Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Çekirdek inanç yaptırsam mı? (mail ile mi telefon ile mi?),kafam karışık biraz

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Çekirdek inanç yaptırsam mı? (mail ile mi telefon ile mi?),kafam karışık biraz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Algılaman bile güzel bunun farkında olmayıp hayatını zindana çeviren öyle çok kişi var ki en azından o yolda değilsin. Daha güzel, ferah ve aydınlık yolların olsun. Mükemmeliyetçiliğin iç huzurunu bozmasına engel ol. İnsanın doğal hali denge ve huzurdur. Sevgiler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Çekirdek inanç yaptırsam mı? (mail ile mi telefon ile mi?),kafam karışık biraz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2013, 02:28 PM   #11 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Çekirdek inanç yaptırsam mı? (mail ile mi telefon ile mi?),kafam karışık biraz

Algılaman bile güzel bunun farkında olmayıp hayatını zindana çeviren öyle çok kişi var ki en azından o yolda değilsin. Daha güzel, ferah ve aydınlık yolların olsun. Mükemmeliyetçiliğin iç huzurunu bozmasına engel ol. İnsanın doğal hali denge ve huzurdur. Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2013, 03:02 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 4
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sldk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekirdek inanç yaptırsam mı? (mail ile mi telefon ile mi?),kafam karışık biraz

merhaba ydd,
bu konuda otör değilim ama senin yaşadığın şey pek mükemeliyetçilikmiş gibi gelmedi bana. Öyle olsaydı ingilizceyi daha iyi daha iyi öğrenmek için uğraşıyor olurdun. ya da ne bileyim not ortalaman 4,5 olduğunda "neden 5,0 değil" diye kendini paralıyor olurdun.
acaba sıkıntnı kararsızlık olabilir mi? bir şeyler yapman gerektiğini hissedip ne yapman, hayatına nasıl bir yön vermen gerektiğini mi kestiremiyorsun acaba? yani ingilizce öğrenme fikrini senin için büyük bir hedef yapan bir sebep yok mu ki?

her ne şekilde olursa olsun, genç yaşta bu kadar ilerleme bile çok iyi
sevgiler, mutluluklr
sldk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2013, 04:07 PM   #13 (permalink)
ydd
Teğmen

Tesekkür: 26
24 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ydd is an unknown quantity at this point

teşekkürler sldk,

şimdi şöyle bir durum var, dediğin gibi mantıken mük. olduğum için 4,5 almışsam niye 5 almadım diye kendimi paralamam kerekir.Bu sözlük anlamıyla bakarsak böyle olmalıdır. Fakat öyle olmuyor işte. Örnek vereyim;

Bu yıl hazırlık bitirme sınavı var ama ben elime kitap alıp çalışamadım çünkü sınava bir kaç hafta vardı ve ben çok iyi bir şekilde çalışamayacağım için çalışmamayı tercih ettim, kendimi zorluyorum az bakayım en azından bir şeyler öğrenirim diye ama beni egelleyen bir şeyler var içimde, sanki hep biri bana "Dur! önce şöyle harika bir plan program yap, sonra bu plan programdan milim sapma yaşamadan mükemmel bir şekilde ,tek eksik bir yer kalmayacak şekilde,asla yanlış yapmayacak şekilde bu dersi çalış(veya bu işi yap)" diyor.

Dediğiniz gibi kararsızlıkta var bende, belki dediğiniz gibi ana sorun mük. filanda değildir. Zaten bu yüzden çekirdek inanç yaptırmak istiyorum.

Şimdi buraya böyle , bende mük. var filan yazıyorum, yaşadığım olayları filan yazıyorum. Okuyunca pek bir şey yok gibi gözükebilir bazılarına ama hakikaten bu olayları yaşarken insan pek farkında olmuyor bazı şeylerin, sanki normal bir şeymiş gibi yapıyor.

Mükemmeliyetçi mükemmeli ister ama mükemmel olsun derken iş uzar gider en son bir yerde kopar yarım kalır.

Ben diğer mesajlardaki örenklerde filan hep ders çalışma konusunu örnek gösterdim ama başka olaylarada etki ediyor bu, bir dua ederken bile endişeleniyorum acaba tam oldu mu iyi oldu mu diye.

Ben bir ders çalışmak için 1-2 gün plan program yaptığımı , bildiğim konuyu saatlerce tekrar ettiğimi en son bıkkınlık basıp ders çalışmayı bıraktığımı hatırlıyorum. Her seferindede başa döner aynı şeyleri yapardım.

Bakın değişik bir örnek daha vereyim(gerçi bu bu işin bir nevi yararlı yönü gibi bir şey);

Online oyunlar bende bağımlılık yapmaz (Allah'a şükür), bugüne kadar hiç bir oyunu doğru dürüst uzun vadeli oynayamadım. Çünkü bir oyuna başlar kendimi biraz geliştirdikten sonra hep bir eksiğim olduğunu düşünür oyuna yeniden başlar mükemmel bir hesap oluşturmaya oyun oynamaya çalışırdım. Köy kurma tarzı oyunlar vardır bilirsiniz, onlara belki ben bugüne kadar 50 kere bırakıp başladım, belkide 100 kere sırf herkesten iyi olmadığım için.

Daha böyle ilginç ilginç durumlar var, neyse çok yazdım, boşuna vaktinizi çaldım, kusura bakmayın
ydd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2013, 03:35 AM   #14 (permalink)
ydd
Teğmen

Tesekkür: 26
24 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ydd is an unknown quantity at this point

Çekirdek inanç yaptırdıktan sonra gönderilen telkinlerdeki müziği biz seçebiliyor muyuz?

Yoksa herkese standart su sesi mi geliyor ?
ydd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2013, 12:13 PM   #15 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Eskiden seçilebiliyormuş sorman gerek unutma yazarsın sorulacaklar arasına. :) Bana doğa, newage, piano ve klasik tarzda olan sözsüz ezgili geldi çünkü özel istekte bulunmadım. Sözsüz olmasını tercih ederim ama.

Alt 13-07-2013, 04:33 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

sweet sen ne zaman yaptırmıştın çekirdek inanç çalışmasını?
Alt 14-07-2013, 11:52 AM   #17 (permalink)
Administrator

Şubatta sanırım...

Bookmarks