Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2008, 04:14 PM   #5 (permalink)
yaprakk
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart Ynt: Sizlerden bir isteğim var!!!

Arkadaşlar, yazılarınız için çok tşk ederm

Ben de hayatım'dan örnekler vereyim:Hep sarışın ,yeşil gözlü bir sevgilim olsun isterdim.Hayal kurardım ve oldu da.Ama,çekim yasasını biraz eksik harekete geçirmişim herhalde.Umduğumu bulamadım,karakterlerimiz uygun değildi.( Demek ki detaylara önem vermek gerekiyormuş.)

İşim olsun istedim.(halkla ilişkiler gibi...) Görüşmeye gittim.bir inşaat şirketine.Ve deneyimsiz,torpilsiz aldığı tek kişi bendim. ama iş koşulları,çalışma saatleri vs...gibi olumsuzluklar yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.

Bir pazar günü canım neskafe istemiştim.Ama evde yoktu.Gözlerimi kapadım,nescafe içtiğimi hayal ettim tadına vara vara...sonra aradan zaman geçti.mutfağa gittim yemek yemek için.Annem'de o sıra mutfak dolabını açtı.Kızım dedi bak aldığımız nescafelerden bir tane kalmış.yapayım istersen sana... o an resmen şok oldum...Harika bir deneyimdi

Şİmdi ise en çok istediğim şey,çok mutlu olduğum ,iyi para kazandığım bir işim olsun ve harika bir sevgilim,eşim olsun...(sarışın ,yeşil gözlü;))

Fakat anlayamadığım nokta şu,ilişkilerim neden kısa süreli oluyor.
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla