Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

Kişisel Gelişim Klubü ve  Alternatif Kişisel Gelişim   Hastalıkların Zihinsel Nedenleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Hastalıkların Zihinsel Nedenleri HASTALIKLARIN ZİHİNSEL NEDENLERİ Hastalıklarımızın en büyük Zihinsel nedeni: İnançlarımızı başkalarının düşünceleri doğrultusunda oluşturmak… Bünyeyi yıpratan duygular: Eleştiri, kızgınlık, gücenme ve suçluluk… Öneriler… ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Hastalıkların Zihinsel Nedenleri telkin cd indir izle İstanbul Hastalıkların Zihinsel Nedenleri nerededir kimdir Hastalıkların Zihinsel Nedenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hastalıkların Zihinsel Nedenleri hipnoz Hastalıkların Zihinsel Nedenleriolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hastalıkların Zihinsel Nedenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hastalıkların Zihinsel Nedenleri kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

Reklam Alanı

Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 23-05-2013, 01:32 PM   #1 (permalink)
Teğmen

dnztskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
29 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dnztskn is an unknown quantity at this point
Standart Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

HASTALIKLARIN ZİHİNSEL NEDENLERİ

Hastalıklarımızın en büyük Zihinsel nedeni: İnançlarımızı başkalarının düşünceleri doğrultusunda oluşturmak… Bünyeyi yıpratan duygular: Eleştiri, kızgınlık, gücenme ve suçluluk… Öneriler…

Yaşantımıza baktığımızda, çoğu şeyin başkalarının fikirleri ve değer yargıları olduğunu görürüz. Çocukken öğretilenler, eğitim süresince öğretilenler, iş hayatında öğretilenler gibi.

Örneğin, çocukken bize dünyanın kötü bir yer olduğu öğretilmişse, o zaman bu inanca uyan her şeyi doğru kabul etme eğilimi içinde oluruz. Mesela “Yabancılara güvenme”, “İnsanlar seni kandırırlar” gibi kabuller bizi dünyaya ilişkin önyargılar geliştirmeye hazırlar. Şayet dünyanın güzel, zevkli ve eğlenceli bir yer olduğu öğretilmişse o zaman da farklı şeylere inanırız.

Zihnimizde yer etmiş kabulleri sorgularsak, çoğunluğunun yaşam deneyimlerimizden çok, başkalarının düşünceleri doğrultusunda oluştuğunu görürüz.

Kendinizi konuşurken dinleyin. Eğer bir şeyi üç kez söylüyorsanız, onu not edin. Bu sizin düşünce kalıbınızdır ve sizi mutsuzluğa ve olumsuz duygulanmaya yöneltir. Unutmayın ki, düşüncelerimiz mutlaka bize geri dönecektir.

Bazı düşünce kalıpları bedende rahatsızlığa sebep olur. Bunlar arasında eleştirme, kızgınlık, gücenme ve suçluluğu sayabiliriz. Bunların mesajı da gayet açıktır: “Sevgi, huzur, sevinç ve kendini onaylama duyguları üzerine odaklanarak tüm olumsuz düşünceleri bir kenara atın!”

Hastalıklarımızın zihinsel nedenlerini şu şekilde ifade etmek mümkündür:

Hastalık: Astım

Olası Neden: Kendini engellenmiş ve boğulmuş hissetme

Önerilen Yeni Düşünce: “Hayatımın sorumluluğunu alıyorum ve özgür olmayı seçiyorum.”

Hastalık: Yüksek tansiyon

Olası Neden: Uzun süreli ve çözülememiş duygusal sorun

Önerilen Yeni Düşünce: “Geçmişi neşe içinde geride bırakıyorum.”

Hastalık: Boyun Tutulması

Olası Neden: İnatçı kişilik yapısı

Önerilen Yeni Düşünce: “Başka bakış açılarını da görmek, güvenli ve yararlı bir şey.”

Hastalık: Kanser

Olası Neden: Derin bir biçimde yaralanma, uzun süreli kızgınlık, üzüntü ve nefret

Önerilen Yeni Düşünce: “Geçmişte beni kıran herkesi sevgiyle bağışlıyorum.”

Şayet mutlu bir hayat istiyorsak, o zaman neşeli ve keyifli düşünmeliyiz. Zihinsel ve sözel olarak yaydığımız her şey, aynı biçimde bize geri dönecektir.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..

- Hem öğrenen hem öğreten
- Hem okur hem yazar
- Hayatı seven
-Yaşayarak öğrenen
- Mandala tutkunu

http://bilgelikyolunda.blogspot.com.tr/
dnztskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 23-05-2013, 05:58 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
29 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wauw is on a distinguished road
Standart Cevap: Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

çok güzel bir paylaşım teşekkürler
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil