Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ...

Hayatım Değişti Klubü ve  Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz   KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... DR.Erkan Sarıyıldız ile kendine doğuş Sınıfı ve THETA Healing Tanıtım Semineri Link: goo.gl/fJcjw 04 Ekim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... telkin cd indir izle İstanbul KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... nerededir kimdir KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... çekirdek inanç temizliği İzmir bursa KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... hipnoz KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ...olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ... kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ...

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 30-09-2012, 05:26 PM   #1 (permalink)

Erkan Sarıyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Erkan Sarıyıldız is on a distinguished road
Standart KENDİNE DOĞUŞ SINIFI ve THETA HEALİNG Tanıtım seminerime bekliyorum ...

DR.Erkan Sarıyıldız ile kendine doğuş Sınıfı ve THETA Healing Tanıtım Semineri

Link: goo.gl/fJcjw

04 Ekim 2012 Saat 19:00 21:00

KENDİNE DOĞUŞ SINIFI

İlk kitabım olan “Kendime Doğuşumun Güncesi”, günümüzde yaşayan bir kahramanın, kendini bulma, gerçeğini arama hikayesiydi. Bu kahramanın kendine ulaşma yolculuğu ,kitabımda kat kat çıkılan merdivenlerle metaforik olarak anlatılmıştı. Bu kitabı okuyan kişiler bu yolculuğu kendileri de yapmak istediklerini belirttikleri için bu projeyi oluşturdum.

Bu programda 3 aylık dönemler şeklinde katılımcıların önce toplumun ve bugüne kadar yaşanılmışlıkların oluşturduğu “BEN” modelinin masaya yatırılması, kişilerin içlerindeki otantik taraflarıyla yüzleşmeleri ve gerçeklerini bulmaları hedefleniyor.

Her hafta 2,5 saatlik buluşmalarda çeşitli süreçler, paylaşımlar, kişisel çalışmalar ile farkındalıklı yaşamın ilk çekirdekleri kişiye entegre ediliyor. Bu çalışmada meditasyon, geçmiş yaşam çözümlemeleri, ruhsal yüklerden arındırılma, affetme, yaratım atölyesi gibi bir çok teknik harmanlanmış şekilde kullanılıyor. Bütün bunlar yapılırken de deeksha enerjisinin transformatif yönünden faydalanıyorum.

THETA HEALİNG

Theta Healing, derin meditatif alanda yapılan dualarla yaşamınızı değiştirecek mucizelerin gerçekleşeceği çok güçlü ve derinden dönüştürücü bir yöntemdir.
Bu yöntem sayesinde size hizmet etmeyen inançları, sizin için en hayırlı hallerine değiştirip, hayatınızın doğru akış içinde olması sağlanır.
Vücudunuzdaki aksaklıklar çözümlenir.
Hayatınızda arzu ettiğiniz ne varsa tüm ayrıntılarıyla yaratabilmeniz sağlanır.

Seanslar bireysel olarak yapılır.

Bağdat caddesi Hacı Mavuk İş Merkezi No:357 K:3 D:5 Şaşkınbakkal - İstanbul 0216 3681450 - 0532 3522545

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Erkan Sarıyıldız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
deeksha, erkan, kendine doğuş, theta healing

Seçenekler
Stil