Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2009, 11:29 AM   #5 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: bütün anne ve babalara..

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gülporcum ben teşekkür ederim değerli yorumun için...

sudemcim anne baba olmak çok zor gerçekten bende 7 yaşında harika bir kız çocuğuna sahibim...

öncelikle böyle bir çocuğa sahip olduğum için şükrediyorum...

bazen indigo yada kristal çocuklarla ilgili mesajlar okuduğumda yada paylaştığımda aklıma direk çocuğumun ve diğer bütün çocukların özel

birer varlık olarak dünyaya geldiklerini ve onlara karşı çok daha özenerek davranılması gerekildiğini düşünürüm...

aslında bu bilinçle gelişirsek ve etrafımızdakileride bu bilinç tarzına yönlendirebilirsek bir çok kişi bu özel ve değerli varlıklara karşı duygu ve davranışlarını değiştirebilicektir...

belkide bu konuda biz annelere daha fazla iş düşüyor...benim eşim bu konuda oldukça hassas davranıyor...

kızımla özenerek ve özel olarak ilgileniyor...yani benden fazla emek harcıyor diyebilirim...

ama bazen ders çalışırken yada yemek yerken disiplinin dozunu kaçırdığı an müdahale etmek durumunda kalıyorum (kızıma çaktırmadan)

çocuklarla ilgili olan yazılar...şiddete maruz kalan yalnız çaresiz çocuklar içimi acıtıyor...

keşke bu konuda elimizden bir şeyler gelebilse..
ÇOK HAKLISIN ama çok şükür çok mükemmel bir oğlum var onunla gurur duyuyorum.bugün doğum günü dün mesaj attım iyi ki varsın iyi ki benim oğlumsunbir cevap geldi: senin gibi bir anneden doğmuş olmaya layık bir evlat olmaya çalışıyorum.çok mutlu oldum duygulandım.çok emek verdim tek başıma ama emeklerimi hep takdir eden bir evladım var çok şükr.allah hepimizin çocuklarını bağışlasın.gerçi benim oğlum 23 yaşına girdi bugün darısı sizlerin başına..
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla