Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Anı Yaşama Hissi

Uyarılar

Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Hissi

GEÇMİŞİN KIRINTILARIYLA AVUNMAYIN, BUGÜNÜ YAŞAYIN...

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Anı Yaşama Hissi GEÇMİŞİN KIRINTILARIYLA AVUNMAYIN, BUGÜNÜ YAŞAYIN... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayatı bazen acı veren ama daha çok keyifli şehirlerarası bir yola benzetiyorum. Nasıl ki bir yolda ilerlerken arkasında ne olduğunu bilmediğimiz tepelerle, sağa-sola dönen virajlarla, tümseklerle karşılaşıyoruz, işte hayat yolunda da sonunu göremediğimiz sıkıntılarla (tepelerle), nereden döneceğimizi kestiremediğimiz ama mutlaka ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Anı Yaşama Hissi telkin cd indir izle İstanbul Anı Yaşama Hissi nerededir kimdir Anı Yaşama Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Anı Yaşama Hissi hipnoz Anı Yaşama Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Anı Yaşama Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Anı Yaşama Hissi kuantum düşünce kitap haberi

GEÇMİŞİN KIRINTILARIYLA AVUNMAYIN, BUGÜNÜ YAŞAYIN...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2008, 03:39 PM   #1 (permalink)
Teğmen

asi_mavi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
29 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asi_mavi_ is an unknown quantity at this point
Smile GEÇMİŞİN KIRINTILARIYLA AVUNMAYIN, BUGÜNÜ YAŞAYIN...

Hayatı bazen acı veren ama daha çok keyifli şehirlerarası bir yola benzetiyorum. Nasıl ki bir yolda ilerlerken arkasında ne olduğunu bilmediğimiz tepelerle, sağa-sola dönen virajlarla, tümseklerle karşılaşıyoruz, işte hayat yolunda da sonunu göremediğimiz sıkıntılarla (tepelerle), nereden döneceğimizi kestiremediğimiz ama mutlaka birinden birini seçmemiz gereken yol ayrımlarıyla, bizi oldukça zorlayan engellerle (tümseklerle) karşılaşıyoruz. Bu yollar arasındaki tek fark ise bizim ilerleyiş şeklimizdir. Şimdi Ankara’dan İstanbul’a gittiğinizi düşünün. (Yola çıkmaya karar verdiğinizde hava günlük güneşlik. Kış olmasına rağmen karın az olması ve havanın yeteri kadar iyi olması sizin bugün yola çıkmaya karar vermenizde etkili oluyor tabi…) Ankara’dan yola çıktınız. Birkaç saat sonra Bolu’nun zorlu ve bir o kadar çetin kışının yaşandığı dağ eteklerine ulaştınız. Tıpkı hayatınızda yaşadığınız engeller gibi kara kış ve daracık dağ yolu sizin en büyük engelleriniz haline geldi. Şimdi ne yapacaksınız?İki seçenek var. Birincisi, bu engellere rağmen yola devam etmek. Belki daha yavaş, daha temkinli giderek, belki kenarda bir yerde çay molası vere vere, kenardan kenardan yol almak. İkincisi ise, arabanın içinde oflaya puflaya bir süre söylenmek. Sonrasında Ankara’daki o ılık ve sanki yaz mevsimini andıran havalar hakkında düşünmek, bulunduğunuz duruma bakıp bakıp “Ahh ah keşke Ankara’da olsaydım” diye söylenmek ve sonunda basıp gaza Ankara’ya dönmek. Ya da dönemeseniz bile dönmeyi şiddetle arzu etmek… Biliyorum, biliyorum “Bolu’ya kadar gelmişim kardeşim, geri dönmek olmaz” diye düşünüp birinci seçeneği tercih edersiniz. Oysa birçoğumuz, hayat yolunda farkında olsak da olmasak da genelde ikinci yolu seçeriz. Diğer bir deyişle geçmişe odaklanarak ilerlemeye çalışırız. Ve gerçekten de sadece “çalışmak”tan öteye geçmez. Mehter takımını bilirsiniz. “Ceddin deden, neslin baban…” diye giden marş eşliğinde ellerde davul, zurnalarla iki ileri bir geri adımlarla yavaş yavaş ilerler. İzlemesi de dinlemesi de ayrı bir keyif verir insana. Keyif vermesi bir yana da aslında bu hayat yolunda bazen bizim de mehter takımı gibi ilerlediğimizi hatırlatıyor bana... Mehter Takımının Değerli Üyeleri… Bir gün cennetin kapısı çalınmış. “Kim o?” diye sormuşlar. Kapıdaki ses: “Ben mether başıyım” demiş. Neyse efendim adamı içeri almışlar. Aradan gel zaman git zaman tam kırk yıl geçmiş. Cennetin kapısı tekrardan çalınmış. Yine sormuşlar “Kim o?” diye. Kapınına rdındaki muazzam kalabalık cevap vermiş: “Biz mehter takımıyız.” Şaşırmışlar. “Nasıl olur mehter başı geleli kırk yıl oldu?” cevap vermiş bizim mehter takımı: “Eee, biz anca yetişebildik!” Tıpkı mehter takımının birer üyesi gibi iki ileri bir geri gidiyoruz. Hayat yolunda mehter takımı gibi yol alıyoruz. Bu olumsuz alışkanlık belki de Türk millletinde daha çok görülüyordur. Durup durup geriye bakmak… Hayat bu… Taş, toprak, engeller, tümsekler, yol ayrımları elbette çıkacak. Kimi gördünüz ki ömrü boyunca başarısızlığı, mutsuzluğu, acıyı tatmamış?… Şu bir gerçek ki, bizi yaratan, bize can ve ruh veren hepimize kaldırabileceğimiz kadar sorun, engel verir. Bazılarımız bunların engel değil yeni bir deneyim, yeni bir başlangıç olduğunu düşünür ve geçmişe odaklanmadan önündeki yolu nasıl geçebileceğine odaklanır. Bazılarımız ise mehter marşıyla “Ahh eskiler? Ne güzel günlerdi. Ne sorun, ne dert keder… Rahattık o zamanlar, çok rahattık…” diye hayıflanarak bugününü tüketir. Cinsiyet: Kadın; Yaş:19; İl: Konya Annem kendime aldığım psikoloji kitaplarını okuyup okuyup, "Ömrüm boşa geçmiş" diye depresyona giriyor. (itiraf.com’dan) Biz de yıllar sonra bugünlerimizi hakkıyla yaşayamadığımız için üzülmek yerine, bugünden, şimdiden geleceğe odaklanarak, geçmişe sadece bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak için bakarak yaşamaya başlamalıyız. Her geçen gün aleyhimize işliyor. Hatalara, üzüntülere rağmen hayatı hak ettiği gibi dolu dolu yaşamak en güzeli. Çünkü nasıl ki bugün tüm bu olumsuz duyguları yaşıyorsak bunların sonunda keyifli zamanlar ve zorlukları aşmanın verdiği hazzı ve mutluluğu yaşayacağız. Keyifli ve dolu dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle….

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

asi_mavi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2008, 10:58 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point

Sanki geridekiler bize tekrar yetisip, canimizi, isimizi, ekmegimizi, dostlarimizi dahasi simdiki durumumuzu elimizden alacakmis gibi korkarak yasamak gibi bir sey, kimileri icin gerideki yada gecmisteki rahatsizliklardan dahada hizli kacmaya calismak gibi, fakat bazen akillardan cikmayan o günler gibi hep dünden rahatsiz olmak. Iste bu günümüzü zerhir edebilen gecmis, gelecegide aliyor elimizden. Düsünmeye firsat bile bulamiyoruz dünü düsnüp,yeni hayatimizin adimlarini. Kirilacak iste birseyler bogma kendini, birak kirilsin sonrasi ne olacaksa olacak, sen hala bundamisin keske yada ahh be!

Paylasim icin sagol.
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2009, 12:25 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
5 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melek_1977 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: GEÇMİŞİN KIRINTILARIYLA AVUNMAYIN, BUGÜNÜ YAŞAYIN...

günümüzü zerhir edebilen gecmis, gelecegide aliyor elimizden.
çok doğru halbuki kendimize güvensek yada gücmüzün farkına varsak gecmiş acı vermeyecektir diye düşünüyorum sonuçta hatada olsa dığruda olsa o zamanın şartları koşullarına göre o doğruydu hayılanıp neden niçin diye sormak yerine öyle olması gerekiyormuş deyip dersi alıp yola devam etmek ve önümüze çıkan fırsatlarıda gecmişe takılı kalmaktan dolayı kaçırmamak gerekir her gecen dakika bir daha geri gelmiycek ozaman en doğru olan anı hakkıyla yaşamak doğru yada yanlış ben yaşadım bu benim hayatım :)
melek_1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2009, 07:56 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
8 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kolonya_ is an unknown quantity at this point

Evet hayatı ben yasadım benım hatamn benım yanlısım demek en guzelı

ben de
cok olumsuzum hayatımı zehır edıyorum ama yapmayacagım bakalım
kolonya_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2009, 08:57 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanki geridekiler bize tekrar yetisip, canimizi, isimizi, ekmegimizi, dostlarimizi dahasi simdiki durumumuzu elimizden alacakmis gibi korkarak yasamak gibi bir sey, kimileri icin gerideki yada gecmisteki rahatsizliklardan dahada hizli kacmaya calismak gibi, fakat bazen akillardan cikmayan o günler gibi hep dünden rahatsiz olmak. Iste bu günümüzü zerhir edebilen gecmis, gelecegide aliyor elimizden. Düsünmeye firsat bile bulamiyoruz dünü düsnüp,yeni hayatimizin adimlarini. Kirilacak iste birseyler bogma kendini, birak kirilsin sonrasi ne olacaksa olacak, sen hala bundamisin keske yada ahh be!

Paylasim icin sagol.
şimdiki durumum anlatılmış sanki, korkarak ilerlemek, ama keşke ya da ah bee ile yaşamak..

paylaşım için teşekkürler
Alt 23-05-2009, 01:26 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

okadar paylasmak istedim ki yazini baskalariyla ama iznin olmadan da kullanmak istemedim...internet dünyasinda böyle güzel yazilar akil almaz bir hizla yayilirken. cok güzel cok net anlatmissin agzina saglik...
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | ANI YAŞAMAK »
Seçenekler
Stil