Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Çocuk Sağlığı > Çocuk Psikolojisi

Uyarılar

Çocuk Psikolojisi cocuk psikolojisi, çocuk psikolojisi, çocuk psikolojisi kitapları, anne çocuk psikolojisi, çocuk psikolojisi eğitimi, çocuk gelişimi psikolojisi, çocukların psikolojisi, çoçuk psikolojisi, çocuklar psikolojisi, çocuk psikolojisi kitap, psikolojisi çocuk, çocuk psikolojisi nedir, erkek çocuk psikolojisi, yaş çocuk psikolojisi, çocuk gelişim psikolojisi

bütün anne ve babalara..

Çocuk Sağlığı ve Çocuk Psikolojisi bütün anne ve babalara.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam akşamları eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır, onun gelişini iple çekerdim. Daha o kapıdan girer girmez ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çocuk Psikolojisi telkin cd indir izle İstanbul Çocuk Psikolojisi nerededir kimdir Çocuk Psikolojisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çocuk Psikolojisi hipnoz Çocuk Psikolojisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çocuk Psikolojisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çocuk Psikolojisi kuantum düşünce kitap haberi

bütün anne ve babalara..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-06-2009, 10:10 AM   #1 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute
Standart bütün anne ve babalara..

Bir gün susmayı öğrendim.

Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım.
Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı.

Babam akşamları eve yorgun dönerdi.
Ben bütün gün evde sıkılır, onun gelişini iple çekerdim.
Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim.
Babam sarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi.
Yemek hazırlanınca annem çağırır bu defa masada bir araya gelirdik babamla.
Onlar annemle konuşurken ben araya girer, sesimi duyuramayınca da bağırırdım.
Babam sinirlenir, 'Bütün gün insanlara kafa patlatmaktan bunaldım, birde sen kafamı ütüleme!' derdi.
Annem de 'Bütün gün zaten seninle uğraştım, bir çift laf da mı konuşturtmayacaksı n babanla?' diye çıkışır, beni odama gönderirdi.
Çaresiz bir şekilde boynumu büker odama yani hapishaneme doğru yol alırdım.
Babam arkamdan, 'Bizim bir odamız bile yoktu, her şeye sahip, hâlâ ne istiyor anlamadım.' diye bağırmaya devam ederdi. '
Keşke benim de bir odam olmasaydı, keşke bizim de evimiz bir odalı olsaydı da hep birlikte otursaydık' derdim içimden; ama yüksek sesle söylemeye cesaret edemezdim.
Yemekten sonra babam kanepeye uzanır, eline kumandayı alır, televizyon seyrederdi.
Beni yanına çağırır biraz severdi.
Onun izleyeceği önemli birşey varsa beni adeta yerimden bile kıpırdatmazdı.
Azıcık hareket edip koşup oynamaya çalışsam oda hapsim yeniden başlardı.

Bir gün anladım ki susunca babamla daha iyi anlaşıyoruz.
Bu defa susarak yapabileceğim oyunlar geliştirmeye başladım.
Önce resim yaparak başladım işe.
Babam çizdiğim resimleri çok beğeniyor; 'Bak, böyle uslu uslu oyna işte.' diyordu.
Babam bazen göz ucuyla bakıyor, resimle ilgili bir şey sorsam afallıyordu.
Ama bana kızarak beni artık odama göndermiyordu.
'Son günlerde ne de akıllandı benim oğlum.' diye komşulara anlatıyordu annem halimi.
Resimlerim arttıkça ortalık dağılmaya başladı..
Annem 'Odanı topla!'diye odama kapattığında işe nereden başlayacağımı bilemiyordum.
Ben bunlarla uğraşırken zaman geçiyor; ama odamı toparlamayı beceremiyordum.
Annem odama gelip 'Bak sana resim yapmayı yasaklayacağım. ' dedi bir gün.
Susuyor olmamı usluluk olarak değerlendiren ailem resim yapmayı da elimden alırsa ben ne yapacaktım?

Bu düşüncelerle bir aile tablosu yaptım.
Babam eve gelince uygun zamanı kolladım.
Her zamanki gibi yemekler yendi, odaya geçildi.
Babam oturur oturmaz çizdiğim resmi getirdim.
Babam baktı. Hım, dedi 'Çok güzel olmuş. Bu adam benim herhalde.' dedi.
Ben 'Hayır o adam değil, bu çocuk sensin.'dedim.
O 'Hayır, bu adam benim, bu çocuk sensin, bu küçük kız da arkadaşın.'dedi.
Ben yine 'Hayır, o büyük adam benim, bu küçük adam sensin, bu küçük kız da annem.' dedim.. Babam benimle uğraşmaktan vazgeçip: 'Peki neden bizi küçük çizdin?' dedi.
Heyecanla başladım anlatmaya.
Ben büyüyüp adam olacağım.
İş bulup çalışacağım.
Siz yaşlanıp küçüleceksiniz.
Beliniz bükülecek, komşumuz Ahmet amca ile Ayşe teyze gibi küçücük kalacaksınız.
Ben işten geldiğimde yorgun olacağım.
Siz benimle konuşmaya çalıştığınızda işyerinde kafam şişmiş olacağından sizi duymayacağım bile. Siz benimle bir şeyler paylaşmak istediğinizde 'Hadi odanıza çekilin de kafa dinleyeyim.' diyeceğim.
Ve bir de bağıracağım 'Her şeylerini alıyorum. Sıcacık odaları da var, daha ne istiyorlar' diye.
Annemle babamın gözleri fal taşı gibi açılmıştı.
Duyduklarına inanamıyorlardı ..
Bana sarılıp beni öyle içten bir okşayışları vardı ki sonsuza kadar konuşsam hiç bıkmadan dinleyecekler gibiydi.

sınırsız güç grubundan alıntıdır..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2009, 10:24 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: bütün anne ve babalara..

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir gün susmayı öğrendim.

Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım.
Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı.

Babam akşamları eve yorgun dönerdi.
Ben bütün gün evde sıkılır, onun gelişini iple çekerdim.
Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim.
Babam sarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi.
Yemek hazırlanınca annem çağırır bu defa masada bir araya gelirdik babamla.
Onlar annemle konuşurken ben araya girer, sesimi duyuramayınca da bağırırdım.
Babam sinirlenir, 'Bütün gün insanlara kafa patlatmaktan bunaldım, birde sen kafamı ütüleme!' derdi.
Annem de 'Bütün gün zaten seninle uğraştım, bir çift laf da mı konuşturtmayacaksı n babanla?' diye çıkışır, beni odama gönderirdi.
Çaresiz bir şekilde boynumu büker odama yani hapishaneme doğru yol alırdım.
Babam arkamdan, 'Bizim bir odamız bile yoktu, her şeye sahip, hâlâ ne istiyor anlamadım.' diye bağırmaya devam ederdi. '
Keşke benim de bir odam olmasaydı, keşke bizim de evimiz bir odalı olsaydı da hep birlikte otursaydık' derdim içimden; ama yüksek sesle söylemeye cesaret edemezdim.
Yemekten sonra babam kanepeye uzanır, eline kumandayı alır, televizyon seyrederdi.
Beni yanına çağırır biraz severdi.
Onun izleyeceği önemli birşey varsa beni adeta yerimden bile kıpırdatmazdı.
Azıcık hareket edip koşup oynamaya çalışsam oda hapsim yeniden başlardı.

Bir gün anladım ki susunca babamla daha iyi anlaşıyoruz.
Bu defa susarak yapabileceğim oyunlar geliştirmeye başladım.
Önce resim yaparak başladım işe.
Babam çizdiğim resimleri çok beğeniyor; 'Bak, böyle uslu uslu oyna işte.' diyordu.
Babam bazen göz ucuyla bakıyor, resimle ilgili bir şey sorsam afallıyordu.
Ama bana kızarak beni artık odama göndermiyordu.
'Son günlerde ne de akıllandı benim oğlum.' diye komşulara anlatıyordu annem halimi.
Resimlerim arttıkça ortalık dağılmaya başladı..
Annem 'Odanı topla!'diye odama kapattığında işe nereden başlayacağımı bilemiyordum.
Ben bunlarla uğraşırken zaman geçiyor; ama odamı toparlamayı beceremiyordum.
Annem odama gelip 'Bak sana resim yapmayı yasaklayacağım. ' dedi bir gün.
Susuyor olmamı usluluk olarak değerlendiren ailem resim yapmayı da elimden alırsa ben ne yapacaktım?

Bu düşüncelerle bir aile tablosu yaptım.
Babam eve gelince uygun zamanı kolladım.
Her zamanki gibi yemekler yendi, odaya geçildi.
Babam oturur oturmaz çizdiğim resmi getirdim.
Babam baktı. Hım, dedi 'Çok güzel olmuş. Bu adam benim herhalde.' dedi.
Ben 'Hayır o adam değil, bu çocuk sensin.'dedim.
O 'Hayır, bu adam benim, bu çocuk sensin, bu küçük kız da arkadaşın.'dedi.
Ben yine 'Hayır, o büyük adam benim, bu küçük adam sensin, bu küçük kız da annem.' dedim.. Babam benimle uğraşmaktan vazgeçip: 'Peki neden bizi küçük çizdin?' dedi.
Heyecanla başladım anlatmaya.
Ben büyüyüp adam olacağım.
İş bulup çalışacağım.
Siz yaşlanıp küçüleceksiniz.
Beliniz bükülecek, komşumuz Ahmet amca ile Ayşe teyze gibi küçücük kalacaksınız.
Ben işten geldiğimde yorgun olacağım.
Siz benimle konuşmaya çalıştığınızda işyerinde kafam şişmiş olacağından sizi duymayacağım bile. Siz benimle bir şeyler paylaşmak istediğinizde 'Hadi odanıza çekilin de kafa dinleyeyim.' diyeceğim.
Ve bir de bağıracağım 'Her şeylerini alıyorum. Sıcacık odaları da var, daha ne istiyorlar' diye.
Annemle babamın gözleri fal taşı gibi açılmıştı.
Duyduklarına inanamıyorlardı ..
Bana sarılıp beni öyle içten bir okşayışları vardı ki sonsuza kadar konuşsam hiç bıkmadan dinleyecekler gibiydi.

sınırsız güç grubundan alıntıdır..

SUZZY,harika bir hikaye gerçekten ,anne ve baba olmakta deneyimlerle öğreniliyo...çocuklarımın büyüdüklerinde ,benim anne ve babama hissettiklerimi hissetmelerini istemiyorum ve çocuklarımla daha çok vakit geçiriyorum,hatta bir aradayken çok gülüyoruzz
Alt 03-06-2009, 10:30 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

çok güzel bir yazı teşekkür ederim.Bunları sanki oğlumun ağzından dinledim.küçükken çok güzel konuşan bir çocuktu.daha sonra babadan korktuğu için sustu.her acısını sevincini içinde yaşamaya başladı.hiç bir olaya tepki vermiyordu.çünkü baba sürekli eleştiriyor yada kızıyor.yani babanın görevi sürekli açık aramak.Ben çok üzülüyordum bu duruma biliyorum ki bu içine attıkları birgün çıkacak.nitekim öyle oldu.şimdi delikanlı ama içindeki huzursuzluk sürekli eleştirilmek acılarını ve sevinçlerini doyasıya yaşamamak ne kötü bir durum bence.kendi çocukluğumu düşündüm.ben babamla arkadaş gibiydim.şimdi hala özgüvenimin bununla ilgili olduğunu biliyorum.Saolsun Şanal beyin yardımlarıyla pek çok sıkıntısını aştı.Ben de çok destek oluyorum...kimseyi suçlamıyorum.bu sorunun sorumluluğunu kabul ediyoruz.Allah bizi affetsin...
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2009, 11:01 AM   #4 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

gülporcum ben teşekkür ederim değerli yorumun için...

sudemcim anne baba olmak çok zor gerçekten bende 7 yaşında harika bir kız çocuğuna sahibim...

öncelikle böyle bir çocuğa sahip olduğum için şükrediyorum...

bazen indigo yada kristal çocuklarla ilgili mesajlar okuduğumda yada paylaştığımda aklıma direk çocuğumun ve diğer bütün çocukların özel

birer varlık olarak dünyaya geldiklerini ve onlara karşı çok daha özenerek davranılması gerekildiğini düşünürüm...

aslında bu bilinçle gelişirsek ve etrafımızdakileride bu bilinç tarzına yönlendirebilirsek bir çok kişi bu özel ve değerli varlıklara karşı duygu ve davranışlarını değiştirebilicektir...

belkide bu konuda biz annelere daha fazla iş düşüyor...benim eşim bu konuda oldukça hassas davranıyor...

kızımla özenerek ve özel olarak ilgileniyor...yani benden fazla emek harcıyor diyebilirim...

ama bazen ders çalışırken yada yemek yerken disiplinin dozunu kaçırdığı an müdahale etmek durumunda kalıyorum (kızıma çaktırmadan)

çocuklarla ilgili olan yazılar...şiddete maruz kalan yalnız çaresiz çocuklar içimi acıtıyor...

keşke bu konuda elimizden bir şeyler gelebilse..
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
Alt 03-06-2009, 11:29 AM   #5 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
gülporcum ben teşekkür ederim değerli yorumun için...

sudemcim anne baba olmak çok zor gerçekten bende 7 yaşında harika bir kız çocuğuna sahibim...

öncelikle böyle bir çocuğa sahip olduğum için şükrediyorum...

bazen indigo yada kristal çocuklarla ilgili mesajlar okuduğumda yada paylaştığımda aklıma direk çocuğumun ve diğer bütün çocukların özel

birer varlık olarak dünyaya geldiklerini ve onlara karşı çok daha özenerek davranılması gerekildiğini düşünürüm...

aslında bu bilinçle gelişirsek ve etrafımızdakileride bu bilinç tarzına yönlendirebilirsek bir çok kişi bu özel ve değerli varlıklara karşı duygu ve davranışlarını değiştirebilicektir...

belkide bu konuda biz annelere daha fazla iş düşüyor...benim eşim bu konuda oldukça hassas davranıyor...

kızımla özenerek ve özel olarak ilgileniyor...yani benden fazla emek harcıyor diyebilirim...

ama bazen ders çalışırken yada yemek yerken disiplinin dozunu kaçırdığı an müdahale etmek durumunda kalıyorum (kızıma çaktırmadan)

çocuklarla ilgili olan yazılar...şiddete maruz kalan yalnız çaresiz çocuklar içimi acıtıyor...

keşke bu konuda elimizden bir şeyler gelebilse..
ÇOK HAKLISIN ama çok şükür çok mükemmel bir oğlum var onunla gurur duyuyorum.bugün doğum günü dün mesaj attım iyi ki varsın iyi ki benim oğlumsunbir cevap geldi: senin gibi bir anneden doğmuş olmaya layık bir evlat olmaya çalışıyorum.çok mutlu oldum duygulandım.çok emek verdim tek başıma ama emeklerimi hep takdir eden bir evladım var çok şükr.allah hepimizin çocuklarını bağışlasın.gerçi benim oğlum 23 yaşına girdi bugün darısı sizlerin başına..
Alt 03-06-2009, 12:29 PM   #6 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

ne kadar güzel teşekkür etmiş oğlun...super

işte en güzel olanda bu verilen emeğin çabanın böyle güzel bir sözle süslenmiş olması...

genç delikanlıyı tebrik ediyorum...

sudem cim nice uzun yıllar diliyorum oğlunla..sağlık mutluluk bolluk ve bereketle...

sevgiler...
Alt 11-06-2009, 10:52 PM   #7 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
ne kadar güzel teşekkür etmiş oğlun...super

işte en güzel olanda bu verilen emeğin çabanın böyle güzel bir sözle süslenmiş olması...

genç delikanlıyı tebrik ediyorum...

sudem cim nice uzun yıllar diliyorum oğlunla..sağlık mutluluk bolluk ve bereketle...

sevgiler...
teşekkürler Suzzycim,güzel mesajına biraz gecikmeli cevap yazıyorum.Bir haftadır giremiyorum siteye....sizleri çok özledim.iyi dileklerin için çok saol.
Alt 27-06-2009, 04:11 PM   #8 (permalink)
superisi81
Guest

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ÇOK HAKLISIN ama çok şükür çok mükemmel bir oğlum var onunla gurur duyuyorum.bugün doğum günü dün mesaj attım iyi ki varsın iyi ki benim oğlumsunbir cevap geldi: senin gibi bir anneden doğmuş olmaya layık bir evlat olmaya çalışıyorum.çok mutlu oldum duygulandım.çok emek verdim tek başıma ama emeklerimi hep takdir eden bir evladım var çok şükr.allah hepimizin çocuklarını bağışlasın.gerçi benim oğlum 23 yaşına girdi bugün darısı sizlerin başına..
Allah size ve oğlunuza uzun ömürler versin.emeklerinizi boşa çıkarmasın.yüzünüzü hep güldürür inşallah.evlatlar bal küpü gibi tatlı değil mi ?... Rabbim acılarını göstermesin.

saygılarımla,
Alt 27-06-2009, 04:18 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
İÇİM YANIYOR BABACIĞIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah size ve oğlunuza uzun ömürler versin.emeklerinizi boşa çıkarmasın.yüzünüzü hep güldürür inşallah.evlatlar bal küpü gibi tatlı değil mi ?... Rabbim acılarını göstermesin.

saygılarımla,
çok teşekkür ederim gerçekten öyle..sizinde babanıza acil şifalar diliyorum.düngece okumuştum bir yazınızı çok üzüldüm.benim babam da felç oldu.şuan hayatta değil ama yaşadıklarınızı anlayabiliyorum.o da benim canımdı.oğluma nekadar düşkünsem bir o kadarda babama düşkündüm.o benim ilk aşkımdı diyebilirim.acil şifalar diliyorum
Alt 27-06-2009, 04:32 PM   #10 (permalink)
superisi81
Guest

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim gerçekten öyle..sizinde babanıza acil şifalar diliyorum.düngece okumuştum bir yazınızı çok üzüldüm.benim babam da felç oldu.şuan hayatta değil ama yaşadıklarınızı anlayabiliyorum.o da benim canımdı.oğluma nekadar düşkünsem bir o kadarda babama düşkündüm.o benim ilk aşkımdı diyebilirim.acil şifalar diliyorum
sağolun.teşekkür ederim.kızlar babalara daha mı düşkün bilmiyorum.annemi de çok severim.ama baba evin direği.onsuz ev düşünemiyorum.Babanızın mekanı cennet olsun inşallah.

inşallah bu dünyadan sonra cennette tekrar ailemizle oluruz.ben en çok bunu istiyorum.

Bookmarks

Etiketler
anne, babalara.., butun