Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Spor ve Zinde Egzersiz Klubü > Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri > Daha İyi Futbol

Uyarılar

Daha İyi Futbol Futbolda zihinsel hazırlık

2008 Avrupa Şampiyonası !!!!

Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri ve Daha İyi Futbol 2008 Avrupa Şampiyonası !!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Türkiye Milli Takımı dün akşam çeyrek final kapısını açtı avrupanın en iyi 8 takımı arasına girdiler(dik) ben son yarım saati ayakta izledim duramadım yerimde . Bu güzel sevinçli habaerle ilğili yazılarınızı bekliyorum . BİZ ÇILGIN TÜRKLER...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Daha İyi Futbol telkin cd indir izle İstanbul Daha İyi Futbol nerededir kimdir Daha İyi Futbol çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Daha İyi Futbol hipnoz Daha İyi Futbol olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Daha İyi Futbol hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Daha İyi Futbol kuantum düşünce kitap haberi

2008 Avrupa Şampiyonası !!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2008, 08:56 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart 2008 Avrupa Şampiyonası !!!!

Türkiye Milli Takımı dün akşam çeyrek final kapısını açtı avrupanın en iyi 8 takımı arasına girdiler(dik)
ben son yarım saati ayakta izledim duramadım yerimde .
Bu güzel sevinçli habaerle ilğili yazılarınızı bekliyorum .
BİZ ÇILGIN TÜRKLER

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-06-2008, 09:14 PM   #2 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: 2008 Avrupa Şampiyonası !!!!

takımımızı tebrik ediyor ve sonuna kadar destekliyoruz...

Alt 17-06-2008, 12:56 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

fazla söze gerek yok sanırım...........maçın sonuna doğru adeta yeniden doğdular,sanki daha önce oynamıyorlardı sahaya yeni çıkmış gibiydiler.....türk ruhunun yansıması gibi oldu....helal olsun.....
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2008, 09:00 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough

Son 15 dk yaşananlar kelimenin tam anlamıyla mucizeydi

Zaten arda ve nihat futbol tarihine damgasını vurmuştur super

Yazık korrel'e üzüldüm.Resmen şoktaydı 44
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2008, 10:19 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

yaaa of her yerde su saçma spor :P bu ulkede daha gelişdirici sporlar var vee turkiyede artık o sporlar içersinde
basketboll amerikan futbolu hokey beyzbol motor sporları kii rally drag drift dunyasında her ne kadar siz bilmesenizde dış dunya tanıyo bizi . daha neler neler ya bırakın abiler ablalar allahın askına
daha dün ülke oldugu tartısılan izmirin nufusukadar nufusu olan ülkelere yenilipde

biz futbolda basarılıyız dememliyiz aip olur dersek acıkcası futboldan hoslanmıyorum hoslanmadımda ama milli takımımızdır kazanırsada kazanmasada gönüllerimizin şanpiyonudur . acık konusdum bir az özür dilerim :o
simdi soruyorum siz her belediyenin en azzz 5 6 tane futbol takımı var
yok minikler yok yıldız
ama hangi belediyenin bi taekwondo bi boks takımı var ?
futbola milyonlarca dolar yatırılıyor her sporcuya . soruyorum size dünya sanpiyonu olan kankam taekwondocu bahrinin cebinde niye para yok ? genclerin onunu acalım bu sporları benimsesinler

ne bileyim body bulding kick-box box taekwondo karete-do kung-fu bunlar bi örnekdi tabi
Alt 17-06-2008, 11:35 PM   #6 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
yaaa of her yerde su saçma spor :P bu ulkede daha gelişdirici sporlar var vee turkiyede artık o sporlar içersinde
basketboll amerikan futbolu hokey beyzbol motor sporları kii rally drag drift dunyasında her ne kadar siz bilmesenizde dış dunya tanıyo bizi . daha neler neler ya bırakın abiler ablalar allahın askına
daha dün ülke oldugu tartısılan izmirin nufusukadar nufusu olan ülkelere yenilipde

biz futbolda basarılıyız dememliyiz aip olur dersek acıkcası futboldan hoslanmıyorum hoslanmadımda ama milli takımımızdır kazanırsada kazanmasada gönüllerimizin şanpiyonudur . acık konusdum bir az özür dilerim :o
simdi soruyorum siz her belediyenin en azzz 5 6 tane futbol takımı var
yok minikler yok yıldız
ama hangi belediyenin bi taekwondo bi boks takımı var ?
futbola milyonlarca dolar yatırılıyor her sporcuya . soruyorum size dünya sanpiyonu olan kankam taekwondocu bahrinin cebinde niye para yok ? genclerin onunu acalım bu sporları benimsesinler

ne bileyim body bulding kick-box box taekwondo karete-do kung-fu bunlar bi örnekdi tabi
Alt 20-06-2008, 07:56 PM   #7 (permalink)
suzzy
Guest

heyecan ve coşkuyla maçı bekliyoruz... super

takımımıza tam destek diyoruz....başarılar türkiye...

Alt 20-06-2008, 08:00 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

sinamaya gider film izleriz,peki ya tiyatro ? hele birde küçük sahne oyunları veya halk oyunları bunlara çok az insan ilgi duyuyor nedense.........ve müzik,konserlere gideriz,mp3 ler,klipler vs bunada büyük ilgi var...ama bilimsel bir seminer olsa çok az insan olur orada nedense??..futbolla diğer spor dalları arasındaki farkta budur ilgi daha çoktur diğerleri ilgi uyandırmaz aynı zamanda futbol bir oyun biçimi olduğu için tercih sebebi oluyor kimse iki insanın birbirini öldüresiye dövmesini izlemek istemiyor..ben iki yılımı taekwondo ve kick box zporuna verdim geçmişe baktığımımda iki yılımı boşuna geçirmişim diyorum ama denge açısından faydalı bir spor vucudunuzun her iki tarafınıda kontrol etmenize faydası var ve tabi zindelik.....spor olarak bir takım aktiviteler her zaman iyidir...
milli takıma başarılar

sevgiyle kalın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2008, 09:16 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

son yarım saat kaldı. 23 45'te şuraya zaferle ilgili birkaç şey yazmayı sabırsızlıkla bekliyorum. ama kaybedersek de bu, dünyanın sonu değil... Milli takım zaten çeyrek finale kalarak hepimizi gururlandırmayı başarmıştı.
ay yıldızlılarımıza başarılar dileğiyle...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2008, 12:33 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

şu maçı kalbim durmadan izledim ya
büyüksün Türkiye
teşekkürler ay yıldızlılar wave

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil