Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Anı Yaşama Hissi

Uyarılar

Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Hissi

Anı Yaşama Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Burda herkesin yorumlarını okudukça daha bir güven ve inançla doluyo insan.. benzer şeyleri yaşamak güven verici.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Anı Yaşama Hissi telkin cd indir izle İstanbul Anı Yaşama Hissi nerededir kimdir Anı Yaşama Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Anı Yaşama Hissi hipnoz Anı Yaşama Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Anı Yaşama Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Anı Yaşama Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Anı Yaşama Hissini Telkinlerden Sonra Farkettiniz mi?
Kesinlikle Farkettim 130 64.36%
Zaten Anı Yaşıyordum 23 11.39%
Fark Yok 49 24.26%
Katılımcı sayısı: 202. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Anı Yaşama Anketi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-02-2009, 12:03 PM   #21 (permalink)
Teğmen

kırmızıtarçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
18 Mesajinıza toplam 160 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kırmızıtarçın is an unknown quantity at this point

Burda herkesin yorumlarını okudukça daha bir güven ve inançla doluyo insan.. benzer şeyleri yaşamak güven verici..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kırmızıtarçın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2009, 09:39 PM   #22 (permalink)
Teğmen

montana5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
montana5 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Anı Yaşama Anketi

uzun zamandır ilk defa bugün hissettim
montana5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2009, 10:48 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Şükürler olsun ki telkinlerle tanıştığım an itibariyle artık bende anı yaşıyorum...doğayı ve içindekileri sadece görmek değilmiş yaşamak,hissetmekmişte aynı zamanda.Geçmişte çok şey kaybetmiş olabilirim ama artık farkındalıklarım gelişti başka bakıyorum hayat sana, şimdi manevi bir zenginliğe sahibim, artık geçmişte kaybettiğim herşey için şimdi çok çalışıyorum.
Alt 16-05-2009, 06:07 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

anı yaşama hissini ben de farkettim...mesela eskiden dışarıya spor için yürüyüşe çıktığımda tek başına yürürken aklımdan geçen düşünceler genelde ya geçmişle ilgili şeyler veya gelecek kaygılarıydı...yada o anki durumumla ilgili olmayan ne varsa aklıma geliyordu...
hiçbirşey olmasa bedenim dışarıda ama aklım evde bıraktığım sorunlardaydı...

artık şu anla ilgisi olmayan konudan zihnim çabuk sıkılıyor ve şu anki birşeye odaklanıyor..mesela yürüyüş yaparken bahçedeki çiçeğin rengi falan gibi bahaneler üretip beni başka şeyler düşünmemi engelliyor...yada şu yoldan mı yürüsem geri mi dönsem gibi o anla ilgili şeyler düşünüyorum artık....hani sanki bu olay karşımızdaki kişinin bizim hoşumuza gitmeyen veya ilgilenmediğimiz birşey söylemesi üzerine lafı değiştirip konuyu başka tarafa çekmesi gibi bir durum var...içimdeki kişilerden birisi eski halim gibi düşünüp konuşmaya başlayınca..diğer kişi konuyu değiştiriyor gibi sanki....
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 01:19 PM   #25 (permalink)
Teğmen

realbluesky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
46 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
realbluesky is an unknown quantity at this point

Ben 5 gündür dinliyorum.Dün yaşadığım bir durum vardı eski ben olsam yaşadığım olay beni mahvederdi ertesi günüme yansır güne kötü başlar sürekli beynimde aynı replikllerle dövüşür dururdum ama bugün sabah sanki dün yaşanmamış gibi beynim sanki resetlenmiş gibi uyandım ve güne başladım aklıma geliyor mu evet geliyor ama farkında olmadan istem dışı oldu artık beynim hemen o konuyu kapatıyor istesem bile odaklanamıyorum olumsuzluğu bence bu bir mucize sizce:)
realbluesky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-08-2009, 06:10 PM   #26 (permalink)

Tesekkür: 20
13 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anexity is an unknown quantity at this point

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
...mesela eskiden dışarıya spor için yürüyüşe çıktığımda tek başına yürürken aiçimdeki kişilerden birisi eski halim gibi düşünüp konuşmaya başlayınca..diğer kişi konuyu değiştiriyor gibi sanki....
imported angel öyle güzel bir örnekle özetledin ki hakikaten de bende de aynı etkiyi gösterdi .. yani aklıma olumsuz bir düşünce tam geliveriyorken onu geri itebiliyor zihnim ve düşünmüyorum, onun yerine olumlu birşey düşünüyorum. çok mutluyum... kendimi mutlu bir insan olarak programlamış gibiyim.. yani gülüyorum... sadece gülüyorumm ve içim dopdolu.. olumsuz insanlar beni etkilememeye basladı.. gerçekten bu site benim hayatım boyunca unutamayacağım bir site olacak ve telkinleri herkese tavsiye edeceğim..
anexity isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2011, 07:11 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
45 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyakkk is an unknown quantity at this point

Kesinlikle fark ettim
manyakkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2011, 01:54 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
27 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurcangol is an unknown quantity at this point

bendeki değişiklikler,

öncelikle abdullah bey ile olan Çekirdek İnanç görüşmemden sonra onun tespitlerine istinaden ilk hissettiğim "bulunmuş olmak" oldu.yani bu zamana kadar beynimi kemiren bir sürü anı,iç konuşma, görüntüler vardı ve hepsi benim için birer sabotaj aracıydılar onların tek tek nelerden olduğunu buldu ve ben o günden bu yana nasıl hafifledim anlatamam...evet bunlardı... gerçekten bunlardı ...
şimdi neler olduğunu bulduk,sıra nasıl çözülecek ona geldi...Abdullah bey in sesi hala kulaklarında telkinler için söylediği...
bundan daha kolayı yok:) inanıyorum ki gerçekten bundan daha kolayı yok... yoksa ben bir haftadan bile kısa sürede bu kadar yol alamazdım.... şöyleki;

benim alnımın çatında burnumla karışık -ben strese bağlıyorum- mütemadiyen bir ağrı vardı gitti-BİTTİ
Boğazım hep düğüm düğümdü her an ağlamaya hazır -gitti-BİTTİ
Kafamın tam arkasında kendimi sıkmaktan oluşan bir ağrı vardı gitti-BİTTİ

insanların ne düşündüğünü çok önemserdim bu yüzden çok şeyler kaybettim... artık umrumda değil test ettim...bitti -GİTTİ
İnsanlardan, en yakınlarımdan bile yardım isteyemezdim, test ettim kendimi...gitti-BİTTİ...İHTİYACIM VARSA SÖYLÜYORUM:)
Düşüncelerimi hesaplamıyorum artık bir akış içinde yaşıyorum...
kendimi daha çok beğeniyorum...
söylemek istediklerimi daha net ifade ediyorum...

daha bence bunlar başlangıç çok daha iyileri geliyor ki daha Abdullah beyin verdiği olumlamaları ve olumsuzlamaları yapmadım cd lerim gelsin onları bekliyorum bu arada ego ve suçluluk dinliyorum işyerinde gün boyunca
bakışlarım da da acayip bir netlik var,sukunet ve sessizlik var ben çok telaşlı bir insadım sakinleştim...

inanmak kelimesinin içi benim için daha dolu şimdi....
bu ekip gerçekten samimiyetle yapıyor herşeyi ve ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar...
ben Hayatım Değişti ekibine çok teşekkür ediyorum...

Devam edeceğim...:)
nurcangol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2011, 07:14 PM   #29 (permalink)

karmakarışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karmakarışık is an unknown quantity at this point

dün gece uyumadan önce telkinleri dinlerken birden bunu düşündüm acaba benim sorunum anı yaşamamakmı die çünkü geçmişe ve geleceğe çok takıldığımı hissettim belkide farkına vardım bu her neyse devam etsin istiyorum uzun zamandır kendimi ilkdefa iyi hissetmeye başladım atakan bey iyiki varsınız sevgiler
Alt 12-11-2011, 07:20 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

einstein demiş ki; "geçmiş geçmiştir. gelecekte zaten gelecektir."

yani ikisi de elimizde olmayan şeyler. aslında bir kısma elimizde. bu tarafından bakalım; geçmişimizi değiştiremeyiz. ama onunla barışır, yaptığımız hatalardan da ders alırsak şu anımızı mükemmel bir şekilde yaşayabiliriz. böylelikle geleceğimize güzel bir zemin hazırlamış oluruz.

ama dediğim gibi, elimizde olan tek şey anı yaşamaktır. şuan güzel olursa, gelecekte güzel olur geçmişte. anınızı güzel yaşamanız dilekleriyle :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks