Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/614936-dilekleri-bonusuyla-gerceklesenler-burda-paylasalim.html)

merhaba55 01-04-2011 02:22 PM

Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

dogru evren cok acimasiz dunyayi ve icinde yasayanlarinin buyuk bolumunu sevmedigi icinmi evreni ofke ve kotuluk yonetdigi icinmi

house 03-04-2011 06:20 PM

Alıntı:

Sultan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 794536)
hep park manzarası olan bir işyerinde çalışmayı istemişimdir.baktıkça içim açılacak kadar güzel bir manzarası olan bir işyerinde çalıştığımı imgeledim serbest bıraktım.
bu gün taşındık ve benim odam parka bakıyor süper sevindim.bonusuda ne oldu biliyormusunuz siteye giremiyordum burdan siteye girebiliyorum.herkese bol bonuslu bir hafta diliyorum.sevgiyle mutlu kalın

vallahi sultan ilgiyle takip ediyorum çekim yasası deneyimlerini hatta bazen bu kadarda olmaz diyorum sen resmen otomatiğe bağlamışsın, nedir bu işin sırrı bi türlü anlamadım gitti, çok iste, imgele, unut, enrjini yüksek tut vs vs ama senin gibi olmuyor hiç bi zaman süpersin yaw ne diyim? benim bi arkdaşım daha var senin gibi nedir sırrınız bileemedim evrenden torpiliniz var herhaldesevincliyani benimde oldu tabi bikaç tane isteğim aynı imgelediğim gibi ama sizler hep nokta atışı yapıyosunuz hiç karavana yok nasıl oluyor bu yahu??* bende isityorum bendeeeeegirlhaha

Sultan 03-04-2011 10:20 PM

Alıntı:

house Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795078)
vallahi sultan ilgiyle takip ediyorum çekim yasası deneyimlerini hatta bazen bu kadarda olmaz diyorum sen resmen otomatiğe bağlamışsın, nedir bu işin sırrı bi türlü anlamadım gitti, çok iste, imgele, unut, enrjini yüksek tut vs vs ama senin gibi olmuyor hiç bi zaman süpersin yaw ne diyim? benim bi arkdaşım daha var senin gibi nedir sırrınız bileemedim evrenden torpiliniz var herhaldesevincliyani benimde oldu tabi bikaç tane isteğim aynı imgelediğim gibi ama sizler hep nokta atışı yapıyosunuz hiç karavana yok nasıl oluyor bu yahu??* bende isityorum bendeeeeegirlhaha

harikasınız..evet artık bizim ki nokta tayin oluyor.artık pratik kazandık.benim için en önemli sır olurmu olmaz mı diye düşünmeden gerçekleşeceğinden emin olarak mutlu bir ruh halinde istemek
her kese bol bonuslu bir hafta diliyorum.
sevgiyle mutlu kalın
y789

yelda_k 04-04-2011 10:49 PM

ewet aynen bende öle diyorum sultan ablamın evrenden torpili varr.
baksana yahuuu çalıştığı iş yeri değişmişş daha ne olsunn yaaaa ,
vallahi korktum senin bu evrenle iletişimindenn :)

şaka bi tarafa kesinlikle herşeyin en iyisini hakediyosunn ablacımmmm .
kib

bussraster 04-04-2011 11:28 PM

Alıntı:

Sultan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795093)
harikasınız..evet artık bizim ki nokta tayin oluyor.artık pratik kazandık.benim için en önemli sır olurmu olmaz mı diye düşünmeden gerçekleşeceğinden emin olarak mutlu bir ruh halinde istemek
her kese bol bonuslu bir hafta diliyorum.
sevgiyle mutlu kalıny789

sultan abla bana el versen diyorum :) bir süredir çekimdeki farkındalığımı yitirdiğimi düşünüyorumm çok üzülüyorum sadanim
küçükten başlıyorum başarıyorum fakat büyüdükçe inancım mı küçülüyor sabırsızlanıyor muyum bilmiyorum noluyoo.4897
sanırım bir süre ara verip (aynı zamanda pozitif kalıp)
sadece olumlamalara kedimi vermem gerekiyor::)

Sultan 05-04-2011 08:39 AM

Alıntı:

bussraster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795159)
sultan abla bana el versen diyorum :) bir süredir çekimdeki farkındalığımı yitirdiğimi düşünüyorumm çok üzülüyorum sadanim
küçükten başlıyorum başarıyorum fakat büyüdükçe inancım mı küçülüyor sabırsızlanıyor muyum bilmiyorum noluyoo.4897
sanırım bir süre ara verip (aynı zamanda pozitif kalıp)
sadece olumlamalara kedimi vermem gerekiyor::)

sanırım sen büyük dileklerinin gerçekleşmeyeceğinden korkuyorsun.ben istediğim dileği küçük büyük diye düşünmeden istiyorum.nasıl gerçekleşeceğini düşünmüyorum.gönderiyorum dileği bonusuyla adrese teslim geliyor...y789

himmel 06-04-2011 10:31 PM

şu an çok güzel bi haber aldım arkdasımdan onun mutluluğunu yaşadım.bu enerjiyi kendi dileğime yüklüyorum.vee bekliyorumm.,isteyince oolmayan hiçbirşey yok.:) burada paaylaşacagım en yakın zamanda.:)

Water_Nymph 07-04-2011 06:54 PM

Sultan hanım...deneyimleriniz cok etkileyici..
merak ediyorum acaba parasal konularda da bu tarz bir deneyiminiz oldu mu? yani istediginiz miktarda parayı cekebiliyormusunuz ? buara bu konu ile ilgili biraz sıkıntım var da

cernn 07-04-2011 11:29 PM

Deneyimleriniz gerçekten harika, Sultan süpersin. Umutsuz hissettiğimde açıp açıp okuyorum,enerjimi yükseltiyorsunuz:) bende deniyorum nerdeyse hiç mümkün görünmeyen olaylar gerçek oluyor ama şöyle bir durum var, sözde kalıyor. Olucağına dair haber alıyorum,istediğim şey çok yakın, kesin olucak bu noktaya kadar tam da imgelediğim gibi herşey ama eyleme dökülmüyor bir türlü. oluşuyor ama sonuç da tıkanıp kalıyorum. Fikir halinde güzel de gerçekleşmesinden mi korkuyorum,belki de karar veremiyorum, ya da daha fazlasını mı istiyorum daha olmadan. kendi içimde o kadar çok düşündüm ki, önerileriniz varsa çok sevinirim çünkü bu durum kısır döngü halini aldı,bir yerden başlamam lazım. Dışardan gelen bir ses iyi olabilir diye düşündüm. bende bonuslu dönüşler istiyorum:)

house 07-04-2011 11:32 PM

Alıntı:

cernn Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795522)
Deneyimleriniz gerçekten harika, Sultan süpersin. Umutsuz hissettiğimde açıp açıp okuyorum,enerjimi yükseltiyorsunuz:) bende deniyorum nerdeyse hiç mümkün görünmeyen olaylar gerçek oluyor ama şöyle bir durum var, sözde kalıyor. Olucağına dair haber alıyorum,istediğim şey çok yakın, kesin olucak bu noktaya kadar tam da imgelediğim gibi herşey ama eyleme dökülmüyor bir türlü. oluşuyor ama sonuç da tıkanıp kalıyorum. Fikir halinde güzel de gerçekleşmesinden mi korkuyorum,belki de karar veremiyorum, ya da daha fazlasını mı istiyorum daha olmadan. kendi içimde o kadar çok düşündüm ki, önerileriniz varsa çok sevinirim çünkü bu durum kısır döngü halini aldı,bir yerden başlamam lazım. Dışardan gelen bir ses iyi olabilir diye düşündüm. bende bonuslu dönüşler istiyorum:)

arkadaşım ha yaşa valla duygularıma tercüman oldun bendede var aynı dert bende güzel haberi alıyorum sonra pat diye bozuluyor sanırım emin olamıyoruz yada gerçekten istemiyoruz bende anlamadım bende çekim yasasını bazen çalıştırıyorum bazen olmuyo...Tuhaf bir denge var tutturamadım gitti ama pes etmek yok..hele bu gece çok ihtiyacım var çekim gücüne ve evrene....sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:22 AM.