Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/)
-   -   Bu Teknik %95 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/11683-bu-teknik-95-astral-cikis-sagliyor-denendi.html)

CeM 03-08-2008 07:31 PM

Ynt: Bu Teknik %95 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

Alıntı:

yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Bu astral seyehat olayı gerçekten doğru mu dusun

Yani böyle bir uygulama yaptığınız zaman,bedeninizden ayrılıyor.Ve evin içinde olup bitenlerden haberdar mı oluyorsunuz?

Em merak ettiğim,gezinirken bedeninizi,yatakta yatarken görebiliyor musunuz?

Ben astral seyehati hiç denemedim.Denemeyi de düşünmüyorum korkarım açıkçası şaşkın

Genelde şöyle bir durum var bende.Mesela çoğu zaman rüya da olduğumun farkında oluyorum.Aman nasıl olsa rüya istediğim şeyi yapabilirm diyorum.

rüyamda çok sık uçarım ve her şeyin bilincinde olurum.

Bir keresinde bedenimden ayrıldım.dışarıları uçarak gezdim,serinliği falan hissettim.geceydi,her yer bomboştu.Sonra bedenime girdim ve o an uyandım.( bu yaşadığım astral...mı?)

Bir kerede çok güzel bir müzik eşliğinde ruhum adeta bedenimden dışarı çekiliyordu.Ama ben henüz ölmek istemiyorum diye dua ettiğimi hatırlıyorum ve o an yine bedenime döndüm. Benim bu yaşadıklarım nedir???

Bir çok kişi doğru der birçok kişi de doğru değil der ama bilimce kanıtlanmış ve astral seyahat sırasında görülenlerinde gerçek hayatta aynen olmasından dolayı gerçekliği kanıtlanmıştır,yani doğru super

Evet ruhumuz bedenimizden ayırılıyor ve evi bırak düşündüğün heryerden haberdar olabiliyosum(zamanla)

Kendini yatakta görüyosun hatta kedini ölmüş zannedenler bile varmış :)

Ruya olayına gelince evet bir çeşit astral seyahat o da hatta lucid ruya olarak adlandırılır.
ve uçtum sokakta gezdim ve bedenime geri döndüm demişsin evet bu da astral seyahat super

En sonuncusunda da aslında ölmüyosun ruhun bedeninden ayrılıyor ama kordon bağı dediğimiz şey seni hayatta tutuyor yani vicudundan ayrılıyorken geri dönmüşsün hismiley

Novos 03-08-2008 09:45 PM

ben evvelki gün akşam brainwave generator programını dinledin 10-15 dakika sadece iki gündür bende dalgalanma yaptı ve garip rüyalar gördüm, biraz korkutucu olduğunu hissettim ama tam hatırlamıyorum ne olduğunu, korktuğumu biliyorum sadece etkisini biraz olumsuz gördüm onun için.

CeM 03-08-2008 10:24 PM

Bende o yazılımın thetre sesiyle çalışıyorum hem telkinlerin etki süresini kısaltıyo hemde astral seyahat için etkili super

Novos 03-08-2008 10:39 PM

thetreyi göremedim, valla bir süre artık dinlemem bunu, mahfetti beni ya. sanki 1.5 aylık kazanımlarımı geri aldı, 10 dk dinledim dinlemez olaydım, dinlerken nabzı artırıyor sanırım kalbim kulağımda gibiydi neredeyse. bana pek iyi gelmedi açıkçası.

CeM 03-08-2008 11:18 PM

Aslında kalp atışlarıının hızlanması kalp çakranın açıldığı anlamına geliyomuş bende de oluyo,benim kullandığım dalga boyu(thetre)gerçekten çok etkili beynimi çok dinlendiriyo,geçen gün dinledim akşam 9 da yatağa girdim sabah 1 de kalktım o derece etkili haliylen telkinlerin de etkisini arttırıyo azar azar bişeyler hissetmye başladım teliknlerden ki beni bilirsiniz hiç etki hissedmiyodum 1 ay boyunca,eğer istersen serinity paylaşmıştı thetre yı forumda indirebilirsin mp3 olarak art56art56

Novos 03-08-2008 11:39 PM

senin için sevindim cem ne güzel sen de işe yaramış ama ben çok kötü etkilendim, o yüzden bir süre dokunmamaya karar verdim aa34 sütten ağzım yandı üfleyerek yiyorum yoğurdu paylaşımın için sağol belki uzun bir süre sonra thetreyi dinleyebilirim sanırım. ters durum olmuş ikimiz arasında hismiley

CeM 03-08-2008 11:46 PM

Alıntı:

novosibir Nickli Üyeden Alıntı
senin için sevindim cem ne güzel sen de işe yaramış ama ben çok kötü etkilendim, o yüzden bir süre dokunmamaya karar verdim aa34 sütten ağzım yandı üfleyerek yiyorum yoğurdu paylaşımın için sağol belki uzun bir süre sonra thetreyi dinleyebilirim sanırım. ters durum olmuş ikimiz arasında hismiley

khkh56 art56art56

maximumfelix 11-08-2008 04:42 AM

Alıntı:

Türk Nickli Üyeden Alıntı
ben kılasik yöntemle deniyorum ama çok korkutucu gerçekten de... son deneyimimde sadece odaya bakındım ama kendi vücudumu göremedim .... çok korkunç sesler vardı ... onları aşabilirsem ilerlerim sanırım ...

astralde ne gıbı sesler oluyor acaba?ınsan sesı gıbı mı?cıglık ya da aglama sesı gıbı mı?
acaba herkes duyuyor mu bu seslerı yoksa bazıları mı duyuyor
gunduz astral yapılmaz oyleyse,karanlık olması gerekıyor galıba??

Lier22 12-08-2008 01:49 PM

dün gece mum+karton ve diğer her şeyi hazırladım...
cesaretim de vardı ama beceremedim. 5-6 dakikaka bekledim....
nerde yanlış yapıyorum anlamadım...

o gökgürültülü mp3 dinlemekmi gerekiyor yapmadan önce....
birde aynayla ve mumla aramızdaki mesafe ne kadar olacak...
yardımcı olurmusunuz .... smiliyface

teoman_ 12-08-2008 04:04 PM

astral seyahatte istediğimiz kişinin yanına gidebiliyor muyuz? benim haly berry'yi bir ziyaret etmem gerekiyor da tatilsmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:01 PM.