Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugun bu dalgalanma hissi bana da oldu arkadaslar. Inanilmaz bir cumartesi pazar gecirdim (bende hemen etkisini gosterdi diyebilirim, asil telkin bu sayfadaki yazilar ve kendine inanmayla basliyor... hizli asama kaydetmek isteyen arkadaslara tavsiyemdir). Bu sabah kalktigimda sanki bir seyler farkliydi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2008, 05:08 PM   #81 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unintendedxp is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

Bugun bu dalgalanma hissi bana da oldu arkadaslar. Inanilmaz bir cumartesi pazar gecirdim (bende hemen etkisini gosterdi diyebilirim, asil telkin bu sayfadaki yazilar ve kendine inanmayla basliyor... hizli asama kaydetmek isteyen arkadaslara tavsiyemdir).
Bu sabah kalktigimda sanki bir seyler farkliydi ve bi anda garip aksilikler olmaya basladi ogleye kadar cok kotu hissettim kendimi. sonra cok buyuk bir aksilik daha oldu, bir hata yaptim. Tam bana hata yaptigimdan dolayi yuklenilmeye basladi ki, o da ne eski tepkilerimi vermedim, sinirlenmedim, uzulmedim, hallederiz merak etmeyin dedim, nasil dagildiysa oyle toplanir, ben neden burdayim dedim... Ve bi anda her sey yine eki halini aldi.
Garip hissettigimde dahi inancimi bir sekilde kaybetmeme bagliyorum. Su an mutlu ve huzurlu bir sekilde bu yaziyi yaziyorum, ve yarinin tekrar dalgalanmasindan korkmuyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-03-2008, 07:23 PM   #82 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili unintendedxp
sana bir şey tavsiye edeyimmi..hemen kendine bir günlük aç, gelişimini sistemli bir şekilde takip etmen bu şekilde daha kolay oluyor..ve tabii adresin belli olduğu içinde, biz seninle daha kolay iletişim kurabiliyoruz..bilinçaltın sana durumlarla nasıl kolayca başa çıkabileceğini göstermiş..dur baka daha bu başlangıç ..ne güzel durumlar yaşayacaksın allahın izniyle..saygılı sevgiler
Alt 11-03-2008, 04:39 PM   #83 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unintendedxp is an unknown quantity at this point

teklifin icin tesekkurler hayalayaz. ama simdilik buna gerek oldugunu dusunmuyorum.
Gunluk yazarak kendi icimde olan biten seyleri detayi ile isimlendirmek istemiyorum. Her sey sanki zaten varmis gibi olsun istiyorum.
aaa boyleydim, vay be 1 hafta sonra ne olmusun, aaa 1 sene sonra ne hale geldim, bak iste 2 sene oncesine ayni yazildigi halime geri dondum gibi durumlarla karsilasmak istemiyorum.
Diyebilirsin ki burda yaptiginda buna benzer bir sey... Ben geriye donuk mesajlarima bakmamayi tercih ederim her zaman. Ayrica gelisim gosterdigim su dakikalarda sitenin takdirimi toplamis olmasi bende soyle bir misyon uyandirmadi da degil, bir sekilde inanc eksikligine ugramis, sorunlu olan arkadaslara yardimci olabilmek... bunun icinde once kendimin butun evrelerden gecmesi lazim.

Bu kadar ilgili ve alakali insanlar oldugunuza seviniyor ve tesekkur ediyorum.
Alt 14-03-2008, 02:44 PM   #84 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

dalgalandımda duruldum koştum ardından yoruldum binlerce güzel gördüm ahhh en son buraya vuruldum en son buraya vuruldum diyesim geldi. pardon yani..
dalgalanma insan hayatının her döneminde olan birşey değilmidir?
hayat bu tek düze olmaz..
burada önemli olan o dalgaların üzerinden nasıl hooooppp diye aştığındır..minimum stresle hatta bir de üstüne zevk alarak..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2008, 06:48 PM   #85 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

bugun 5.gunum,galiba bir dalgalanma yaşıyorum,sabah çok zor uyandım hala uykuluyum ,perdeler çekili dışarıda gunes var ama gormek istemiyorum.Ağlama hissim var hep ağlamaklıyım..Telkinlere devam ediyorum,bırakmayacağım ne olursaolsun kendime söz verdim
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2008, 11:27 PM   #86 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

pamukcum .. elbette dalgalanmalarımız olacak ama ...
(şu an cevap vermekte geç kalmış olsamda ) yarın ki güneşi davet et tüm güzellikleriyle odandan içeriye..

keyif verici bir şeyler yapmaya çalış..
sevdiğin bir filmi izle mesela..
içsel olumlu konuşmalarına ağırlık ver .. çünkü içinde ki sesin en çok şimdi konuşacak seninle..
tavırlarınla konuşmalarınla olumlu kelimeler kullanarak kararlığını göster ve
değişimin sevgi dolu olacağını gör..

bol su ve bitki çayları içmeye çalış..
lütfen odana kapanmak yerine hayatla birlikte olduğunu göster ve zamanla elele ak yaşamına..

sevgiler..
Alt 29-03-2008, 11:38 AM   #87 (permalink)
Binbaşı

1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Alt 29-03-2008, 12:22 PM   #88 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
The-OrjiN is an unknown quantity at this point

Su sigara telkininde benimde basımdan gecen bisey var.... super

Günde 1/1bck paket sigara içen bi insan olarak,Sigaradan kurtulmak için mp3ü indirdim...Gece dinlemeye basladım ve bende farkında olmadan 2/3 saat kadar dinledim...(sigarabırak new age) versionunu....

Sabah kalkar kalkmaz hemen sigaraya uzanan elim,sigaraya gitmedi...Dedim ne oluyo içimden sigara içmek gelmıyodu,aynı zamanda sabah kalkarken telefonuma alarm olarak onu ayarlamıstım ve onla uyandım...Acaba o yuzdenmi oldu diyorum...Herneyse uyandım sigara içmedim,kahvaltımı yaptım aradan 4/5 saat gecti'ki ben o saate kadar 5/6 sigara içerdim demekki işe yarıomus ve ben buna hiç inanmıyoken işe yaradıysa sizlerdede işe yarıycaktır...

Emege saygı....
Alt 29-03-2008, 12:26 PM   #89 (permalink)
Binbaşı

gece su sesli telkinlerimi dinlerken uyuya kalmışım sabah uyandıgıma cok huzurluydum,şimdi de natura sound da kızılderili flut calarken yine telkinlerimi dinliyorum hepinize sevgi göndermek istedim..Buradan Ritmotrans aracılığıyla bağlantı kurduğum tüm arkadaşlarıma.....

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 30-03-2008, 09:16 PM   #90 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meraley will become famous soon enoughmeraley will become famous soon enough

sabredecegim super 96
meraley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »