Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Sizlerden bir isteğim var!!! / çekim yasasını uygulayarak sonuç alanlar ?

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Sizlerden bir isteğim var!!! / çekim yasasını uygulayarak sonuç alanlar ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yeni işin hayırlı olsun.. bereketin bol olsun yaprak.. dilerim tüm hedeflerin kolaylıkla gerçekleşir.. sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Sizlerden bir isteğim var!!! / çekim yasasını uygulayarak sonuç alanlar ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-05-2008, 06:13 PM   #21 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Sizlerden bir isteğim var!!! / çekim yasasını uygulayarak sonuç alanlar ?

yeni işin hayırlı olsun.. bereketin bol olsun yaprak..

dilerim tüm hedeflerin kolaylıkla gerçekleşir..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-05-2008, 06:29 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart Ynt: Sizlerden bir isteğim var!!! / çekim yasasını uygulayarak sonuç alanlar ?

Tşk ederim hepinize wave

melodis;şöyle uyguladım:*Tabi iş arama sürecinde elimden geleni yaptım.görüşmeler gittim.cv bıraktım.Tanıdıklara iş aradığmı haber verdim.

*sonra nasıl bir işe sahip olmak sitediğimi bir kağıda yazdım.

*dış faktörlerden,olumsuz düşünen insanlardan,etkilenmemeye çalıştım(en azından önemsemedim onların söylediklerini!!!Bu noktaya çok dikkat etmek gerekiriyor.(Ailem bile diyordu ,kızım bu zaman da iş bulmak zor vs...onlar böyle dedikçe bende bulacağım diyordum!!! wave)

*Gece yatmadan ve sabah gözümü açtımda ilk işim yine hep beni mutlu eden şeyleri düşünmek oldu.(Sonuçta bir şey kaybetmem değil mi:))

1 günlüğüne bir işte çalışmıştım(fotoğrafımıda çekmiştim onu yaptırdım ve tam karşıma asarak üzerinede 800.00 ytl yazdım.)

Ve bugünde güzel haberi aldım...Ama şu çok önemli(mutluluğu gerçekten hissetmek lazım.ve olumsuz düşünceler geldiği zaman asla olumsuzluğa odaklanmayacağız!!!) sevgilerimle...
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2008, 06:31 PM   #23 (permalink)
hayalayaz
Guest

ablam yeni işin hayırlı, maaşın bol ve bereketli olsun işe girdiğini gördük, kariyer yaptığın günleride görürüz inşallah..çok şükür çok şükür çok şükür..
Alt 26-05-2008, 07:03 PM   #24 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok tşk ederim Hayal Abla:))

Zaten ben bu çekim yasasını uyguladığımdan beri herkese bir haller oldu.Az önce de bir tanıdığımız aradı benim iş konumla ilgilendiğini söyledi:))Ben bu çekim yasasını gözünü seveyim.
Alt 26-05-2008, 07:12 PM   #25 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

hayırlı olsun yeni işiniz.
bu güzel haberlerin devamını diliyoruz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2008, 08:44 PM   #26 (permalink)
aysunt
Guest

Yaprak gerçekten çok sevindim senin adına. çekim yasasının nasıl uygulanacağını ararken kendinde bulmuşsun
umduğundan da çok daha güzel gider herşey inşallah.

bu aralar ben de iş arayışı içindeyim. aslında işim var, maaşım da iyi ama iş çok yoğun ve stresli. ben de kendime güzel bir cümle hazırladım. sürekli düşünüyordum ama okumaya da başladım şimdi. ben de kendime 1 eylüle kadar süre verdim. eminim o tarihte tam gönlüme göre bir işte çalışıyor olacağım
Alt 26-05-2008, 11:22 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

Bu " beni mutlu eden seyleri düsünme " kismini yapmiyorum ben düzenli olarak. Ve anladigim, okudugum kadariyla önemli bir detay. Evet sükrediyorum ama bunu yaparken o sevinci ve coskuyu hissetmeden yapiyorum. Kalpten isteme sirasindaki o cosku icin gerekli enerjiyi saglayamiyorum sanirim bu yüzden de!

Alıntı:
yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Tşk ederim hepinize wave

melodis;şöyle uyguladım:*Tabi iş arama sürecinde elimden geleni yaptım.görüşmeler gittim.cv bıraktım.Tanıdıklara iş aradığmı haber verdim.

*sonra nasıl bir işe sahip olmak sitediğimi bir kağıda yazdım.

*dış faktörlerden,olumsuz düşünen insanlardan,etkilenmemeye çalıştım(en azından önemsemedim onların söylediklerini!!!Bu noktaya çok dikkat etmek gerekiriyor.(Ailem bile diyordu ,kızım bu zaman da iş bulmak zor vs...onlar böyle dedikçe bende bulacağım diyordum!!! wave)

*Gece yatmadan ve sabah gözümü açtımda ilk işim yine hep beni mutlu eden şeyleri düşünmek oldu.(Sonuçta bir şey kaybetmem değil mi:))

1 günlüğüne bir işte çalışmıştım(fotoğrafımıda çekmiştim onu yaptırdım ve tam karşıma asarak üzerinede 800.00 ytl yazdım.)

Ve bugünde güzel haberi aldım...Ama şu çok önemli(mutluluğu gerçekten hissetmek lazım.ve olumsuz düşünceler geldiği zaman asla olumsuzluğa odaklanmayacağız!!!) sevgilerimle...
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 08:31 AM   #28 (permalink)
Teğmen

AGRESİF."Bu " beni mutlu eden seyleri düsünme " kismini yapmiyorum ben düzenli olarak. Ve anladigim, okudugum kadariyla önemli bir detay. Evet sükrediyorum ama bunu yaparken o sevinci ve coskuyu hissetmeden yapiyorum. Kalpten isteme sirasindaki o cosku icin gerekli enerjiyi saglayamiyorum sanirim bu yüzden de!"

BEN DE İLK UYGULAMAYA BAŞLADIĞIMDA SENİN GİBİYDİM.Olumlu düşünüyordum ama,hissetmiyordum.Hissetmek çok önemli!!! Çünkü benim bu tarz kitaplarda okuduğum kadarıyla çekimi harekete geçiren asıl güç hislerimiz.

Ben çok basit şeylerden başlamıştım hislerimi kuvvetlendirmeye.Örneğin nescafe canım istediğinde gözlerimi kapayarak kokusunu, tatıdını,sıcaklığını hissediyordum.

Alt 27-05-2008, 03:19 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

Ufak denemelerle başlamak lazım haklısın. Kahveyle başlayalım

Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 05:42 PM   #30 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar çekim yasasıyla çektiklerimiz, olmasını istediğimiz ama, olabilirliğinden şüphelerimiz olan..belkide ümidimiz olmayan durumlar..bu durumda bilinçaltımızda olumlu kalıplarımız yok..ve duygu üretemiyoruz..zaten bu yüzden hemen gerçekleşmiyor..yada tam istediğimiz gibi gerçekleşmiyor..bakın size bir tarif yapayım..

söylediğimiz olumlama*********************bilinçli zihnimizin karşılıkları
ben zengin olmaya layığım.................................hadi canım sende ( duygu? his ? ı ıh hiç birşey yok )
ben zengin olmaya layığım.................................aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş
ben zengin olmaya layığım.................................bekle bakalım kırmızı ay çıkınca olursun.
ben zengin olmaya layığım..................................aslında iyi olurdu
ben zengin olmaya layığım..................................keşke olsa
ben zengin olmaya layığım...................................neden olmasın( bu noktada ümitsizde olsa, istekten fazlası işin içindedir..
ben zengin olmaya layığım................................loto oyna belki olur( bilinçli zihnimiz yolun üzerinden çekilmeye hazırlanıyor
ben zengin olmaya layığım................................senin şu yeteneğini değerlendirmen işe yarayabilir...
ben zengin olmaya layığım...............................bu noktadan itibaren bilinçli zihin muhalefeti bırakır...

anlatmaya çalıştığım şey şu çok az insan ümidinin olmadığı, olumsuz bilinçaltı kalıpların var olduğu bir şeye duygu yükleyebilir, siz vaz geçmeyin..ne istiyorsanız peşinden gidin..imgeleyin..mış gibi yapın..örneğin araba istiyorsanız..koltuğa oturun..gözlerinizi kapayın ve araba kullanıyormuş gibi yapın, bir süre sonra direksiyonu hissetmeye başlarsınız, hatta arabanın motor sesini duymaya başlarsınız..(oyun oynayın, oyun oynarsanız en azından işin içine neşelenmeyi sokarsınız) ...para istiyorsanız..gözlerinizi kapayın paralarınızı sayın..bakın bakalım kısa süre sonra gerçekten paraların kokusunu dokusunu nasıl hissetmeye başlayacaksınız..imgelediğiniz zaman siz bir şey hissetmeseniz ..bilinçli zihniniz muhalefet yapsa bile, bilinçaltınız devrededir..sonuna kadar duygularınız devreye girmezse ne olur..hiç bir şey olmaz...istediğiniz şey yinede gerçekleşir...belki siz bir mercedes için çekim yapmak istersinizde mazdanız olur ..( araba markalarında haberim yok ) sonuçta arabanız olur...parayı lotodan kazanmak istersinizde başka kanallardan taksit taksit gelir...ama istediğiniz miktar kesinlikle gelir...

bakın ben geçen yıl 100 bin ytl borçla çekim yasasını bilinçli bir şekilde devreye sokmaya çalıştım..bu dönemde haciz korkusu, eve kadar gelme ihtimali olan alacaklılar demoklesin kılıcı gibiydi tepemde.....çekim yasasını 100 bin lira için devreye soktum amacım 100 bin lirayı çekip bir an önce her şeyden kurtulmaktı..ama korkularım içime işlemişti bilinçli zihnim bir yandan, eve telefon eden alacaklı banka bir yandan durmadan çelme takıp duruyordu ayaklarıma..her şeye rağmen çekim yasası devredeydi..önce banka borcu kapandı...çok acildi..5 gün daha gecikseydi evim haciz edilecekti...sonra borcun büyük bir kısmı daha kapandı.bu böyle devam etti...şu an itibariyle 6 bin lira borcum var..bunuda en geç ağustos ayında kapatacağım..çünkü 30 yıldır babama ödenmeyen bir parayı almaya hak kazandık..alacağım para 6300 lira yani benim borcumdan biraz fazla..bu borçları ödemek adına çekim yasasını devreye soktuğumda korkudan başka hiç bir şey hissedemiyordum..ama oldu işte...ben bu borçları çalışarak ödemedim..evren işime yarayan insanları ve imkanları önüme çıkardı...evimi kim kurtardı biliyormusunuz eski eşim...çekim yasasının inansanızda inanmasanızda çalıştığından emin olun..tabiiki işin içine olumlu olan duyguları, pırıl pırl imgeleri sokabilirseniz..daha kolay ve tamda istediğiniz gibi çalışabilir..ben çalışsında nasıl çalışırsa çalışsın deyip fazla kural koymayanlardanım...saygılı sevgiler

Bookmarks