Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

rüya bitiyormu...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi rüya bitiyormu... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar, Telkinleri 1 yıldır hiç aksatmadan günde minumum 6 saat dinliyorum. Ego ve güvenle başlayıp zaman içinde s.fobi kendine güven toplulukta konuşma telkinlerini listeme ekledim.bu süreç içinde beni çok şaşırtan gelişmeler yaşadım sanki yeniden doğdum hikayem uzun herşeyden arınmış yepyeni ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

rüya bitiyormu...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-11-2009, 02:30 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
cool_ is an unknown quantity at this point
Standart rüya bitiyormu...

Merhabalar,
Telkinleri 1 yıldır hiç aksatmadan günde minumum 6 saat dinliyorum.
Ego ve güvenle başlayıp zaman içinde s.fobi kendine güven toplulukta konuşma telkinlerini listeme ekledim.bu süreç içinde beni çok şaşırtan gelişmeler yaşadım sanki yeniden doğdum hikayem uzun herşeyden arınmış yepyeni bir ben var diyebilirim ve bu halimden çok memnunum fakat son 2 gündür sanki tekrar geçmişe gidiyorum anılarım kötü hatıralarım canlanıyor bunları hiç düşünmezdim tekrar aklıma gelmeleri beni korkutuyor her şey bitti derken yeniden başlamasını istemiyorum

Nt olarak 3 gün önce başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini listeme ekledim ihtiyacım yok fakat oda olsun dedim faydası olur zararı olmaz
bu duruma katkısı varmıdır görüşlerinizi bekliyorum atakan bey
Teşekkürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cool_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2010, 09:26 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough
Standart Cevap: rüya bitiyormu...

sanırım bu olağan bişey anladığım kadarıyla her yeni telkin eklediğinde bunlar oluyo ama sabredip dinlemeye devam edince geçiyo diye düşünüyorum.
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2010, 09:31 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sanırım bu olağan bişey anladığım kadarıyla her yeni telkin eklediğinde bunlar oluyo ama sabredip dinlemeye devam edince geçiyo diye düşünüyorum.
Merhaba
Sanırım bu doğru,çünkü her yeni telkin bilinçaltındaki farklı inanışları,
farklı anıları tetikliyor ve bilince çıkmasına neden oluyor.
Selamlar

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2010, 10:33 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough

Her yeni telkin etkiliyor diyorsunuz arkdaşlar ama ben ocak ayından beri telkinleri dinliyorum evet bendeki değişimler sonucu hayatımda da çok güzel gelişmeler oluyor.Ama son 1-2 haftadır inanılmaz bir dalgalanma yaşıyorum.Çok hassaslaştım,ağlamak istiyorum,şevkat görmek istiyorum küçücük bir çocuk gibi.Kendimi yalnız hissediyorum ve geçmişdeki anılarımı hatırlıyor hiç hak etmeyen insanlrı özlüyorum.Yoksa herşey bir rüyaymıydı...
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2010, 11:27 PM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Geçmişte üzerini örttüğünüz şeylerin ortaya cikmasi olumludur.
Benzer şekilde ağlama hissi de sitede belirttiğimiz üzere olumlu etkilerdendir.

Telkinler daha önce soylediğimiz ve benzetme yaptiğimiz üzere e binmeye benzer.
Önce hizli bir yol alirsiniz

Bu süreçte direncle karsilasirsiniz.Bisikletten düsersiniz.
Anca aldiğiniz yol yine alinmistir.Onemli olan yolu almis olmaktir.
Sonra tekrar e binip yolunuza devam edersiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-04-2010, 09:07 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmişte üzerini örttüğünüz şeylerin ortaya cikmasi olumludur.
Benzer şekilde ağlama hissi de sitede belirttiğimiz üzere olumlu etkilerdendir.

Telkinler daha önce soylediğimiz ve benzetme yaptiğimiz üzere e binmeye benzer.
Önce hizli bir yol alirsiniz

Bu süreçte direncle karsilasirsiniz.Bisikletten düsersiniz.
Anca aldiğiniz yol yine alinmistir.Onemli olan yolu almis olmaktir.
Sonra tekrar e binip yolunuza devam edersiniz.
Atakan Bey ilginiz için teşekkür ediyorum.Ben ağlama hissinin ilk haftalarda olduğunu sanıyordum ozamanda yaşadım bu hissi am mutlulukdan ve huzurdan ağlamak istiyordum.Aradan neredeyse 3 ay geçti şu ansa geçmişdeki hatıralar ve yalnızlık duygusu ağlatıyor beni.Dilerim en kısa zamanda yeniden e binebilirim...Teşekkürler
Alt 19-04-2010, 08:57 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

ya selenas sen böyle deyince bi şüphe düştü aklıma.acaba diyorum etkisi bir süre sonra geçiyo mu telkinlerin.belki sende etkisi sonradan olmuştur.neyse denemeden bilemicez.
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-04-2010, 10:13 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya selenas sen böyle deyince bi şüphe düştü aklıma.acaba diyorum etkisi bir süre sonra geçiyo mu telkinlerin.belki sende etkisi sonradan olmuştur.neyse denemeden bilemicez.
Bilmiyorum selo cum ama şu an geceleri bilgisayrımda açıyorum şarjı bitene kadar açık aklıyor uykumda farkında olmadan bilinçaltıma daha çok işliyor diye düşünüyorum.Yerleşik bazı olumlu etkileri olmadımı tabiki oldu.Mesela artık sinirim bozukken alkole ihtiyaç duymuyorum,yada sakinleştiricilere.Benim daha fazla kendime güvene ihtiyacım var belkide bilmiyorum.Çok uzun zamandır çalışmıyordum,hızlı bir tempo ile hakkında hiç bir bilgim olmayan bir sektöre girdim çok zorlandım.Belki o yüzden bu dalgalanma...Bilmiyorum.Tekl istediğim ilk andaki gibi neşe içinde o i kullanmak yeniden...

Bookmarks

Seçenekler
Stil