Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2008, 10:19 PM   #5 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 2008 Avrupa Şampiyonası !!!!

yaaa of her yerde su saçma spor :P bu ulkede daha gelişdirici sporlar var vee turkiyede artık o sporlar içersinde
basketboll amerikan futbolu hokey beyzbol motor sporları kii rally drag drift dunyasında her ne kadar siz bilmesenizde dış dunya tanıyo bizi . daha neler neler ya bırakın abiler ablalar allahın askına
daha dün ülke oldugu tartısılan izmirin nufusukadar nufusu olan ülkelere yenilipde

biz futbolda basarılıyız dememliyiz aip olur dersek acıkcası futboldan hoslanmıyorum hoslanmadımda ama milli takımımızdır kazanırsada kazanmasada gönüllerimizin şanpiyonudur . acık konusdum bir az özür dilerim :o
simdi soruyorum siz her belediyenin en azzz 5 6 tane futbol takımı var
yok minikler yok yıldız
ama hangi belediyenin bi taekwondo bi boks takımı var ?
futbola milyonlarca dolar yatırılıyor her sporcuya . soruyorum size dünya sanpiyonu olan kankam taekwondocu bahrinin cebinde niye para yok ? genclerin onunu acalım bu sporları benimsesinler

ne bileyim body bulding kick-box box taekwondo karete-do kung-fu bunlar bi örnekdi tabi