Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım > Cilt Güzelliği

Uyarılar

Cilt Güzelliği bitkilerle cilt güzelliği, bitkisel cilt güzelliği, doğal cilt güzelliği, cilt güzelliği için, cilt güzellik, cilt güzelliği, limonla cilt güzelliği, cilt güzelliği sırları, cilt güzelliği için öneriler, cilt güzelliği için şifalı bitkiler, cilt güzelliği için bitkiler, cilt güzelliği için maskeler, cilt güzelliği için doğal yöntemler, cilt güzelliği için beslenme, cilt güzelliği için yapılması gerekenler, cilt bakımı ve güzelliği, cilt güzelliği için ne yapılmalı, cilt güzellik maskesi, cilt ve güzellik, cilt için güzellik sırları, cilt bakım ve güzellik, cilt bakimi ve güzellik, cilt güzellik sırları, cilt bakimi güzellik, cilt bakım güzellik, cilt güzellik maskeleri, cilt bakımı ve güzellik sırları

Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet

Güzellik Bakım ve Cilt Güzelliği Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Sprituel bir bilgiye göre maden suyu elma ve yoğurtla beraber çok önemli bir kanser önleyicisi aynı zamanda...Hergün birkaç şişe içmenin çok faydasını görüyorum...Geçenlerde bir berberin tesadüfen arkadaşının saçını şaka olsun diye maden suyuyla yıkadıktan bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Cilt Güzelliği telkin cd indir izle İstanbul Cilt Güzelliği nerededir kimdir Cilt Güzelliği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Cilt Güzelliği hipnoz Cilt Güzelliği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Cilt Güzelliği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Cilt Güzelliği kuantum düşünce kitap haberi

Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2010, 11:58 PM   #11 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sprituel bir bilgiye göre maden suyu elma ve yoğurtla beraber çok önemli bir kanser önleyicisi aynı zamanda...Hergün birkaç şişe içmenin çok faydasını görüyorum...Geçenlerde bir berberin tesadüfen arkadaşının saçını şaka olsun diye maden suyuyla yıkadıktan bir kaç gün sonra adamın kel yerinden tüylenme başladığını hayretle gördüğünü okdum,berber şimdi kel müşterilerine maden suyu ile yıkama uyguluyormuş ve saçlar böylece yeniden çıkıyormuş...denenmiş ve test edilmiş...
harikaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-01-2010, 11:58 PM   #12 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok canım ondan değilde daha doğal diğerlerine göre sanki
Valla ben gazoza benzediği için seviyorum. Bir gün diyet yapıyordum yiyecek yok sırf su,soda ve yeşil çay.. ee bide bi spor hararet bastı 7 şişe limonlu soda içmiştim. Karın ağrısından ölüyordum Limonlu sodayı bıraktım sonra :D ama gazoza hala devammm
Alt 11-01-2010, 04:26 AM   #13 (permalink)
zeynep957
Guest

bence de çok güzel bir paylaşım.bir katkı da benden.maden suyunu küçük buz kalıplarıma koyun.her sabah iki tanesini yuvarlak hareketlerle yüzünüze sürün.canlanmayı hemen farkedeceksiniz.
Alt 11-01-2010, 08:36 AM   #14 (permalink)
Sultan
Guest

bu günden sonra daha çok maden suyu içmeye karar verdim
Alt 11-01-2010, 12:35 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Zıtkarnasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zıtkarnasyon is an unknown quantity at this point

Zayıflatma özelliğini ele alıcak olursak şöyle diyebilirim ki günde yeterli miktarda su tükettiğinizi düşünüyorsanız,gün içerisinde maden suyu içmemeye özen gösterin.Çünkü;maden suyu içeriğinde olan yüksek sodyum sayesinde suyu tutar ve kilo kaybı yaşanmaz.
Zıtkarnasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 03:59 PM   #16 (permalink)
Teğmen

