Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Cilt Güzelliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/)
-   -   Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/463305-maden-suyu-cilt-guzelligi-icin-bulunmaz-nimet.html)

rimdeng2121 10-01-2010 02:09 PM

Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet

Uzmanlara göre; maden suyu, cilt güzelliğine önem veren bayanlar için son derece önemli bir kaynak. Yapılan araştırmalara göre; maden suyu, kadınlar için mükemmel bir güzellik ve sağlık kaynağı. Özellikle pürüzsüz bir cilt hayali kuran bayanlara, bol bol maden suyu içmeleri tavsiye ediliyor.
Selilütten şikayetçi olanlar maden suyu içmeli
Maden suyu, özellikle osteoporoz hastalığının önlenmesinde ve tedavisinde önemli rol oynuyor. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeki Karagülle, mineralli suyun çok büyük yararları olduğunu söyledi. Karagülle, “Maden suyu, özellikle sindirim fonksiyonları üzerinde olumlu etki yaratıyor. Kemik erimesini ve çocuk ile yetişkinlerde diş çürümesini önleyen maden suyu, sporla kaybedilen mineralleri vücuda geri döndürüyor.
Prostat ve meme kanserine iyi geliyor
Kalbe bağlı ölüm olayları, prostat ve meme kanserine karşı büyük bir güç” diyor. Maden sularından kalsiyum ve magnezyumun emiliminin daha fazla olduğunu da ifade eden Prof. Dr. Karagülle, şunları kaydetti: “Türkiye’de böyle bir doğal zenginlik kaynağımız var.

Yüzde 99′u boşa akıyor
Avrupa’da kişi başına yıllık
maden suyu tüketimi 75-100 litre iken, ülkemizde ise bu miktar sadece 3 litre. Bu nedenle, ülkemizde 225 kaynaktan çıkan 63 milyon litre doğal mineralli suyun sadece yüzde 1′i şişelenebiliyor, yüzde 99′u ise boş yere akıp gidiyor, değerlendirilmiyor.
İşte maden suyunun diğer faydaları:
* Sindirim sistemine olumlu etkisi var.
* Vücuttaki gereksiz tuzu yok eder.
*
Selülit oluşmasını engeller.
* Normal su vücutta 6 saat kalırken,
maden suyu saatte atılır.
* Kalori içermediği için, tüm zayıflama programlarının vazgeçilmez bir parçasıdır.
* Flüor içerdiği için, özellikle çocukların diş çürümelerini engeller.
* Hamileler ve emziren anneler için, idea3özellikle tavsiye ediliyOR

aybükem 10-01-2010 07:17 PM

Cevap: Maden suyu, cilt güzelliği için bulunmaz nimet

harika paylaşım için teşekkür ederim

Elektra 10-01-2010 07:35 PM

Gerçekten yararlı bir içecek. Zaten yararı olsun ya da olmasın günde 3 şişe içiyorum. Fazlası da zararlı bu arada. Tarafımdan test edilmiş onaylanmıştırgirlhaha

Işıldayan Safir 10-01-2010 07:43 PM

çok güzel mavişcim 3 şişede fazla değilmi günde ben 3 şişeyi bir yılda anca içerim karnımı ağrıtıyoda :D

Elektra 10-01-2010 07:47 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578466)
çok güzel mavişcim 3 şişede fazla değilmi günde ben 3 şişeyi bir yılda anca içerim karnımı ağrıtıyoda :D

khkh56 yok tatlım benim yaptığım sporu yapsan bir koli içersin girlhaha hem ben sade asla içmem karpuzlu çilekli var ya muhteşem yaa. Yanında da dondurma. Süper oluyor valla. Ayrılmaz ikili :D

Işıldayan Safir 10-01-2010 07:49 PM

ayyyyhhhh hay allah ben sade sodadan bahsediyosun sandım onlardan da nadirde olsa arada alıyorum tercihim limonlu :D

YESHAPPY 10-01-2010 09:09 PM

"Kalori içermediği için, tüm zayıflama programlarının vazgeçilmez bir parçasıdır." kesinlikle doğru :)

Elektra 10-01-2010 10:42 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578471)
ayyyyhhhh hay allah ben sade sodadan bahsediyosun sandım onlardan da nadirde olsa arada alıyorum tercihim limonlu :D

Yok ya sade içmiyorum. Tatsız tatsız. Ama sende zevklisin limonlu da harika. Tadı gazoza bencediği için sevmeyesin?? girlhaha çünkü bende o yüzden seviyorum :D

Işıldayan Safir 10-01-2010 10:44 PM

yok canım ondan değilde daha doğal diğerlerine göre sanki

master8566 10-01-2010 10:53 PM

Sprituel bir bilgiye göre maden suyu elma ve yoğurtla beraber çok önemli bir kanser önleyicisi aynı zamanda...Hergün birkaç şişe içmenin çok faydasını görüyorum...Geçenlerde bir berberin tesadüfen arkadaşının saçını şaka olsun diye maden suyuyla yıkadıktan bir kaç gün sonra adamın kel yerinden tüylenme başladığını hayretle gördüğünü okdum,berber şimdi kel müşterilerine maden suyu ile yıkama uyguluyormuş ve saçlar böylece yeniden çıkıyormuş...denenmiş ve test edilmiş...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:22 PM.