, 12:38 PM   #163 (permalink)
Teğmen

sudemsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 106
21 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudemsu is an unknown quantity at this point

selamlar...
ilk basta ego güclendiriciye daha cok yer vermistim... iki gundur sucluluk duygusuna agirlik veriyorum dalgalanmak bir kenara sankim kafamin icinde su var zonk zonk ediyo:) ha bugun 7 gun devam birakmak yok insaallah hep birlikte basaricaz
Alt 15-10-2009, 08:27 PM   #164 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
46 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dodotanya is an unknown quantity at this point

bende bir ayı geçti dinliyorum telkinleri inanılmaz mutsuzum şu ara...suçluluk telkinini çıkardım listemden şu anda mutluluk,ego,kendine güven telkinlerini dinlemeye başladım..ama çok büyük bir boşluk hissediyorum hayatımda öyle böyle değil hayatta hiç bişey beni mutlu edemiyo monoton bir hayat olmaya başladı....atakan beye sorum bu yaşadığımda dalgalanmaya giriyo mu çünkü genelde arkadaşlar mutsuzluk şeklinde genellemiş.yoksa bende ki daha kötü depresif bir halin belirtileri mi korkmaya başladım açıkçası :( ATAKAN bey cvp yazarsanız çok sevinirim bu halden kurtulmak istiyorum
dodotanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2009, 04:47 PM   #165 (permalink)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salim_k is an unknown quantity at this point

bu durum ben de de var sanırım daha kötü oldum yasama isteğim kalmadı kendimden nefret ediyorum her gün bu kabusun bitmesi için dua ediyorum....
salim_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2010, 04:59 PM   #166 (permalink)
Teğmen

menis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 114
29 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menis is an unknown quantity at this point

atakan bey dalgalanma sürecine normal demişsiniz peki bu süreyi antidepresan ile beraber sürdürsem daha kalıcı olur mu en azından şu anki ruh halimden çabuk çıkabilirim diye düşünüyorum siz ne dersiniz?
menis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 09:50 PM   #167 (permalink)

trkyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
trkyldz is an unknown quantity at this point

Evet sonunda olmayacak dediğim dalgalanma bende de oldu:)Aşırı sinir hali,başakalarının benim hakkımda olumsuz söylemlerine tahammül edemez oldum.İlla karşı cevap verecem yoksa acayip canım sıkılıyor bunalıyorum.Hele Hele beni umursamaz tavırlar takınan insanlar rahatsız etmeye başladı.Unutkanlık başladı.Listemde ilk haftalar sadece ego vardı daha sonra iki hafat ego+suçluluk sonra bi telkin yüklenmesi allah ne verdiyse bunlar oldu işte.bi yanım mutluluktan uçuyo bunlar basit şeyler atlatılır cinsden diyo biryanım ise baya zorlanıyor bu dalgalanma dedilen hali yaşamakta listeyi hafiflettim.ego+koruma kalkanı+kendine güven +başkalarının düşüncelerini önemsememe inanıyorum ki düzelecek.sevgiyle kalın:))
trkyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 10:20 PM   #168 (permalink)

trkyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
trkyldz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Perpetuals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başlangıç olarak suçluluk duyguları ve ego güçlendirici telkinlerini öneriyoruz .Dalgalanma süreçleri geçicidir.
Dalgalanmalarda suçluluk telkinlerine ara veriyoruz değil mi?
trkyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2010, 07:17 PM   #169 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoth17 is an unknown quantity at this point

Bende yine dalgalanma oldu. Her telkin eklediğimde oluyor ama çabuk atlatıyorum. Enerjimi kıramazlar. Telkin dinlemek istememe noktasına kadar gidebiliyor. Hatta 2-3gün dinlemediğimi bilirim. Acayip dalgalanıyorum yani. İlk dalgalanma kendine güvende olmuştu daha sonra sf telkininde oldu. Şimdi de topluluk karşısında konuşma...bunlar benim için hassas telkinler. Ama dalgalanma bittiğinde kendimi çok iyi hissediyorum. Sevgiyle kalın.
smoth17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2010, 11:12 PM   #170 (permalink)

14 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serdengeçti is an unknown quantity at this point

ilk olarak ego-suçluluk duyg. yeterince dinledim.sonra sosy.arttır -toplum önünde konş. şimdi
ise mutluluk + sosyal fobi dinliyorum fakat son ikisini önce istenilen süre devamlı dinledim son bir aydır 2 -3 günde bir dinliyorum..Bekliyoz bakalım ne zaman etkisini görcez
serdengeçti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »