Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

mp3'lerin etkileri

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve  Anti Aging(Yeniden Gençleşme)   mp3'lerin etkileri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . mp3'lerin etkileri Merhaba yine ben bugün sizlere bu konuda biraz edindiğim tecrübelerden bahsetmiştim ancak daha sonra unuttuklarımı farkedince tekrar yazmaya karar verdim. Hangi telkinin ne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   mp3'lerin etkileri telkin cd indir izle İstanbul mp3'lerin etkileri nerededir kimdir mp3'lerin etkileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa mp3'lerin etkileri hipnoz mp3'lerin etkileriolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi mp3'lerin etkileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 mp3'lerin etkileri kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

mp3'lerin etkileri

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 26-08-2010, 12:43 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filizt06 is an unknown quantity at this point
Standart mp3'lerin etkileri

Merhaba yine ben mp3'lerin etkileri
bugün sizlere bu konuda biraz edindiğim tecrübelerden bahsetmiştim ancak daha sonra unuttuklarımı farkedince tekrar yazmaya karar verdim. Hangi telkinin ne yaptığını bilmiyorum ancak tümüne yakınını dinliyorum ve gece dinlediğimde sabahleyin ter içinde uyanıyorum. Birde ramazanda beni en çok etkileyen şey uykusuzluktur.İnanılmaz ama çok az uyumama rağmen dinç ve uykumu almış uyanıyorum.Bu da çok normal değil çünkü ben genelde bütün gün kafamı iş yerinde yerden kaldıramazdım uykusuzluktan. Erteleme konusunda inanılmaz bir problemim vardı.Şimdiyse şükürler olsun hemen yapılması gerekeni yapıyorum. O kadar kronik bir problemdi ki bu. Bu kadar kolay olacağını bilseydim inanın daha önce bu konuyu ciddiye alırdım.İlk dinlediğimde bana iyi gelmişti ancak kronik problemlerime bu kadar çabuk ve etkin bir biçimde fayda vereceğine inanmamıştım doğrusu.Herşey için teşekkürler. mp3'lerin etkileri
Filiz Topaloğlu

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
filizt06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-02-2011, 01:47 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice
Standart Cevap: mp3'lerin etkileri

bende ter içinde uyanıyorum bu ara :S
Okunmamış 24-02-2011, 03:42 PM   #3 (permalink)
bigokyanus
Guest

Ben de çok feci baş ağrısı ve halsizlik yapıyor , umarım tez zamanda geçer.
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-03-2011, 02:06 PM   #4 (permalink)
Teğmen

serper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
68 Mesajinıza toplam 181 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serper is an unknown quantity at this point

bigokyanus, başağrıları bende de oldu zamanla geçiyor dinlemeye devam etmeni tavsiye ederim.
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki..
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.
• Mevlana
serper isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil