Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Anı Yaşama Hissi

Uyarılar

Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Hissi

Anı Yaşama Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Anı yaşama hissi birazda kaygilarin azalmasi ile ilgilidir.Peki siz bu konuda bir fark hissetiniz mi? valla şükürler olsun iki gündür anda yaşama hissim var.ne geçmiş ne de gelecek düşünemiyorum bile.zorluyorum kendimi yine de fazlaca düşünemiyorum.sadece ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Anı Yaşama Hissi telkin cd indir izle İstanbul Anı Yaşama Hissi nerededir kimdir Anı Yaşama Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Anı Yaşama Hissi hipnoz Anı Yaşama Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Anı Yaşama Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Anı Yaşama Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Anı Yaşama Hissini Telkinlerden Sonra Farkettiniz mi?
Kesinlikle Farkettim 130 64.36%
Zaten Anı Yaşıyordum 23 11.39%
Fark Yok 49 24.26%
Katılımcı sayısı: 202. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Anı Yaşama Anketi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-12-2007, 02:32 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Anı Yaşama Anketi

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Anı yaşama hissi birazda kaygilarin azalmasi ile ilgilidir.Peki siz bu konuda bir fark hissetiniz mi?
valla şükürler olsun iki gündür anda yaşama hissim var.ne geçmiş ne de gelecek düşünemiyorum bile.zorluyorum kendimi yine de fazlaca düşünemiyorum.sadece tadını çıkarmaya bakıyorum.bir de kaygıların azalmasıyla ilgili olduğunu öğrenmem iyi oldu.insanlarda önce kaygıların neler olduğunu tespit etmeye çalışmak da büyük fayda sağlıcaktır o zaman.teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2007, 01:02 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
Anı yaşamanın bir belirtisi beden ile aklı bir araya getirememek
Zaman zaman evimizde geliriz-yani vücudumuz evdedir- ama aklımız işyerindedir.
Bazen vucudumuz işyerinde aklımız evdedir.
Vucudumuzla aklımızı bir aaraya getirememek,anı yaşayamamanın tipik belirtisidir.
Anı yaşayabilmek için,içinde buunduğumuz zamana ve mekana,bu zamandaki ve mekandaki duygularımıza ve düşüncelerimize odaklaşmak,kısacası aklımızla vucudumuzu bir araya getirmek gerekir.

Titanic adlı filmde,asillerin sofrasına davetli delikanlı kendisine itici davranan birkaç kişiye kızarak yaklaşık şunları söyler:
''Biraz önce köprü altındaydım,şu an burdayım,yarın ne olacağını ise Tanrı bilir(kısa süre sonra gemi batmıştır) Ben yaşamın keyfini çıkarıyorum,dünyanın kralı benim''
''Alem buysa kral benim'' şarkısını hatırlatan bu söz,belki bir tür savunma mekanizmasi olarak da yorumlanabilir.
Ancak savunma bile olsa ''anı yasıyorum'' düşüncesini ifade eden güzel bir örnek.
Başkalarının da kendi dünyalarının kralları olduğunu kabul ettiğimiz sürece,kendimizi kendi dünyamızın kralı kabul etmemiz,sakıncalı olmasa gerek.

kaynak:varolmak gelişmek uzlaşmak
Üstün Dökmen
Vaay Üstün Dökmen bunu da mı söylemiş.Genel olarak sever ve takip ederim.Ama bu sefer bravo diyorum bence daha cesaretli ve komplekssiz sözler olmuş ve de çok güzel tabi(komplekssiz derken Üstün Dökmen komplekssiz bi insan zaten de konuşmalar bayağı bi önyargısız olmuş ,hoşuma gitti).Jaunty arkadaşım bu güzel alıntın için sana da teşekkür ederim.
Bu arada yazılan her yazıyı okurken,en azından buradaki cümleleri, hala onunla ilgili bir sürü düşünce fikir söylenecek şey aklımdan geçiyor.Bu da iğrenç birşey.Bence bu da anı yaşayamamanın kötü bir örneği.Evet belki de hepimiz bir yazıyı okurken onunla ilgili birden fazla kanaat bizde beliriyor ama bazen sanırım düşünceleri durduramamak.....
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2008, 02:27 PM   #13 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emotional_ss is an unknown quantity at this point

telkinleri yeni dinlemeye başladım. anımı yaşayamamak en büyük sorunum.. geçmişten biraz olsun kurtarabiliyorum kendimi ama gelecekile başım dertte. sürekli kaygılar kaygılar. bu kaygılar çoğu zaman benimle ilgili değil. şu insan şöyle yaparsa ne olur böyle yaparsa ne olur şeklinde. ve sürekli beynimin içinde senaryolar dönüp duruyor. bunları engelleyemiyorum. dünden beri sd ve ego dinliyorum. bunlardan kurtulabilirim umarım. çünkü daha olmamış hatta büyük olasılıkla olmayacak bir olay için günlerce üzülüyorum ve ondan başka bir şey düşünemiyorum. bu gerçekten çok yıpratıcı. benim için ve çevremdekiler için...
böyle bir siteyi hazırladığınız için çok teşekkür ederim.
emotional_ss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2008, 05:49 PM   #14 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akaybrl is an unknown quantity at this point

Evet bu durum bende oldukça etkisini göstermeye başladı birinin başına bişi gelse olur ya takma onunda keyfini çıkar gbi triplere giriyorum. nickimde artık Carpe Diem
akaybrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 10:37 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point

Ben simdi düsünüyorum da , gecmiste agir olaylar yasamama ragmen cok kisa surede atlattim... Konu acilmadiktan sonra yani birisi kisileri veya olayi sormazsa aklima gelmiyor.. Aklima gelenlerinde dusundugum zaman Nasil olmustu diye kendi kendime soruyorum.. Bunu kendim icin bir basari olarak görüyorum.. super

Hicbir zaman yasanilan seyleri yargilamadim halende yargilamam.. Cünkü olan olmustur , yasanan olay dünde kalmistir veya bir kac saat evvelde .. degismesi de mümkün degildir.. O zaman önemli olan Ne yapilmasi gerektigidir ? Olayla yada kisilerle ilgili.. Careler ve sonuclar önemlidir...

Ancak ben yazilarinizi okudugum zaman kendimde birsey fark ettim.. " Dün dünde kalmistir , ben suani yasiyorum , yarini da Allah Bilir " cümlelerinizi okudugumda.. Biranda kendimin nerede olduguna baktim. Ben devamli gelecekteyim..

Bunun anlami nedir ? Neden devamli gelecekle ilgileniyor olabilirim ? Fikirlerinizi ögrenebilir miyim ?? Yada bu konuda birsey yapmama gerek var mi ???

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 10:54 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

bir kaç gün önce radyo dinledim daha net duyabildiğimi hissettim, şimdide düş sokağını uzun süre sonra dinledim, daha güzel geliyor şarkı ve daha net. :))))
Alt 05-09-2008, 01:54 AM   #17 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Geçmişin pişmanlıklarından sıyrılıp, geleceğin kaygısından uzak, anda yaşamak inanın insanı çok pozitif yapıyor.Çünkü o an yaşadığınız şeydeki güzellikleri farkediyor, sorunları da anında görerek çözebiliyorsunuz.

"Başarmanın Sırları" adlı kitapta bu konuyla ilgili bakın neler yazıyor...

Bir işe ne zaman başlayacağını;kimi dinleyeceğini ve yapman gereken şeyin ne olduğunu bilirsen, girdiğin her işi başarırsın...

Her iş için en uygun vakit nedir? Bu iş için gerekli kişi kimdir? Yapılması gereken en önemli şey nedir?

Doğru şeyi doğru zamanda yapmayı nasıl öğrenebilirim?
En fazla muhtaç olduğum,dolayısıyle diğerlerinden fazla ilgi göstermem gereken insanlar kimlerdir?
En önemli ve herşeyden önce kendimi vereceğim işler nelerdir?

SONUÇ;

En önemli vakit,şudur. Tek önemli vakit vardır,"içinde bulunduğumuz an!" O an en önemli vakittir ve o an elimizden birşey gelebilir.

En önemli kişi, "kimle beraberseniz o" dur. Çünkü, hiç kimse bir başkasıyla bir daha görüşüp görüşmeyeceğini bilemez.

En önemli iş,"iyilik yapmak"tır.(O an için önemli olan hareket).Çünkü, insanın dünyaya gönderilmesinin önemi budur...

Özetle;

*En önemli vakit, içinde bulunulan vakit,
*En önemli kişi, beraber olunan kişi,
*En önemli iş, iyilik-gerekeni-yapmak
.

Bunun için "doğru bakış açısı" gerekir.Doğru bakış açısına sahip olunamıyorsa,kendimize yabancıyız demektir.Bunu aşmak için bazı gereklilikler vardır:

Kendini Aramak ( )
Kendini Bulmak
Kendine Bakmak
Kendini Görmek
Kendiyle Tanışmak
Kendiyle Beraber Yaşamak
Kendini Değerli Kılmak
Kendini 'güzel insan modeli'ne oturtmak
Kendini Mutlu Etmek
Kendi Mutluluğuyla başarıya ulaşmak... super

Bütün bunlar "içsel güçlerin farkına varılması"yla oluyor...

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 07:16 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Yeni bir hayat yorumuna bayıldım.Evet bende telkinleri dinlemeden önce ya geçmişteki korkularım ve pişmanlıklarımı yada gelecekte beni bekleyen kötü süprizleri düşünürdüm.Bugün şimdi ise hiç yaşayamadığım bir duyguydu.Hergün her anımda bu geçmiş ve gelecek korku kaygı ve pişmanlıkları yaşadım.Şimdinin şuanın değerini bilemedim.Oysa şimdi telkinleri dinlemeye başlayalıdan beri ne geçmişteki pişmanlıklar nede gelecek korkusu aklıma geliyor.önemli olanın bugün şimdi şuan olduğunu anladım.Tekrar tekrar bu siteye katkısı olan başta Atakan bey sonra hayal abla ve shamanic e ve diğer tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.İyiki varsınız.
Alt 01-11-2008, 08:36 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

yeni bir hayat arkadaşım ne güzel yazmış ve düzenlemişsiniz
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2008, 12:58 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

anda kalmak, anı yaşamak ; hayatın önünüze getirdiğini o an yaşamak gibi bişeymi eğer öyle ise ben bunu hep yapıyodum ama bilinçsiz olarak ertelememek mi yanii?????

Bookmarks

Seçenekler
Stil