Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Atakan Bey, Son iki gundur kendimi daha iyi hissettigimi soyleyebilirim, en azindan aglamadim ya da karanliklara cekilmedim; sadece ilginc bir sey yasadim dun gece ; butun telkinler kafamin icinde donup durdular, bilmiyorum telkinleri kim okuyor muzik arkasindan, benim duyduklarim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-08-2007, 10:45 PM   #61 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tigress is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

Merhaba Atakan Bey,
Son iki gundur kendimi daha iyi hissettigimi soyleyebilirim, en azindan aglamadim ya da karanliklara cekilmedim; sadece ilginc bir sey yasadim dun gece ; butun telkinler kafamin icinde donup durdular, bilmiyorum telkinleri kim okuyor muzik arkasindan, benim duyduklarim erkek sesiydi ve bu boyle surdu gitti, ben telkinlerin metinlerini okudum ama simdiye kadar muziklerde kimsenin sesini duymadigim icin bunlari ruyamda okunurken duymak cok farkli bir deneyimdi.
Isin asli su ki bu telkinlere ihtiyacim var, bazen korkularim da oluyor ama diger uyelerin yasadiklarini da okuyorum, tabii herkesin ayni seyleri ayni derecede yasadigi soylenemez ama yine de iste bir sekilde ortak noktalar var, bu da bana cok ilginc geliyor. Ama okuduklarim bana gosteriyor ki benden baska insanlarin da endiseleri, cekinceleri varmis, benim disimdakiler de oyle guclu degilmis, kisacasi yalniz degilmisim.
Kendimi anlatmak gerekirse uzun bir zamandir kendime guven eksikligi yasiyorum, disaridan bakildiginda gorulmeyen ama icerden benim bildigim bir gercek bu; bilgilerimi kullanamiyorum, insanlarla iletisim kuramiyorum, hafizama guvenemiyorum, kendimi ifade edemiyorum, yani ben olamiyorum. Butun bunlari asmak istiyorum, benim burda olma sebebim iste bu.
Bu paylasima acik siteniz ve emekleriniz icin cok tesekkurler.
sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tigress isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2007, 10:13 PM   #62 (permalink)
Üsteğmen

97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Banu Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Atakan Bey,
Son iki gundur kendimi daha iyi hissettigimi soyleyebilirim, en azindan aglamadim ya da karanliklara cekilmedim; sadece ilginc bir sey yasadim dun gece ; butun telkinler kafamin icinde donup durdular, bilmiyorum telkinleri kim okuyor muzik arkasindan, benim duyduklarim erkek sesiydi ve bu boyle surdu gitti, ben telkinlerin metinlerini okudum ama simdiye kadar muziklerde kimsenin sesini duymadigim icin bunlari ruyamda okunurken duymak cok farkli bir deneyimdi.
Isin asli su ki bu telkinlere ihtiyacim var, bazen korkularim da oluyor ama diger uyelerin yasadiklarini da okuyorum, tabii herkesin ayni seyleri ayni derecede yasadigi soylenemez ama yine de iste bir sekilde ortak noktalar var, bu da bana cok ilginc geliyor. Ama okuduklarim bana gosteriyor ki benden baska insanlarin da endiseleri, cekinceleri varmis, benim disimdakiler de oyle guclu degilmis, kisacasi yalniz degilmisim.
Kendimi anlatmak gerekirse uzun bir zamandir kendime guven eksikligi yasiyorum, disaridan bakildiginda gorulmeyen ama icerden benim bildigim bir gercek bu; bilgilerimi kullanamiyorum, insanlarla iletisim kuramiyorum, hafizama guvenemiyorum, kendimi ifade edemiyorum, yani ben olamiyorum. Butun bunlari asmak istiyorum, benim burda olma sebebim iste bu.
Bu paylasima acik siteniz ve emekleriniz icin cok tesekkurler.
sevgiler
meraba szizn adınıza sevindim değişimlere başladığınız için
biraz size be tavsiyelerde bulunayım
o dinlediğiniz erkek sesi atakan hocamın sesi dir korkmanıza felan gerek yok
rüyanızda telkinleri duyuyor olmanız telkinlerin bilinç altı tarafında algılandığını ve sonuçta işe yaradığı sonucu ortaya çıkıyor
gelelim sosyal fobinize kimseyle konuşamamak bir kartopu gibidir
bayırdan aşağı yuvarladığınızda o artık bi devasa kar topuna dönüşmüştür
bu da böyle ne kadar karanlılara çekilmeye insanlardan kaçmaya başlarsanız bu artık sizin kontrolünüzden çıkacaktır
bence gelin bi ilk adım atın gereksizde olsa konuşun herkesle (aman dikkat benim gibi geveze de olmayın )
Alt 21-09-2007, 01:08 PM   #63 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülüms_e is an unknown quantity at this point

merhaba atakan bey,ben iki haftadir bazen sürekli bazen aralikli olarak telkinleri dinliyorum.ilkönceleri kendimi iyi hissetmeye basladim daha cok gülen birisi oldum,sonra durgunluk yasadim.ama dün bunca zamandir hayatimi sürekli baski altina almis olan teyzeme kibar ve cok zarif bicimde haddini bildirdim.bunun bu kadar kolay olacagini bilmiyordum.ve kendimi cok iyi hissediyorum.ve size cok tesekkürediyorum
gülüms_e isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2007, 01:19 PM   #64 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülüms_e Nickli Üyeden Alıntı
merhaba atakan bey,ben iki haftadir bazen sürekli bazen aralikli olarak telkinleri dinliyorum.ilkönceleri kendimi iyi hissetmeye basladim daha cok gülen birisi oldum,sonra durgunluk yasadim.ama dün bunca zamandir hayatimi sürekli baski altina almis olan teyzeme kibar ve cok zarif bicimde haddini bildirdim.bunun bu kadar kolay olacagini bilmiyordum.ve kendimi cok iyi hissediyorum.ve size cok tesekkürediyorum
Merhaba
Şehir dışında olduğum için çok fazla foruma giremiyorum.
Daha önce iletişime giremediğiniz otorite olarak gördüğünüz yada suçluluk duyguları nedeni ile net cevap veremediğiniz patron,akraba,arkadaş gibi kişilere karşı doğru ve net tepkileri verebilmek telkinler sonrası görülen en keyifli etkilerden birisidir.
Suçluluk duygularınızdan kurtulduğunuz için artık her şeyi içinize atmaz ve tepkilerinizi ortaya koyarsınız.Sizde bunu başarmışsınız.
Ben teşekkür ediyorum geri bildiriminiz için.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2007, 04:27 PM   #65 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dennise is an unknown quantity at this point

Merhaba,
bende telkinleri çok sık olmasada dinlemeye gayret ediyorum.
Ama sanirim bişeyleri ters yapiyor olamaliyim
ilk zamanlar
inanılmaz iyi hissediyordum kendimi
simdilerde de daha agresif oluyorum
Bazen inanılmaz tepkiler (sert)verebiliyorum.
Istem disi oluyor bir anda parlıyorum.
Islerle ilgili inanilmaz hersey ters gidiyor olumlu olduğumu saniyorum ama bilemiyorumm
Bana önerileriniz nedir arkadaslar?
dennise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2007, 05:09 PM   #66 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point

meraba dennise valla bende senin gibi dusunuyorum bana ne oldu bilmiyorum aslinda hersey cok kotu gitmiyor her sey cok iyi bi olumsuzluk yok ama kendimi cok tepkisiz cok sessiz umursamaz her seyden elini etegini cekmis gibi hasta gibiyim aslinda eski halim bunun tam tersi ve asirisiydi belkide yeni halime alisamadim
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2007, 09:39 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
38 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustinet1900 is an unknown quantity at this point

arkadaslar ben kendimi cok kötü hissediyorum yani morelim sifir
kendimi cok halsiz degersiz mutsuz ve üzgün hissediyorum
telkinleri ney versiyonu ile dinliyorum ve bazen rahat oluyorum yani sanki hic bir derdim yokmus gibi ama bazende durup durduk yere insanin cani sikki oluyor
böyle kötü olunca insan hemen ümitsizlesiyor ve diyor acaba telkinler fayda etmiyor ve etmiyecekmi diye düsünüyor insan
sizce bu benim durumum dalgalanmamidir ve gecermi
mustinet1900 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2007, 10:34 PM   #68 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point

valla bende 1 haftayı aşkın süredir dinliyorum pek bir etkisini göremedim desemde az önce kafamda elli türlü olumsuz düşnceler uçuştu zor toparladım kendimi tuhaftı, sonra olumlu düşünmeye çalıştım bi hengame bende anlamadım öyle kötü oldumki dedim eyvaah bana neler oluyorr ama şimdi geçti çok şükür ne oldu anlamadım şaşkın
alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2007, 10:38 PM   #69 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
38 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustinet1900 is an unknown quantity at this point

ben demin yazmistim cok kötüyüm diye
ondan sonra klasik versiyondan ego sucluluk kendine güven ve sosyalligi indirdim ve onu bilgisayardan dinliyorum
teypdende ney caliyor
klasik sucluluk duygusunu üst üst birkac kere dinledim simdi sanki biraz daha iyiyim diyebilirm
mustinet1900 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2007, 10:44 PM   #70 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba
Şehir dışında olduğum için çok fazla foruma giremiyorum.
Daha önce iletişime giremediğiniz otorite olarak gördüğünüz yada suçluluk duyguları nedeni ile net cevap veremediğiniz patron,akraba,arkadaş gibi kişilere karşı doğru ve net tepkileri verebilmek telkinler sonrası görülen en keyifli etkilerden birisidir.
Suçluluk duygularınızdan kurtulduğunuz için artık her şeyi içinize atmaz ve tepkilerinizi ortaya koyarsınız.Sizde bunu başarmışsınız.
Ben teşekkür ediyorum geri bildiriminiz için.
Evet Atakan bey, patronun eline çalan telsiz telefonu verip, bundan sonra telefonlara siz bakın diyebilecek kadar tepkileriniz güçleniyor. wave wave wave
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »