Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım > Cilt Güzelliği

Uyarılar

Cilt Güzelliği bitkilerle cilt güzelliği, bitkisel cilt güzelliği, doğal cilt güzelliği, cilt güzelliği için, cilt güzellik, cilt güzelliği, limonla cilt güzelliği, cilt güzelliği sırları, cilt güzelliği için öneriler, cilt güzelliği için şifalı bitkiler, cilt güzelliği için bitkiler, cilt güzelliği için maskeler, cilt güzelliği için doğal yöntemler, cilt güzelliği için beslenme, cilt güzelliği için yapılması gerekenler, cilt bakımı ve güzelliği, cilt güzelliği için ne yapılmalı, cilt güzellik maskesi, cilt ve güzellik, cilt için güzellik sırları, cilt bakım ve güzellik, cilt bakimi ve güzellik, cilt güzellik sırları, cilt bakimi güzellik, cilt bakım güzellik, cilt güzellik maskeleri, cilt bakımı ve güzellik sırları

güzellik halleri

Güzellik Bakım ve Cilt Güzelliği güzellik halleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız SİRKE İLE GÜZELLİK KÜRÜ Sirke, cildin dış yüzeyini ölü hücrelerden arındırıp elastiki liflerin üretimini artırıyor. Soğuk hava nedeniyle yıpranan cilde esneklik ve yumuşaklık kazandırıyor. 30'lu yaşlardan sonra cilt hücrelerinde yenilenme işlevi yavaşlamaya başlıyor ve cilt, elastikiyetini kaybedip kırışıklıklara davetiye çıkarıyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Cilt Güzelliği telkin cd indir izle İstanbul Cilt Güzelliği nerededir kimdir Cilt Güzelliği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Cilt Güzelliği hipnoz Cilt Güzelliği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Cilt Güzelliği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Cilt Güzelliği kuantum düşünce kitap haberi

güzellik halleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2007, 09:14 PM   #71 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: güzellik halleri

SİRKE İLE GÜZELLİK KÜRÜ
Sirke, cildin dış yüzeyini ölü hücrelerden arındırıp elastiki liflerin üretimini artırıyor. Soğuk hava nedeniyle yıpranan cilde esneklik ve yumuşaklık kazandırıyor. 30'lu yaşlardan sonra cilt hücrelerinde yenilenme işlevi yavaşlamaya başlıyor ve cilt, elastikiyetini kaybedip kırışıklıklara davetiye çıkarıyor.

Derinlemesine temizlik
7-8 damla sirkeyi yarım çay bardağı tatlı badem yağı veya zeytinyağına ilave edip karıştırın. Akşamları yatmadan önce 1 ay boyunca haftada birkaç kez cildinize sürün. Antioksidan etkili bu sirkeli karışım hücreleri koruyor.

Aknelere karşı tonik
Küçük bir şişeyi gül yapraklarıyla doldurun. Üzerini örtecek kadar sıcak su doldurun. Ağzını kapatıp 2 gün bekletin. Süzüp 1 kahve fincanı sirke ilave edip karıştırın. Bir parça pamuğu karışıma batırıp cildinize yedirerek sürün. Kuruyuncaya kadar birkaç dakika bekleyin. Ilık suyla durulayın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-12-2007, 09:55 PM   #72 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

suzzyım sırke ne sırkesı olacak elma ya da uzum fark edıyor mu ?
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2007, 10:04 PM   #73 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

balı arasıra ben de sürerim yüzüme işe yarıyor gerçekten.hatta bir ara bal ile irmiği karıştırıp peeling yapıyordum ama sonra irmiğin peeling için çok kalın olduğuna ve cildimi tahriş ettiğine karar verip vazgeçtim 44
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2007, 10:21 PM   #74 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı
suzzyım sırke ne sırkesı olacak elma ya da uzum fark edıyor mu ?
hayır canım fark etmiyor...
sirkenin cilde okadar çok faydası var ki saymakla bitmez...

Küçük kılcal damarlar içindeki kan dolaşımını hızlandırıp cildi nemlendirir. Antiseptik özelliği nedeniyle enfeksiyona neden olan bakteri, virüs veya mayaların hızla çoğalmasını engeller. Cilt yüzeyindeki aşırı yağlı bezeleri azaltır. Pullanma veya soyulma sorunlarına karşı etkilidir. Cildin ph seviyesini düzenler.
Alt 11-12-2007, 10:27 PM   #75 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
kenny Nickli Üyeden Alıntı
balı arasıra ben de sürerim yüzüme işe yarıyor gerçekten.hatta bir ara bal ile irmiği karıştırıp peeling yapıyordum ama sonra irmiğin peeling için çok kalın olduğuna ve cildimi tahriş ettiğine karar verip vazgeçtim 44
bal ile irmik ...valla müthişsin... super
eğer çok hassas bir cilt değilse,bal ve az irmikle hafif masaj uygulayarak,haftada 1 gün hoş bir peeling uygulaması yapabilirsin...
Alt 12-12-2007, 12:06 AM   #76 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
duru79 Nickli Üyeden Alıntı

suzzy bilgiler için sağol bu maskeleri gözün altına sürmeyecez sanırım ama fesleğen maskesini tv de duymuştum göz altı torbası için de iyi geliyor demişti bir güzellik uzmanı...doğrumudur?Yani göz altı çok hassas olduğu için insan şüphe duyuyor evde misafir vardı çocukların gürültüsünden pek anlamadım doğru mu duydum acaba diye tereddütüm var?
bazı bitki çayları göz altı torbalarına yatıştırıcı etki edebiliyor...
ama maskeleri göz çevresine denk getirmemek gerekli...

bir göz çevresi maskesi tarifi vereyim sana...

1 yumurta akı, 1tatlı kaşığı kahve.

malzemeler karıştırılıp gazlı bez üzerine göz çevresine maske olarak uygulanır. göz altı morluklarına ve kırışıklara karşı çok ii gelir. yorgunluğu alır

teşekkür ederim suzzy
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2008, 02:23 PM   #77 (permalink)

13 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
roza24 is an unknown quantity at this point

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...dün tesadüfen gördüm bu siteyi özellikle estetisyen arkadaşların olmasına çok sevindim...kendilerine bi kaç şey sormak istiyorum..bende estetisyen kurslarına gidip bu işi yapmak istiyorum ama önce uzmanlara danışmak ve sormak istediklerim var yardımcı olursanız inanın çok sevinirim.öncelikle estetisyen ve güzellik uzmanı arasındaki fark nedir?4 aylık bi kurstan fayda görebilirmiyim..iş bulma şansları nedir..birde maaşları tatmin edici oluyormu..tam olarak neler yapıyolar...bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkür ederim..
roza24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2008, 05:41 PM   #78 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

aman da amann bende nası atlamışım bu sayfayı. şaşdım kendime..
arkadaşlara birkaç sorum olucak .......

ben gibi vakit sıkıntısı çeken çalışan hatunlar için soruyorum bu soruları..:)))

1-bu maskeler , peelangler yerine düzenli kese yapılırsa aynı sonuç alınırmı?
2-haftada bir sürülecek olan maskeleri her defasında yapmak yerine bi kere yapıp dolapda bekletsek olarmı, olursa bi formül..( çok tembel gördüm kendimi..)
3-ben bi kreme alışınca uzun süre bittikçe aynı ürünü kullanıp duruyorum.ama cildimde sorun da yok. en son 3 şişedir vicy kullanıyorum misal. arad değiştirmelimi markayı?
4-lazer epilasyon yaptırdım ilk kez. sonucu iyileştirmek adına yapılcak bişi varmı?

cevap verilirse çokkk sevinirim.
Alt 05-02-2008, 07:43 PM   #79 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

<<mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...dün tesadüfen gördüm bu siteyi özellikle estetisyen arkadaşların olmasına çok sevindim...kendilerine bi kaç şey sormak istiyorum..bende estetisyen kurslarına gidip bu işi yapmak istiyorum ama önce uzmanlara danışmak ve sormak istediklerim var yardımcı olursanız inanın çok sevinirim.öncelikle estetisyen ve güzellik uzmanı arasındaki fark nedir?4 aylık bi kurstan fayda görebilirmiyim..iş bulma şansları nedir..birde maaşları tatmin edici oluyormu..tam olarak neler yapıyolar...bilgilendirirseniz sevinirim..şimdiden teşekkür ederim.. >>

merhaba rosa24
sorularına elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıcam..bende bir estetisyenim..bundan 8 yıl önce bu mesleğe başladığımda öncelikle kendim için bu eğitimi almayı istemiştim..asıl bu işe olan merakım yurt dışında olduğum dönemlerdeydi..ilk olarak orada başladım ancak işi bilmeme rağmen elimde yer açmak için bir diploma yoktu..türkiye ye geldiğim yıllar araştırmasını yaptım..ve yaklaşık 1 yıl süresince milli eğitimin destek verdiği özel bir yerde uzmanlığımı yaptım..o yıllarda bu işin adına sadece güzellik uzmanı deniyordu..bizim diplomamızı alacağımız sırada adının estetisyen olarak değiştirilmesi istenmiş..ben estetisyenin estetik operasyonu yapan kişi olarak bildiğim için öğretmenime sordum..oda estetisyenin daha uzun süreçte bu işi tam anlamıyla kavramış ve eğitimini almış kişilere verilen isim olduğunu ancak güzellik uzm.yla estetisyen arasında günümüzde pek bir farkın kalmadığını anlatmıştı...güzellik uzm.ları daha çok yüz ağırlıklı çalışır..estetisyenler de bütün bir bedeni kapsar..yani alanları sadece yüz bakımı değildir..ama artık her güzellik uzmanı da aynı ismi kullanıyor..yani diplomasız olanlarda estetisyenim diyor..
4 aylık bir kurstan fayda görebilir miyim diyorsun..bu iş öncelikle bilgi ve beceri işidir..ancak önemli olan bilgidir..kısa bir zamanda ön bilgileri öğrenebilirsin..pratikse zaman alacaktır..örn;makyaj yaparken ki el marifetini zamanla uygulama yaparak kazanabilirsin..şayet 4 aylık bir kursu bitireyim hemen işe girerim dersen,bildiğim kadarıyla markalı isimler tecrübeli uzmanlar ararlar..ben şu an çalışmıyorum meleklerimden dolayı..ancak jafra da ve estee lauder de çalışmıştım..daha sonra da tunalı da çalıştım..bizim işimizde ağda olayı yok..epilasyon var..üstelik yasak olmasına rağmen bir çok uzman kuaförlerde bu isim altında çalışabiliyorlar..ben bir kuaförde çalışmadım..zaten bu bana ters..çünkü bizim işimizde sterillik olayı çok önemli..ortamın uygun olması aletlerin steril olması şart..cilt hataya gelmez,hele mikrobik bir ortama hiç gelmez..bu yüzden milli eğitimden diplomanı aldığında bir yer açma hakkına sahipsin ancak steril olmasına ve kuaförle birlikte olmamasına özen göstermen gerekir..ben çalışırken çok güzel kazanıyordum..yerin ve mühitin önemi çok büyük..ayrıca kullandığın malzemeler markalı olursa,zaten fiyatını yüksek tutmak zorunda kalıyorsun..ve bu işe önem veren müşterilerde zaten marka sorarlar..ciltlerinin güzel olması ve işin uygun yapılması daha önemli..bu yüzden işini doğru ürünlerle ve doğru yerde yaparsan,para kazanman da kolaylaşır..işe alınma konusuna gelince..dediğim gibi firmalar tecrübeli eleman arıyorlar..artı diploma ve senin görünümün de çok önemli..bir uzman kendine bakmaktan acizse,bir başkasında iyi bir izlenim bırakmaz.ve kimse de bu uzmana kendi cildini teslim etmez..bu yüzden önce sen kendine iyi bakmalısın..zaten bu özellikler sende olunca başvurduğun işede kolayca alınırsın..umarım anlatabilmişimdir..başka soruların olursa sorabilirsin..elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..sevgilerimle
Alt 05-02-2008, 08:05 PM   #80 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

<<aman da amann bende nası atlamışım bu sayfayı. şaşdım kendime..
arkadaşlara birkaç sorum olucak .......

ben gibi vakit sıkıntısı çeken çalışan hatunlar için soruyorum bu soruları..:)))

1-bu maskeler , peelangler yerine düzenli kese yapılırsa aynı sonuç alınırmı?
2-haftada bir sürülecek olan maskeleri her defasında yapmak yerine bi kere yapıp dolapda bekletsek olarmı, olursa bi formül..( çok tembel gördüm kendimi..)
3-ben bi kreme alışınca uzun süre bittikçe aynı ürünü kullanıp duruyorum.ama cildimde sorun da yok. en son 3 şişedir vicy kullanıyorum misal. arad değiştirmelimi markayı?
4-lazer epilasyon yaptırdım ilk kez. sonucu iyileştirmek adına yapılcak bişi varmı?

cevap verilirse çokkk sevinirim. >>

merhabalar asevgican
1.cilde kese uygulanması,cildin kan dolaşımına etki eder.cildin yüzeyini (epidermis)temizler ancak cildin alt tabakasını temizleyemez..her ne kadar yıkandıktan sonra cilt temiz görünsede peelingin işlevini kese üstlenemez..ayrıca fazla kese uygulaması cildin tahriş olmasına neden olur..şayet peeling uygulamak istemiyorsan,bitkisel yöntemler var onları tavsiye edebilirim..
2.sorunda ise sanırım bitkisel yöntemleri sordun..zira peeling zaten uzun süreli muhafaza edilir..örn;3 çilek püresi ve 1 kaşık yoğurtla yapacağın maskenin cilde çok faydası vardır..gözenekleri açar,cildin sarkmasını önler,elastikiyetini arttırır..ancak bunu günlerce dolapta muhafaza edemezsin..meyvelerin kısa bir zaman sonra açıkta kaldığında vitaminini yitirdiğini biliyorsundur..bu maske içinde geçerli..bu yüzden yaptığın gün tüketmelisin..
3.vicy i kullanıyorsan ve memnunsan cildinde her hangi bir sorun da yoksa aynı ürünü kullanmaya devam edebilirsin..zaten biz sürekli farklı ürün kullanılmasına karşıyız..hatta bazı markalı ürünler bazı ciltlere iyi gelirken,bazılarında sonuç vermeyebilir..bu yüzden sen memnunsan rahatlıkla kullanmanı öneririm..yanlız yaş ilerledikçe markayı değiştirmesende ürünün cilt ihtiyacına göre olanını almalısın..örneğin kırışıkları engelleyici yada cildin ihtiyacına göre farklı bir ürün..cildini görmediğim için su an bir şey diyemiycem..
4.lazer epilasyon yaptırmanın elbette çok faydası var..ancak randevularına zamanında gitmelisin..sana birde benden bir tavsiye olsun..bunu herkez bilmez..epilasyondan sonra eline biraz tuz al ve içine biraz limon suyu sık..karıştır ve cildine bastırmadan sür..bu yakma işlemi yapar..kılların köklerine nüfus eder.. ve zamanla yok olmasını sağlar..tıpkı tüy azaltıcı kremler gibi etki eder..ayrıca çokta faydalıdır..tabi dikkatli de olmalısın..cildin alerjık ve hassas değilse bu önerime uy..yoksa kızarmasına ve tahriş olmasına sebep olabilir..
bu arada sayenizde sırlarımı da paylaşmış oluyorum..buda beni memnun ediyor..umarım tatmin edici olmuştur açıklamalarım..başka soruların olursa gördüğüm sürece severek yanıtlarım..ben olmasamda diğer uzman ark.larım cevaplarlar..bol güzel ve sağlıklı günler diliyorum..sevgilerimle

Bookmarks