Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve  Cilt Deri ile Oynama Koparma   Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D Millet benim bir sorunum var daha doğrusu bir çok... Tırnak kenarımdaki derileri koparmayı yemeyi çok seviyorum yaralarının görüntüleri ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D telkin cd indir izle İstanbul Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D nerededir kimdir Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D hipnoz Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :Dolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Cilt Deri ile Oynama Koparma Cilt Deri ile Oynama Koparma

Reklam Alanı

Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 25-11-2010, 07:51 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 12
8 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PassifLora is an unknown quantity at this point
Standart Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D

Millet benim bir sorunum var daha doğrusu bir çok... Tırnak kenarımdaki derileri koparmayı yemeyi çok seviyorum yaralarının görüntüleri cidden beni rahatsız ediyor stres topu deniyorum fakat yerini tutmuyor ...

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
PassifLora isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 25-11-2010, 08:22 PM   #2 (permalink)
Teğmen

pztf_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 261
46 Mesajinıza toplam 161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pztf_life is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tırnak kenarındaki etleer çok lezzetli galiba :D

Bir anlaşma yap kendinle onları yemeye başladığın zaman kendine söz ver o an başka şeyle meşgul ol ne biliyim şöyle diyebilirsin mesela ' Evrene ve kendime söz veriyorum ki yemeye başladığım an hemen yemeyi kesip şarkı söylemeye başlıcam' gibi aklıma bu geldi şimdilik :)))))))))
pztf_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26-11-2010, 06:55 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Bu problem bende de var. Hiç tırnak yeme alışkanlığım yoktur çok şükür. Fakat tırnaklarımın kenarındaki etleri koparmaya bayılıyorum. Yemiyorum. Dişimle koparıp atıyorum. Tırnak kenarımda duran biçimsiz etler beni de çok rahatsız ediyor.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26-11-2010, 06:59 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Bir ara bende de vardı. Ellerimi insanların görmesini dahi istemiyorumdum. Ama nasıl oldu da bıraktım hatırlamıyorum. O zaman düşüncelerim çok darmadağınıktı, bir kaç aydır daha sistemliyim. :) Bilmiyorum mutlaka alakası vardır.

Sevgiler.
Okunmamış 26-11-2010, 07:11 PM   #5 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Bilmiyorum etkili olur mu ama bir arkadaşım sadece ego ve suçluluk dinleyerek tırnak yeme alışkanlığından kurtuldu. Üstelik herhangi bir çaba sarf etmeden. Çok küçük yaşlarından bu yana tırnak yiyormuş. Ve tırnak yemeyi 35 yaşında, telkinler sonrası bıraktı.

Bookmarks

Seçenekler
Stil