BEYZANUR2110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
22 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BEYZANUR2110 is an unknown quantity at this point

elma ve salatalığın suyunu çıkarıp maden suyu ekleyip buz kalıplarına koyun her sabah yüzünüzde bir tanesini gezdirin cildiniz süper oluyoooo
BEYZANUR2110 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 04:18 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

maden suyu, vücudumuzun kalsiyum ihtiyacını yüksek oranda karşılar,kemiklerin gelişimine ve yaş itibariyle oluşan kemik erimesi ve kırılmalarını önler. Ayrıca cildimiz için, sprey kutusuna doldurulup yüze püskürtülebilir.;)
Alt 26-11-2010, 03:35 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Süpermiş. Ben de hergün 1 adet içsem mi içmesem mi diye düşündüğüm zamanda okudum bu yazıyı. Ben hayatımdan kolayı, portakallı kolayı ve gazozu çıkaralı 2 sene oldu. Canım çok asitli içecek istediği zaman limonlu maden suyu tüketiyorum.Fakat sade maden suyu meyveli maden suyundan çok faydalı. Yazıyı okurken ne zamandır içmediğimi ve 2 gün önce aldığımı farkettim. Sade maden suyunun içine 1 dilim limon attım içiyorum şu an. Bir sonraki mesajımda sade maden suyu neden faydalı olduğunu paylaşacağım.

Şimdi küçük bir paylaşım sunuyorum...

Maden suyu evimizden asla eksik etmememiz gereken bir içecek... Güzellikten sağlığa kadar pek çok sırrı barındırıyor. Dünyaca ünlü Profesör Mehmet Öz, madensuyunun faydalarını şöyle sıralıyor;

-Her türlü sportif aktivitede terleme ile oluşan su ve mineral kaybını karşılar ve yorgunluğu hızla gideriyor.

-Büyüme çağında, hamilelikte ve yaşlılıkta artan mineral ihtiyacını (magnezyum, kalsiyum, flor ve sodyum gibi) karşılar.

-Cildin gerekli olan su ve mineral ihtiyacını da karşılayarak cilde gergin, pürüzsüz ve canlı bir görünüm veriyor.

-İçerdiği sülfat, bikarbonat iyonları sayesinde sindirim sistemi (mide ve bağırsaklar) ve boşaltım sistemi (böbrekler ve idrar yolları) fonksiyonlarını destekleyip sağlıklı kılıyor.

-Maden suyu cilde sürüldüğünde ise deriyi canlandırıp gençleştiriyor.

-Gençler, menopoz sonrası kadınlar ve ileri yaşlardakilerin günlük kalsiyum gereksinimlerini karşılıyor. Böylece güçlü kemik yapısının oluşması ve korunmasını sağlıyor.

_______ALINTIDIR_______

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 03:36 PM   #19 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
BEYZANUR2110 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
elma ve salatalığın suyunu çıkarıp maden suyu ekleyip buz kalıplarına koyun her sabah yüzünüzde bir tanesini gezdirin cildiniz süper oluyoooo

Bana da estetisyen arkadaşım cildim çok kuru olduğu için önermişti. Her akşam evde maden suyunu buz kalıbından çıkarıp 1 tanesi ile yüzüne masaj yap demişti. Ama çok zor oluyor yüzüne buz süremek , 1 defa denedim devamı gelmedi malesef...

Bir de cildiniz için krem önerebilirim kendi yapacağınız...

1 tüp medicasol, 1 tüp bepanthene, ve 2-3 kapsül e vitamini ... Bunu güzelce karıştırıp her gün cildinize sürebilirsiniz.

yenileyici ve onarıcı etkisi var. test edilmiştir, cildiniz özellikle çatlıyorsa soğuktan elleriniz süper oluyor.
Alt 26-11-2010, 03:38 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Meyveli soda yerine doğal maden suyu

Meyveli sodalar, özellikle gençler ve kadınlar arasında tercih ediliyor, cola, gazoz gibi gazlı içeceklere alternatif olarak içiliyor.

Pazarın büyüklüğünü fark eden firmalar her çeşit meyvenin sodasını üretiyor ve 'yüzde yüz doğal' diyerek müşteriye sunuyor. Meyveli sodalar gerçekten faydalı mı, içinde katkı maddesi var mı? Sade ya da meyveli soda mı yoksa doğal maden suyu mu içilmeli?

Meyveli sodalar son yılların en popüler içeceği oldu. Artık her soda markası, meyve aromalı içecekler üretiyor. Çilekli, elmalı, kirazlı, muzlu ve karpuzlu sodalar sıcak yaz günlerinde içimizin hararetini alıyor. Meyveli sodalar, özellikle gençler ve kadınlar tarafından tercih ediliyor. Cola, gazoz ve meyve suyuna alternatif olarak içiliyor. Soda markaları, müşteri çekmek için şeker hastalarına özel içecekler bile üretiyor. Vitamin katkılı olanlar da raflardaki yerini aldı. Meyveli sodanın tüketicileri arasında kadınların ağırlık kazanması, firmaların pazarlama tekniklerini de değiştirmiş. Reklamlar, 'Meyveli soda cildinize de faydalı' sloganı üzerinden yürütülüyor.

Meyveli soda bir yandan geleneksel soda tüketicileri arasında yaygınlaşırken, diğer yandan da meşrubat pazarı içinden müşteri kazanıyor. Bazı tüketiciler kendini 'meyveli soda hastası' olarak tanımlıyor. Günde 4-5 şişe içiyor. Çünkü sade sodalara göre çok daha kolay bir içime sahip. Sade sodaları genelde orta yaş üzerindekiler tercih ediyor. Sindirim sorunu çekenler ve yemeğin lezzetine kendini kaptırıp biraz fazla kaçıranlar gibi.

Yaklaşık on yıl önce Giresun'daki bir fabrikada üretilmeye başlanan meyveli sodalar, bugün dış ülkelere bile ihraç ediliyor. Yapılan araştırmalara göre gençlerin büyük bir kısmı, meyveli sodayı eğlenceli olduğu için tüketiyor. Ferahlatıcı özelliği ve lezzeti, ikinci sebep. Meyveli sodalar, yüzde yüz doğal ve sağlıklı olarak biliniyor. Peki bu doğru mu? Gerçekten faydalı mı, içinde katkı maddesi var mı? Sade ya da meyveli soda mı yoksa doğal maden suyu mu içilmeli?

Bazı firmalar müşterileri yanıltıyor

Meyveli sodaların içerisinde katkı maddeleri var. Bu maddeler, uzun bir süre vücuttan atılamıyor. Gıda mühendisi İdris Eminsu, "Meyve aromalı sodalar tercih edilirken içindekiler kısmına dikkat edin. Birçok marka tatlandırıcı ve koruyucu olarak kimyasal madde kullanıyor. En faydalısı doğal ve katkısız maden suyu tüketmek." diyor. Ürünlerin etiketlerinde de yanıltıcı bilgiler bulunabiliyor. Maden suyu ile soda hep birbirine karıştırılıyor. Maden suyu, içerisinde bol miktarda mineral olan tamamen doğal bir içecek. Soda ise içilebilir özellikteki suya, yapay mineraller ve karbondioksit gazı eklenerek elde edilen yapay bir içecek. Eminsu, 'Yapay soda, doğal değil, teknolojik bir üründür.' uyarısında bulunuyor.

Soda yerine maden suyu için

İçerdiği zengin kalsiyum ve florür gibi mineraller nedeniyle özellikle çocuklar, bayanlar ve yaşlıların daha fazla maden suyu içmeleri öneriliyor.

Meyveli sodalar şeker içeriyor. Bu yüzdendiyetyapanlar uzak durmalı. Yapay soda yerine doğal mineralli veya doğal kaynak suyu tüketilmeli. Su niyetine de içilebilir. Meyveli sodaların içerisinde vücuttan atılamayan bazı katkı maddeleri bulunuyor. Özellikle hamileler dikkatli olmalı, doğal maden suyu içmeli.

Sodalı içecekler sodyum içerdiği için kalp, tansiyon ve böbrek hastaları içmemeli.

Maden suyu ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz çünkü içerisinde çok sayıda farklı mineral bulunuyor. Cildinize iyi gelir.

Mevsimine göre kiraz, çilek, limon, elma, karpuz, kavun ve diğer meyvelerin suyunu sıkarak meyveli içecek hazırlayabilirsiniz. Şerbet hazırlıyor gibi suyunu sıkın, maden suyuna ekleyin ve karışımın içerisine buz atarak için.

_____ALINTIDIR__________

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil