Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aşağıda depresyondan çıkış süreci ve ilaç tedavisi anlatılmış. Telkin dinlemek bir tedavi olmamakla birlikte düşünce gücü olduğu için süreç aşağıda anlatılana benzer.Ancak düşünce gücü yani telkinde dalgalanmalar ara arada olsa uzun sürmez.Yani ilaçta olduğu gibi kendinizi 1 hafta kötü hissetmessiniz. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-01-2007, 10:37 AM   #31 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Dalgalanma Hissi

Aşağıda depresyondan çıkış süreci ve ilaç tedavisi anlatılmış.
Telkin dinlemek bir tedavi olmamakla birlikte düşünce gücü olduğu için süreç aşağıda anlatılana benzer.Ancak düşünce gücü yani telkinde dalgalanmalar ara arada olsa uzun sürmez.Yani ilaçta olduğu gibi kendinizi 1 hafta kötü hissetmessiniz.

Hastalığın seyri

Depresyonun nasıl seyreden bir hastalık olduğunu açıklayan Doç. Dr.Kültegin Ögel, hastalığın şiddeti ve zaman ilişkisini açıkladı: “İlaç tedavisine başladığımızı farzedelim. Zaten ilaç 15-20 günden önce istemeyecek. Ama ilk başladığı zaman kendisine iyi hissetmeye başlar. Bu tamamen psikolojik bir iyileşmedir. Aslında bunun rahatlığı şudur: bir hastalık varmış bende, demek ki bu düzelecekmiş, düzelmeyecek bir şey değilmiş duygusu. Bir kere o da düzelmeye yolaçıyor. 15-20 gün sonra ilaç içilmeye başlayınca bu sefer gerçek iyiliğin farkına varıyor. Özellikle 6. hafta civarında filan hasta tamam ben iyileşiyorum, çok iyi, herşey düzeldi, havasına girer ve hatta öyle olur ki, tamam artık herşeyi ben çözdüm. Depresyonu da aştım. Kötü günler geride kaldı. İlacı da kesebilirim. Hayatımda önemli değişikliklere gidebilirim.”

“Aslında bunu şöyle düşünmek lazım” diyen Doç. Dr.Kültegin Ögel, konu ile ilgili olarak şöyle devam etti: “Cezaevi’nde insan, iki yıl kaldı farzedelim. İki yıl sonra dışarı çıktığında çok büyük bir mutluluk yaşar. Ama bu mutluluk aslında hayatını düzene koymamıştır. Daha bir iş bulamamıştır. Bu mutluluk, aslında depresyonda bu mutluluğa benziyor. Dolayısıyla önümüzde yapacak daha çok şey var. Depresyona girmemek için yapmamız gerekenler var. Depresyonun tekrarlamaması için ilacı daha uzun kullanmamız gerekiyor. Depresyonu iyileştirmek için en az üç ay gerekli. Dolayısıyla böyle bir aşırı mutluluk dönemi oluyor. Ondan sonra düşüşler dönemi oluyor. Ve iki-üç gün süren ya da bir hafta süren, tekrar depresyon hali yaşıyor insanlar. O zaman da bir karamsarlık ortaya çıkıyor. İşte bak iyileşiyordum ama herşey yeniden başladı. Hiçbir şey değişmeyecek düşünceleri başlıyor. Bu düşünceye kapıldığı zaman tekrar geri dönebiliyor, kişi. Halbuki o dönemde biz uyarıyoruz. Bu geçici bir düşüş, arkasından tekrar yükselmeye devam edecek. Dalgalı bir düzelmeden bahsediyorum. Düşüş ve çıkışlarla devam eden bir durum bu.. Üçüncü ayın civarında stabil hale gelir kişi... Düzelmeye başlar. O dönemde yalnız yine herşey bitti düşüncesine kapılır. Halbuki herşey bitmiyor. O zaman koruyucu döneme geçiyoruz. Yani, depresyonun tekrarlama riski çok yüksek çünkü... Bazı depresyonlar tekrarlayıcı tip depresyonlar.. Bunlar açısından tedaviyi biraz daha sürekli ve düzenli kullanmamız gerekiyor.”

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2007, 11:24 AM   #32 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

neyse geçti çok şükür telkinler sayesinde tabiiki ben biraz yangına körükle gidiyorum galiba ama şu bir gerçek
bu telkinler çok işime yaradı eskiden 15 gün sürerdi bu sıkıntılar iki günde geçti ve yavaş yavaş düzeliyorum galiba
Alt 29-01-2007, 12:29 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Haklısınız Merto Bey,teşekkür ederim ilginiz için,zaten karamsar değildim asla geçici olduğunu bilincindeydim ama yazdıklarınız çok doğru.Teşekkür ederim
Alt 03-02-2007, 01:08 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

yaklaşık telkinleri 10 gündür dinliyorum suçluluk ve ego telkinlerini, zannedersem 4 cü günüydü içimden çok değişik duygularla birlikte kendini affet diye bir şey duydum ve irkildim o an hissettiğim korkuyla karışık aşırı derecede bir rahatlamaydı o anı hiç unutamam biraz geç yazdım ama kusura bakmayın şimdi aklıma geldi
Alt 04-04-2007, 04:39 PM   #35 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fener77 is an unknown quantity at this point

ben telkinleri dinlemeye baslayalı 10 12 gün arası oldu ama bu aralar eskisi kadar dinleme fırsatım olmuyo ve sabahları okulda kendimi kötü hissetiğim zamanlar oluyor ve birden iyi hissediyorum kendimi bu gün icinde sürekli bi iyi bi kötü olarak devam ediyor bu belirtiler dalgalanma hissi belirtisimidir yani bunlar gecer mi? cvp bekliyorum atakan abi
fener77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2007, 04:42 PM   #36 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Dalgalanma hissi tam olarak böyle oluyor.Geçici bir durumdur.Dalgalanma olduğunda suçluluk telkinine ara verip ego güçlendiric kendine güven gibi telkinlere ağırlık verebilirsiniz
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2007, 06:17 PM   #37 (permalink)
AA
Guest

5-6 farklı telkini aynı gün dinlemenin bir zararı olur mu? veya telkinlerin etkisi azalır mı?
Alt 12-04-2007, 06:33 PM   #38 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
AA Nickli Üyeden Alıntı
5-6 farklı telkini aynı gün dinlemenin bir zararı olur mu? veya telkinlerin etkisi azalır mı?
İlk bir hafta sonunda 5-6 telkini liste halinde ayni gün dinleyebilirsiniz..
Özellikle koruma kalkanı sosyallik topluluk k.k gibi telkinlerde oldukça verimli telkinlerdir.
Alt 13-04-2007, 09:15 AM   #39 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

Atakan Bey; Biliyorsunuz 4-5 aydır telkinleri düzenli Olarak gündüz 6-7 saat çok nadir olarakta geceleri dinliyorum.Süper sonuçlar aldım.Suçluluk ve ego güçlendiriciyi 2 hafta dinledikten sonra yavaş yavaş diğer telkinleri ekledim.Şu an 14 telkin dinliyorum.fakat son zamanlarda bende dalgalnama başladı .Daha evvel 1 kez daha olmuştu.Bu 2.cisi.Suçluluğa ara verdim.Merak ettiğim benim gibi uzun süre düzenli dinleyenlerde.İlerleyen aylarda dalgalanma olması normal mi? Selam ve saygılar.
Alt 13-04-2007, 12:11 PM   #40 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Uzun süre dinleyenlerde bu tür dalgalanmalar olabilir.Bu gibi durumlarda listenizde ki 14 telkini azaltabilirsiniz. Ego kendine güven koruma kalkanı gibi belli başlı 3 script dinlenilebilir.

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »
Seçenekler
Stil