Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Daha Çok Susama Etkisi

Uyarılar

sürekli su ihtiyacı

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Daha Çok Susama Etkisi sürekli su ihtiyacı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün akşam bende acaip susadım sanki tuz yalatmışlar ya boğazım nasıl kuruyor anlatamam he.bu arada 3 litreden fazlası aşırı oluyor arkadaşlar suyun da fazlası zarar diye duymuştum vücüttaki sodyum dengesini bozarmış buda körlüğe sebepmiş aman dikkatt...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Daha Çok Susama Etkisi telkin cd indir izle İstanbul Daha Çok Susama Etkisi nerededir kimdir Daha Çok Susama Etkisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Daha Çok Susama Etkisi hipnoz Daha Çok Susama Etkisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Daha Çok Susama Etkisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Daha Çok Susama Etkisi kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinler Sonrası Su İçme İhtiyacınız Arttı mı
Kesinlikle Arttı 153 74.63%
Sadece Sabahları Arttı 5 2.44%
Çok Az Arttı 27 13.17%
Değişim Yok 20 9.76%
Katılımcı sayısı: 205. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

sürekli su ihtiyacı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2008, 12:11 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sürekli su ihtiyacı

dün akşam bende acaip susadım sanki tuz yalatmışlar ya boğazım nasıl kuruyor anlatamam he.bu arada 3 litreden fazlası aşırı oluyor arkadaşlar suyun da fazlası zarar diye duymuştum vücüttaki sodyum dengesini bozarmış buda körlüğe sebepmiş aman dikkatt

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2008, 05:28 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Sürahiyi Bitirdiğimi Hatırlarım.. Özellikle Suçluluktan Sonra...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2008, 06:37 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Yaklaşık 15-20 gün su içmeyen ortalamada da sanıyorum 10 günde 1 bardağa isabet eden su içmeME durumumun çözümü de mi burada

Bu işe de yararsa çoook sevineceğim gerçekten.

Ama düşününce okadar mantıklı ki aslında. Hele birde sürekli su sesi olan telkini dinlerse insan elbette soluğu suyun başında alır wave
Alt 15-04-2008, 03:42 AM   #34 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lider64 is an unknown quantity at this point

Harika Forum! Gercekten cok begendim; ellerinize saglik!
Smileylere de bayildim ( ) :) :)

Bu arada, o kadar fazla "su"´dan söz ettiniz ki, tuvalete gitmem gerekti... :) )))

lider64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2008, 05:17 PM   #35 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pınpın is an unknown quantity at this point

kendimi fakülte filmindeki uzaylılara benzetiyorum. tabii onlar kadar içmesem de aklımda hep su var. ve tabii onun kaçınılmaz sonucu... ama telkinlerin bendeki şimdilik iki üç belirtisinden biri olduğu için şikayetçi değilim "tabii."
pınpın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2008, 02:07 AM   #36 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
altugek is an unknown quantity at this point

Ben yazılımcıyım aranıza iki gün önce katıldım.İşim sürekli bilgisayar başında olduğundan müzikleri devamlı olarak kulaklıkla dinliyorum ve iki günden beri sanki bir haftada içtiğim suyu içtim.Şikayetçi değilim manayla bol su içmiş oluyorum.Bilinç altıma yaptığı etki ise çok memnun edici, emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
altugek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 06:54 PM   #37 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bugdaysarisi is an unknown quantity at this point

valla gece kabuslarla uyandım bi susamışım nefes alamıyordum ama gördüğüm kabusun korkusundan kalkıp içmedim de
bugdaysarisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2008, 07:13 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

günde yarım litre içmeyen ben 3 haftadir ortalama 2,5 lt su içiyorum, bunun doğal sonucu olarak tabi ki yollara düşüyorum saat başı süper

içim dışım temizlndi beeeaa. çok şükür...
Alt 12-07-2008, 01:31 AM   #39 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba Arkadaşlar;

Su içmek gerçekten önemli ve hayati bir konu.Telkinlere başladıktan sonra su içme isteği artıyor.

Ben tabii ki herkes gibi önce ego güçlendirici ve suçluluk duygusu telkinleri ile başladım.Çok fazla su içemeyen biri olarak farkı hemen hissettim.Havanın sıcak oluşuna yormuştum ama, siteyi gezince normal bir durum olduğunu farkettim.O yüzden daha fazla su içme ve doğal olarak sonucuna da katlanmanız gerekiyor:)

Aslında su içmek için susamayı beklememek gerekiyor diyor uzmanlar.Eğer vücudunuz alarm veriyorsa, su tüketiminizi derhal artırın,sağlıklı olmak için...

Yeterli su içmek...

Sağlığınızı ve dinçliğinizi geliştirebilir.
Su bu kadar çok vücut fonksiyonu için önemli olduğundan optimal sağlığa ulaşmak için yeterli su almak optimal sağlık için anahtardır.

Su, enerjinizi koruyan kan hacminin korunmasına yardım eder
Doğru hidrasyon özellikle egzersiz sırasında konsantrasyon ve tepki sürenizi iyileştirir
Su düzenli günlük faaliyetler sırasında yaktığınız kalori miktarını arttırır
Su konsantre ilaçların meydana getirdiği mide ağrısını önleyebilir
Su sıvı tutmaya neden olan fazla sodyumun vücuttan atılmasına yardımcı olur
Çeşitli hastalıklara karşı korunmaya yardımcı olur.
Araştırmalar daha yüksek oranda su tüketiminin aşağıdaki hastalık risklerini düşürdüğünü göstermiştir:

soğuk algınlığı
kabızlık
idrar yolu enfeksiyonları
böbrek taşları
mesane kanseri
Görünüşünüzü geliştirebilir.
Su cilde en son ulaşmaktadır; eğer vücudunuz yeterli su almazsa, cildiniz bundan diğer organlardan fazla etkilenir. Su cildin susuz kalmasını önleyerek, cildinizi:

daha düzgün
daha yumuşak
daha esnek
daha kırışıksız hale getirir
Kilo kaybetmenize yardımcı olabilir.
İnsanlar genellikle susuzlukla mide kazıntısını karıştırırlar, bu nedenle aslında sadece vücudumuzun içecek ihtiyacı varken abur cubur yeriz. Su içmek tok hissetmenize yardımcı olarak, iştahınızı azaltır.

Araştırmalar yeterli su içmenin şu faydaları sağlayabileceğini göstermektedir:

Egzersiz sırasında size daha fazla enerji verir
Egzersiz sırasında yaktığınız kaloriyi arttırır
Vücudunuzdaki yağ stoklanmalarını azaltır
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2008, 08:29 AM   #40 (permalink)

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ugurguven is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bende dinlemeye başladıktan sonra çok su içmeye başladım. İnşallah bunlar iyiye işarettir :D ben şuanda suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi dinlemekteyim.Ağzım kuruyor içim yanıyorrr :D
ugurguven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil