Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bıraktıktan Sonra Neler Değişti?

Uyarılar

Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? Bıraktıktan Sonra Neler Değişti?

sigarasız günler

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? sigarasız günler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Papirüs,harika bir iş yapmışsın.Eşini de tebrik ederim,sigarayı bırakman konusunda oldukça etkili olmuş.Ben 2 senedir uğraşıyorum,eşimle ilgili başarılı olamadım,kısa kısa bıraktığı zamanlar oldu ama hep yeniden başladı. Sigarasız hayat zorluyor açıkçası.İçmemek değil,sigarasız ortam bulup rahat edebilmek.Örneğin bir alış-veriş merkezine gidiyorum,çocuğumla,oyun alanının ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? telkin cd indir izle İstanbul Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? nerededir kimdir Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? hipnoz Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? kuantum düşünce kitap haberi

sigarasız günler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-07-2007, 12:37 PM   #11 (permalink)
Bugle
Guest

Standart Ynt: sigarasız günler

Papirüs,harika bir iş yapmışsın.Eşini de tebrik ederim,sigarayı bırakman konusunda oldukça etkili olmuş.Ben 2 senedir uğraşıyorum,eşimle ilgili başarılı olamadım,kısa kısa bıraktığı zamanlar oldu ama hep yeniden başladı.
Sigarasız hayat zorluyor açıkçası.İçmemek değil,sigarasız ortam bulup rahat edebilmek.Örneğin bir alış-veriş merkezine gidiyorum,çocuğumla,oyun alanının çevresindeki masalarda sigara içiliyor,aklım almıyor..çocuklar oyun oynarken hem de kendi anne,babaları çocuklarını göz göre göre zehirliyorlar.Birkaç kez yetkililerle görüşsem de herhangi bir değişiklik olmadı.Üstelik yemek alanı dedikleri yerde sigarasız bölüm yok..
Belki benim yaşadığım yere mahsustur(adana)Gerçekten anlamak mümkün değil.Ünlü bir otelin spor salonuna kaydoldum.Hani sigarayı bıraktım kilo almayayım diye..spor salonunun içinde yüzme havuzu da var..Kapalı bir alan.. yüzme havuzunun etrafına masalar,şezlonglar koymuşlar..spor yapıp,ardından biraz yüzerek rahatlama sonra da masalarda ,şezlonglarda dinlenilsin diye..Ama insanlar buralarda puro içiyor.Bazen 3-4 kişi toplanıp havuz başı sefası yapıyorlar..purolar,sigaralar eşliğinde...2 metre ötede mekik çekenler,ağırlık çalışanlar umurlarında değil...Hadi burayı bırakayım açık havada spor yapayım dedim..Büyükçe bir park var.Sabahları orada yürüyüşe başladım.sabah en geç 6 ' da ordayım..kulvarların üzerinde banklar var ve sabah 6'da üşenmeyip kalkıp gazetesini alan vatandaşlar sigaralarını tüttürüyorlar biz bir damla oksijen soluyalım derdindeyken..söylesen sana ne kardeşim burası açık hava der...bir şey diyemezsin...Kısaca sigara içmeyenlere cezalı muamelesi yapılıyor ülkemizde maalesef..İnsan bıraktığına pişman olası geliyor..Ama yok yok ben sigarasızlığın tadına öyle bir vardım ki kendime saygım,bedenime saygım daha da arttı..Bağımlılıktan bağımsızlığa geçişin en güzel örneği...Allah tüm bağımlıları kurtarsın amiiiiiiiiiiin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-07-2007, 07:33 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
birtek is an unknown quantity at this point

Aslında git gide dünyada ve Türkiye'de dahil kapalı ortamlarda ve örnek teşkil edecek yerlerde sigara icilmesi yasaklanıyor. Hatırlarsan önceleri sehiriçi seyahat otobuslerinde bile sıgara ıcmek serberstti simdi yasak Git gidede ehryerde yasaklancak inşallah.

Birde ben sigara içenleri sigaradan bıraktırma yolu olarak bıraz katı muameler yapılması taraftarıyım kim ne derse desin. Kalkıp "sigarayı bıraksan iyi olur saglına zararlı" deyınce kimse sıgaradan uzaklasmaz. Ama eşim bana KÜL TABLASI gibi kokuyorsun dıye her beni rencide ettiginde ben sigaradan birasdaha uzaklastım super . İngiltere 'de de böle yapılıyor. Sokaklarda sigara ıcılmesı yasak. Hatta sıkı dur soleyecegım seyden , okadar rencide ediyorlaki sokaga bir tane daire çiziyorlar, eger sıgara ıcmek istersen tüm o bakısların arasında o daireye gidip sigaranı ıcıyorsun

Kesin ve net olcaklar tepkiler.
Alt 14-07-2007, 07:59 PM   #13 (permalink)
25emel
Guest

yaşasıınn siğarasız yaşammm !!! ya 7 kişi tatile gittik sadece ben içmiyorum siğara... işkence ettişler resmen bana ya kurtuldum neyse ki 44 yaşasınn sigarasız yaşammmmm....
Alt 14-07-2007, 08:14 PM   #14 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

süpersin emel oyuzden yüzersin ole güzel tabi

bende sigarayı bırakmıs biri olarak ne zaman arkadaslarla bir bara gitsek eve geldiiğimde direk banyoya gidip kıyafetlerimi cıkartıp sonra onları dogru balkona fırlatıyorum . düşünün artık okadar kötü kokuyorumki banyomu bile kokutmak istemiyorum o kıfatlerle...

Kendinizi seviyorsanız içmeyin onu

" bu dünyadaki en güzel kişi sevmeyi bilendir "
Alt 14-07-2007, 08:26 PM   #15 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
papirüs Nickli Üyeden Alıntı
süpersin emel oyuzden yüzersin ole güzel tabi

bende sigarayı bırakmıs biri olarak ne zaman arkadaslarla bir bara gitsek eve geldiiğimde direk banyoya gidip kıyafetlerimi cıkartıp sonra onları dogru balkona fırlatıyorum . düşünün artık okadar kötü kokuyorumki banyomu bile kokutmak istemiyorum o kıfatlerle...

Kendinizi seviyorsanız içmeyin onu

" bu dünyadaki en güzel kişi sevmeyi bilendir "
oooo süpermiş ya bak ben de yapabilirim bunu iyi fikir super
Alt 14-07-2007, 08:51 PM   #16 (permalink)
Teğmen

(sarkıyı söleyen ikiliyi tanıyabilcekmisiniz bakalım )

bu sarkı tüm sigarayi bırakanlara, bırakacaklara yada hayatı - yaşamayı - nefes almayı tüm sevenlere gelsin

lüküs hayat lüküs hayat bak keyfine yan gel de yat
ne ömür şey oh ne rahat yoktur eşin lüküs hayat
Alt 14-07-2007, 09:04 PM   #17 (permalink)
25emel
Guest

[youtube=425,350]ChHmK0Sxa-o[/youtube] ay o garip garip dans eden erol evgin mi yoksa ben mi benzettim nükhet duru da hoş kadınmış yani o zaman da yine bildim demi? bildim bildim
Alt 14-07-2007, 09:08 PM   #18 (permalink)
Teğmen

evet ooo Nükket Duru ile Erol evgin
Alt 14-07-2007, 09:12 PM   #19 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
papirüs Nickli Üyeden Alıntı
evet ooo Nükket Duru ile Erol evgin
ya ben mükemmelim ya harikayım ya

aa dur bak motive etmek için hani cümleler vardı ya al sana yeni cümle hemen ekleyeyim bunu oraya
Alt 14-07-2007, 09:17 PM   #20 (permalink)
Teğmen

ekle bakalım

Bookmarks