Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 26-08-2010, 12:43 PM   #1 (permalink)
filizt06

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filizt06 is an unknown quantity at this point
Standart mp3'lerin etkileri

Merhaba yine ben mp3'lerin etkileri
bugün sizlere bu konuda biraz edindiğim tecrübelerden bahsetmiştim ancak daha sonra unuttuklarımı farkedince tekrar yazmaya karar verdim. Hangi telkinin ne yaptığını bilmiyorum ancak tümüne yakınını dinliyorum ve gece dinlediğimde sabahleyin ter içinde uyanıyorum. Birde ramazanda beni en çok etkileyen şey uykusuzluktur.İnanılmaz ama çok az uyumama rağmen dinç ve uykumu almış uyanıyorum.Bu da çok normal değil çünkü ben genelde bütün gün kafamı iş yerinde yerden kaldıramazdım uykusuzluktan. Erteleme konusunda inanılmaz bir problemim vardı.Şimdiyse şükürler olsun hemen yapılması gerekeni yapıyorum. O kadar kronik bir problemdi ki bu. Bu kadar kolay olacağını bilseydim inanın daha önce bu konuyu ciddiye alırdım.İlk dinlediğimde bana iyi gelmişti ancak kronik problemlerime bu kadar çabuk ve etkin bir biçimde fayda vereceğine inanmamıştım doğrusu.Herşey için teşekkürler. mp3'lerin etkileri
Filiz Topaloğlu

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
filizt06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler