Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

çerez tabağı

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri çerez tabağı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çerez tabağı - 1 > > > Galatasaray Lisesi'nden bir arkadaşım hâlâ evlenemedi.Geç enlerde 'Yeter > artık. Evlen de çoluk çocuk sahibi ol' dedim. Aşağıdaki teoriyi > aktardı: > Bir kuruyemiş tabağı kalabalık bir grubun önüne geldiği zaman sırasıyla > ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

çerez tabağı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-05-2008, 12:49 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart çerez tabağı

Çerez tabağı - 1
>
>
> Galatasaray Lisesi'nden bir arkadaşım hâlâ evlenemedi.Geç enlerde 'Yeter
> artık. Evlen de çoluk çocuk sahibi ol' dedim. Aşağıdaki teoriyi
> aktardı:
> Bir kuruyemiş tabağı kalabalık bir grubun önüne geldiği zaman sırasıyla
> önce antepfıstıkları , ardından bademler, sonra fındıklar gider. En sona
> beyaz ve sarı leblebiler kalır. Eğer belli bir yaşa kadar evlenmemişsen
> de durum farklı olmaz. Ya kalan leblebiler ve ayçekirdekleri ile idare
> edersin, ya DA olur! Ya bir fıstık bulurum diye tabağı karıştırır
> durursun..
> >
> Çerez tabağı - 2
> >
> Geçen hafta bir türlü evlenemeyen bir arkadaşımın, ileri yaşta
> evlenmekle, çerez tabağı arasındaki benzerliği anlatan görüşlerini aktarmıştım. Bu
> yazı üzerine, bazı okurlarımdan eklemeler geldi. Ben tabakta en sona
> kalanların sarı ve beyaz leblebiler olduğunu yazmıştım.Mektep arkadaşım Merih
> Tüzün şöyle yazmış: 'Sevgili Fatih, aynı tabakta ucu açılmamış kabuklu şam
> fıstıkları DA kalır.
> Herkes bir eller, bakar AMA kimse açmaya cesaret edemez, tabağa geri
> bırakır. Onlara ulaşmak cesaret ister. Dişine güveneceksin kıracaksın
> ki,içinde gizlediği lezzete ulaşabilesin. Ama risklidir, dişini
> kırabilirsin. '

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-06-2008, 11:10 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çerez Tabağı..

gerçekten öylemi bakılıyor dersiniz yoksa biz ,annemin deyimiyle 'evde kalıklar' kendi içimizimi rahatlatıyoruz sadece ... şaka bi yana bende hep iyilerin seçilmiş olduğunu düşünenlerdendim fakat bu bir tabak çerez başka taraftan bakmamı sağladı..teşekürler paylaşım için..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 12:43 AM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

ne yani şimdi ben evdeki tohumluğa ..aaa benim oğlum tabağın dibindeki fıstıkmış mı diyeceğim...söylemesi bile zor fıstık mıstık ne derseniz deyin....adının tohumluk olmasını değiştirmiyor...her şey zamanında güzel...şöyle kendinize bakın ..çok değerli, çok saygı duyulacak ve çok sevilecek insanlarsınız...benimkide dahil olmak üzere hiç birinizin evlilik lafını ciddi bir şekilde ağzınıza aldığınız yok..bir tek bigci..onu ayırmak istiyorum burada yarattığınız kategoriden, ama o da aşık olmaya aşık...çocuk kızdan çok o, kızı sevmeyi seviyor...şöööööyle, ciddi bir şekilde oturup..kendi değerinizi bir ölçüp tartsanız..gözlerinizi açıp kendi değerinizi görseniz...ve lütfen arka arkaya müstakbel eşlerinizi bulup düğün dernek kursanız....burada bir hayal ablamız var..yıllardır otura otura küflenmiş deyip beni düğünlerinize davet etseniz...bende gelip ohhhh safa olsun erdim şükür, gördüm şükür, bu çocuğumunda mürüveti gördüm çok şükür deyip oynasam...nerdeeeeeeeeeeeee..hepiniz hayırsızsınız vesselam..kızdım işte hepinize...buecucum annenen hak veriyorum dermişim sende beni ablalıktan atarmışın...yok ya yapmazsın sen ..yoksa yaparmısın? ..neyse açtım ellerimi yaradandan hepinize layık olduğunuz sevip tarafından sevileceğiniz eşleri bir an önce tanımanızı niyaz etmekttim... başka çare kalmadı.. 96 96 96
Alt 03-06-2008, 12:53 AM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Yahu Abla...

Sen merak etme...

Evlenecez inşallah 4 - 5 yıl içinde...

Hem sen de oğlunu evlendir de, biz de size gelelim oynamaya...

Şaka bir tarafa...

İnşallah yaa..

Nasip kısmet işi bu işler... super

Önemli olan evlenmek değil ki...

Ondan sonrası...

Ondan sonrası konusunda emin olduğum bir durumda zaten evlenecem inşallah ben...

Tabi ne zaman olur bilemem...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 01:50 AM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

önce elim teşekkür butonuna gitti ben napıyorum dedim...neye teşekkür ediyorum ki...adam 4-5 yıl demiş..sen beni cadı diye yaktıracakmısın..bizim kaknem teyzeler, kendilerinde bulunan hastalıklar bende yok diye şimdiden afaroz ettiler beni..birde 55 yaşından sonra düğünlerde dans gösterisine çıkarsam neler yaparlar biliyormusun...benim tohumlukta söz verdi..anne sana söz veriyorum ağustostan sonra düşünücem diye..bak bak bak bak..oyalıyor aklı sıra...ağustostan sonra düşüncek..kaç yıl? onunda senden farkı yok..4-5 yıl...ben şu günleri atlatayımda..az kaldı..evrene gelin kızımı sipariş ettim bile, beyendiğim bir kız var, yaşı küçük..işte buydu benim yıllardır korktuğum... zaman geçtikçe huyunuza göre bulsanız yaşınıza göre bulmak için çerez tabağının dibini kurcalayacaksınız...işin kötüsü bizde yakın gözlüklerimizi takıp aramaya eşlik edeceğiz...demir tavında dövülür..hadi bakayım..açın gözünüzü..
Alt 03-06-2008, 02:07 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

beni kimse begenmiyo ya ewde kaldım :D zehrayıda unutcaz anim allah bide bizi begenen seven biri cıkacakda evlenecezde fındık fısdık o o ooooooo cok var
fındık fısdık oooooooooooooo sensin fıstık oooooooooooooooo lazım bize fıstık oooooooooo :D cok var daha bize
Alt 03-06-2008, 08:56 AM   #7 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kabiliyet is an unknown quantity at this point

bence bu görmekle - bakmak arasındaki farka benziyor.
Alt 03-06-2008, 09:41 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

ahh hayal ablacım ablalıktan red etmek ne demk gayettt haklı buluyorum seni girl haha demir tavinda dövülür düü ..biz o tavı kaçırdık sanırım... bizde suç tabiki hep erteliyoruz..aman okul bitsin aman iş bulayım ama şu yüksek lisansa başlayımda öyle olsun..zamn mekan yaratmıyoruz hele beniim yaptığım bir eşşklik var ki zamnın olursa günlüğümden okursun hediye paketi içinde sunulmuş olan çektiğim kişiyi elimin tersiyle itmek hafif kalır ondan arkama bakmadan topuklarım arkama vuravura kaçtım . kendi adıma söylemek gerekirse korkuyorum galiba..eski deneyimlerimi unutup o halı nın altına süpürüp görmezlikten geldiğim şeyleri temizleyip öyle çekeceğim tekrar...hımmm gene mi erteliyorum ne dusun ? .. birde iyi bir ilişki çekmek isteyen arkadaşlar dün fark ettiğim ve arkadsımın tavsiyesini sizle paylaşmak istedim.ben dileklerimi ayrı ayrı yazıyorum en azından hayatta hedeflerımı ve gercekten ıstedıklerımı görmem açısındanda yararlı oluyor. okuduğum bir kitapta eş olarak istediğiniz kişiinde ayrıntılarıyla hangi özeliklerde olmasını istediğinizi yazın diyordu.bende aldım elime kagıdı kalemı yazdım birkaç satır sonra kendi kendime şunu düşündüm ; ben onda ne istiyorsan oda bende kendi istediğini bulsun..örneğin yakıslıklı benı anlayan mutlulukla doyum sağladıgım umduğumdan iyi özelliklerle bana gelen sevgilii .......yerıne ; benı güzel bulan yakısklı, benı anlayan benımde onu anladıgğım. karsılıklı mutluluk içinde doyum yaşadığım onunda bende umduğundan iyi özellikkleri barındırdığım umduğumdan iyi bir sevgili....gibi (tabii siz bu cümleyi daha basitleştirerk yazın.tek tek cümleler olsun).çünkü karşınızdaki kişi de sizde, istedikleri özellikler açısından doyuma ulaşırsa gerçek mutluluk olur üstelik evren paylaşmayı seviyor. arkadaşımın önerisi ise şu oldu; ben ........ özelikte olan sevgiliyi çekiyorum yazmıştım.arkadaşım ise ; .......... özellkte olan ruh eşimi (eşimi )çekiyorum yaz dedi.yani sevgili çekersen sevgili olark kalabilirsin deyip kendisine örnek verdi.o benden daha önce çekim yasasını kullanabilen kişilerden önceleri sadece sevgili olarak hayal kurdugunu ve gerçekten bir kişiyi buldugunu ancak 7sene sevgili kalmalarına ragmen birleşemedıklerını söyledı..oysa ıkıncı kişiyi eşi olarak çekmiş ve inşlh bu yaza bir şeyler düşünüyorlar.nacizane benim önerilerim birazdan bende değiştireceğim yazdıklarımı...herkese umduğundan daha çooookkk mutluluk diliyorum..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks