Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

İçsel Temizlik.. *Bayram Hediyesi :D

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim İçsel Temizlik.. *Bayram Hediyesi :D Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İçsel Temizlik. * Bilinçaltı Temizlik Çalışması - 1 Bizi hayatımızda yönlendiren en önemli noktamızın bilinçaltı kayıtlarımız olduğunu biliyorsunuzdur. Şimdi artık olumsuz bilinçaltı kayıtlarımızı temizleme ve yerlerine olumlu kayıtları koyma zamanı geldi. Bilinçaltı kayıtlarımız çoğunlukla bizim çocukluğumuzda oluşur. İlköğretim çağlarında yaşadığımız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

İçsel Temizlik.. *Bayram Hediyesi :D

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-10-2012, 05:48 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Thumbs up İçsel Temizlik.. *Bayram Hediyesi :D

İçsel Temizlik. * Bilinçaltı Temizlik Çalışması - 1

Bizi hayatımızda yönlendiren en önemli noktamızın bilinçaltı kayıtlarımız olduğunu biliyorsunuzdur. Şimdi artık olumsuz
bilinçaltı kayıtlarımızı temizleme ve yerlerine olumlu kayıtları koyma zamanı geldi. Bilinçaltı kayıtlarımız çoğunlukla
bizim çocukluğumuzda oluşur. İlköğretim çağlarında yaşadığımız olaylar ve deneyimler çok önemlidir. Özellikle Anneden,
babadan ve okulda öğretmenler ve arkadaşlarımızdan aldığımız kayıtlar çok önemli. Orada oluşan tüm kayıtlar bizi
hayat boyu yönlendirir. Bu bilinçaltı kayıtları ilerleyen hayatımızda karşımıza ego olarak çıkar. Hayatınıza göz
attığınızda nerde bir direnç gösterdiğiniz yer nerde yargıladığınız yer varsa egonuz devrededir.

Hayattan şikayet ettiğinizde bilinçaltımız şikayet ettiğiniz hayatı size vermek için talimatlarınızı sadakatle yerine getirir.
Ne söylediğimize ,özellikle ‘tekrar ,tekrar’ söylediklerimize dikkat edelim.

Her gün arkadaşlarınızdan çok gülersek çok ağlayacağımızı, çocuğu olanın derdi olduğunu, paramız olunca düşmanlarımızın çok
olacağını, hayatın zor olduğunu vs.. duyuyorsunuzdur. Devamlı dinleyince bilinçaltımız onun doğru olduğuna inanmaya başlar
sonra da (çekim yasasından ötürü) gerçekliğinizde onun doğru olduğunu görürsünüz.

Hayatınızda baktığınızda bizi frenleyen bizi sınırlayan duygu ve düşüncelerimiz bizim bilinçaltı kayıtlarımızdır.
Ve bunlar hayatımızı yönlendirir. Olumsuz bilinçaltı kayıtları genellikle korku olarak hayatımıza yansır.

En basitinden birisinden hoşlanıyorsunuz ama onun için hiçbirşey yapamayıp sonunda onu haketmediğinizi düşünüyorsunuz.
Ama fazla çaba harcamadan diyelim ki kızla çıkmaya başlıyorsunuz. Bu sefer aklınızda daha önce yer eden düşünce inanç
tekrar günyüzüne çıkar ve haketmediğiniz düşüncesi ile daha doğrusu korkusu ile devam ederseniz bir süre sonra (çekim
yasasından ötürü) korkunuzun doğruluğunu göstericektir. İşte ben bu yüzden 2.ci bir adım atamamıştım ve bunun yeni
farkına varıyorum. Farkında olmadan akıllıca seçimler yapıyorum. Bu benim en güzel özelliğim, bunun da yeni farkına varıyorum.

Peki Olumsuz Duygularımızdan Kurtulmak İçin Neler Yapabiliriz ?

Çok basit. Korkularımızla başa çıkmamızın en iyi yolu korkularımızla yüzleşmemiz olucak. Ama içinizi rahat tutun. İçinizdeki
huzursuzluğunuz farkına varıyor musunuz ? Özelliklede karnınızda belkide benimkisi açlıktandır...

O değişmeyi istemicektir. Çünkü bugüne kadar hep ona hizmet ettik sanki onun için yaşadık. Şimdi ise kendi adımıza
karar vericez. Korkularımızla yüzleşicez. Sonrada bunu neden daha önce denemedim ki diye kendi kendimize sorucaz.
Ama inanın korkularımızı sevgi enerjisine dönüştürdüğümüzde üzerimizden kalkan o ağırlığın yerini sevgi doldurucak..
Korkumuzla yüzleşirken o korku enerjisini değiştirelim ki hayatımızdaki korkunun yol açtığı olumsuz etkilerini
değiştirebilelim.

Bilinçaltı temizliği konusunda birçok deneyimi olan Sayın Halis Bey'in ''Bugüne kadar deneyimlediğim en iyi teknik olan
içsel temizlik çalışması'' olduğunu sözleriyle vurguluyor.

Olumsuz bilinçaltı kayıtlarımızın hayatımıza yansıması korkularımızdır. Korkularımızın temel nedeni bilinçaltı kayıtlarımızdır.
Bizde olumsuz bilinçaltı kayıtlarımızı temizlemek ve yerlerine olumlu kayıtları yerleştirebilmek için korkularımızı sevgi
enerjisine dönüştürerek bilinçaltı kayıtlarımızı temizleyeceğiz.

KORKU DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR ?

Bu çalışmanın amacı, bedenimizdeki korku enerjisini sevgiye dönüştürmektir. Korkularımız ancak sevgiye dönüştüğünde bitebilir. Peki
korkumuzun tetiklendiğini nasıl anlayacağız ? Kızdığımız, öfkelendiğimiz, üzüldüğümüz ve acı çektiğimiz anlarda aslında içimizdeki bir
korkumuz tetiklenmiş demektir. Bu anlarda hangi korkumuzun tetiklendiğini bulmak ve o korkumuzu sevgiye dönüştürebilmek için, bu
duygular içimizde yükseldiği anlarda kendimize şu soruları sormalıyız:

“Şu anda yaşadığım kızgınlık/öfke/üzüntü/acı çekmeme neden olan geçmişte hangi olayı yaşadım ?”
“Benim şu anda böyle hissetmeme neden olan nedir ?”
“Karşımdaki kişi bana böyle söyler veya yaparsa bana ne olur?”

Bu sorularla o an içinizden gelen cevaplarla, kızdığınız veya üzüldüğünüz o anda içinizde tetiklenmiş olan korkunuzu veya korkularınızı
bulmuş olursunuz. Korkularınızı bulduktan sonra, her bir korkunuz için aşağıdaki korku çalışmasını yaparsanız o an sizi etkileyen enerji tamamen değişecektir.

Benim ……..… korkum var.
Ben ……..… korkumu kabul ediyorum.
Ben ……..… korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben ……..… korkumu seviyorum.

Örnek

Benim çaresizlik korkum var.
Ben çaresizlik korkumu kabul ediyorum.
Ben çaresizlik korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben çaresizlik korkumu seviyorum.

Dedikten sonra derin nefes alıp verin ve bir kez daha tekrarlayın. Biraz evvel sinirlenmiş, öfkelenmiş haliniz sakinleşecek ve o anda
ortaya çıkan korkuyu dönüştürmüş olacaksınız. Ancak bu yeterli değil. Bunun ardından esas soruyu soracaksınız:

“Benim daha önce hangi yaşadığım olayı dönüştürmem için bu olay yaşandı?”
diye sorduğunuzda gözünüzün önüne geçmişte yaşadığınız ve belki bugüne kadar hatırlamadığınız bir olayın görüntüleri gelecek.
Bu sefer o sahnede o halinize kaç yaşındaki haliniz olursa olsun ona sorular sormaya başlayın.

“Şu anda kendini bu olayın içinde nasıl hissediyorsun?” başka..

O halinizin size söylediklerini, yani sizin o halinizin içinden ilk çıkan olumsuz cümleyi, yukarıdaki korku dörtlüğünün noktalı yerlerine
yerleştirerek o cümlenin sizin içinizdeki anlamının bittiğini hissedene kadar aynı dörtlüğü bir kaç kere yüksek sesle tekrarlayın.
Hemen arkasından bir olumsuz cümle daha çıkacak. Onu da dörtlüğe yerleştirip tekrarlayın. En son içinizden bir tane olumlu kelime
çıkana kadar çıkan olumsuz bütün kelime ve cümleler için aynı işlemi yapın. O son olumlu kelime çıktığı zaman aşağıdaki beşlik halindeki
bilinçaltı olumlama örneğindeki noktalı yerlere yerleştirerek bir kaç kere tekrarladığınız zaman siz o olumlamada söylediğiniz kelimenin
anlamına gelmiş olursunuz ve artık sahne zaten dönüşmüştür.
Beşlik halindeki bilinçaltı olumlama çalışması örneği:

Ben .............
Ben ............... biliyor ve inanıyorum.
Ben ............... kabul ediyorum.
Ben ............... kendimi takdir ediyorum.
Ben ............. şükrediyorum.

Çaresizlik korkusu için örnek olumlama

Ben çareyi içimdeki sevgide buluyorum. Benim çarem benim içimde.
Ben çaremin benim içimde olduğunu biliyor ve inanıyorum.
Ben çaremin benim içimde olduğunu kabul ediyorum.
Ben çaremin benim içimde olduğunu bildiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben çaremin benim içimde olduğunu bildiğim için şükrediyorum.

Gözünüzün önüne bunun gibi arka arkaya veya çeşitli aralıklarla birçok sahne daha gelebilir. Hatırladığınız her sahnedeki korkunuzı
yukarıda belirtildiği şekilde çalışın.

Örnek Korku Listesi:

Değişim korkusu
Güçsüzlük korkusu
Değersizlik korkusu
Kaybetme korkusu
Yetersizlik korkusu
Yokluk korkusu
Suçlanma korkusu
Esir olma korkusu
Aldatılma korkusu
Terkedilme korkusu
Bırakma korkusu
Ayrılık korkusu
Hata yapma korkusu
Dışlanma korkusu
Yenilme korkusu
Sahiplenilmeme korkusu
Beğenilmeme korkusu
İstenmeme korkusu
İz bırakamama korkusu
Bakılmama korkusu
Anlamama korkusu
Rezil olma korkusu
Bilememe korkusu
Onaylanmama korkusu
İşe yaramama korkusu
Yolunu bulamama korkusu
Geride kalma korkusu
Boşlukta kalma korkusu
Hastalık korkusu
Hayal kırıklığına uğrama korkusu
Unutulma korkusu
Acizlik korkusu
Uzaklaşma korkusu
Ortada kalma korkusu
Düşme korkusu
Kontrol edememe korkusu
Sevilmeme korkusu
Yalnızlık korkusu
Aşağılanma korkusu
Başarısızlık korkusu
Parasızlık korkusu
Yok olma korkusu
Çaresizlik korkusu
Güvensizlik korkusu
Kandırılma korkusu
Bırakılma korkusu
Kendini ifade edememe korkusu
Acı çekme korkusu
Kabul edilmeme korkusu
Muhtaç olma korkusu
İlgilenilmeme korkusu
Vazgeçilme korkusu
Reddedilme korkusu
Önemsiz olma korkusu
Özel olamama korkusu
Yanlış anlaşılma korkusu
Anlaşılamama korkusu
Bilinmeyen korkusu
Başa çıkamama korkusu
Kaybolma korkusu
İncitilme korkusu
Dağılma korkusu
Yetişememe korkusu
Ele geçme korkusu
Ölüm korkusu
Tercih edilmeme korkusu
Geri dönememe korkusu
Kopma korkusu
Yükün altında ezilme korkusu
Arada kalma korkusu
Kurtaramama korkusu
Kalabalık korkusu

Bu korkular, herkesin kendi sahnesinde kendi ifadesiyle duyguyu tarif etmesinden çıkmıştır. Siz de yaşadığınız olayların içindeki kendi
tariflerinizden kendi korku kelimelerinizi veya cümlelerinizi tespit ederek korku dörtlüğüne yerleştirmelisiniz.Bir örnek verecek olursak,
4 yaşında babanızla yaşadığınız bir olumsuz olay anında babanızın karşısında titrerken “Kendini nasıl hissediyorsun?” sorusuna o yaştaki
haliniz “Kendimi güçsüz hissediyorum,” demez. O günkü haliniz, o yaştaki çocuğun bulunduğu bölge ve yörenin diline, konuşma tarzına,
kendini ifade etme şekline dayanarak bir tarif yapar. Bu tarifi o noktada o enerjiyle çalışması gerekir.Bundan da şunu anlıyoruz ki,
çalışmanız gereken sahnelerde listeden ezbere hareket etmemelisiniz. Sizin kendi dilinizle olan ifadeleri yakalayın. Belki bu
ifadelerinizin birkaç tanesinin toplamı sizin güçsüzlük korkunuzun enerjisidir. Ama önce tek tek küçük korku ifadelerini dönüştürmelisiniz.
Kaybetme korkusu olan bir kişi, çocukluğunda hep annesinin onu bırakıp gideceğini düşünebilir ve korkabilir. Bunun karşılığı, o yaşta,
annesiz kalma korkusudur. O yaşı çalışırken kaybetme korkusu diye çalışırsanız doğru çalışmış olmazsınız. O anı çalışırken o çocuğun
diliyle “Annesiz kalmaktan korkuyorum!” cümlesini ona aynı korku çalışması şeklinde yaptırın.

Çalışma esnasında esneme, kendini halsiz hissetme ve dilinizin sürçmesi gibi tepkiler hissederseniz bilinki doğru noktalara temas
etmişsiniz demektir. Israrla üzerine gitmenizi tavsiye ederim.Oturarak yaparken eline kağıt ve kalem almanız ve sorduğunuz soruların
cevaplarını not alman olumsuz kayıtlarının tespitinde size kolaylık sağlayacaktır. Vermiş olduğunuz cevaplar içindeki gerçek korkularına
ulaşmana imkan sağlayacaktır.

Örnek Korku çalışması ve olumlamalar:

Benim acizlik korkum var.
Ben acizlik korkumu kabul ediyorum.
Ben acizlik korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben acizlik korkumu seviyorum.

Derin nefes alıp veriyorsunuz ve kalbinizden pembe ışıklar çıktığını hayal ediyorsunuz. Ve kendinize yeniden Ne hissettiğinizi soruyorsunuz.
Acizlik korkusu hala var mı? Eğer varsa Yeniden yukarıdaki dörtlüğe çalışıyorsunuz. Eğer korku ile ilgili bir şey kalmamışsa ya size bir
olumlu cümle gelecektir. Ya da korkunuz yaşadığınız başka bir sahne gözünüzün önüne gelecektir. Olumlu bir kelime ya da cümle geldiyse
aşağıdaki gibi olumlama çalışması yaparak olumlu düşünceyi bilinçaltınıza kaydedin. Eğer başka bir sahne geldiyse o sahneyi çalışmaya
devam edin. Gözünüzün önüne olumlu bir cümle gelene kadar veya içinizden benim suçlanma korkum yak tepkisi gelene kadar. Bu
çalışmalar esnasında eğer geçmişinizde bu konu ile ilgili kayıt çok fazla ise sahneden sahneye atlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu
durumda size tavsiyem arada aşağıdaki olumlamaları çalışmanızdır.

Ben her halimle yeterliyim.
Ben her halimle yeterli olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben her halimle yeterli olduğumu kabul ediyorum.
Ben her halimle yeterli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben her halimle yeterli olduğum için şükrediyorum.

Ben bana yeterim.
Ben bana yettiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben bana yettiğimi kabul ediyorum.
Ben bana yettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben bana yettiğim için şükrediyorum.

Benim suçlanma korkum var.
Ben suçlanma korkumu kabul ediyorum.
Ben suçlanma korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben suçlanma korkumu seviyorum.

Derin nefes alıp veriyorsunuz ve kalbinizden pembe ışıklar çıktığını hayal ediyorsunuz. Ve kendinize yeniden ne hissettiğinizi soruyorsunuz.
Suçlanma korkusu hala var mı? Eğer varsa yukarıdaki suçlanma korkularını tekrar ediyoruz ta ki o an hiçbirşey hissetmeyene kadar.
Çalışmaya yukarıda yaptığım açıklama doğrultusunda devam ediyorsunuz.

Yaşadığım ve yaptığım her şeyi ben onaylıyorum.
Yaşadığım ve yaptığım her şeyi ben onayladığımı biliyor ve inanıyorum.
Yaşadığım ve yaptığım her şeyi ben onayladığımı kabul ediyorum.
Yaşadığım ve yaptığım her şeyi ben onayladığım için kendimi takdir ediyorum.
Yaşadığım ve yaptığım her şeyi ben onayladığım için şükrediyorum.

Ben hiç kimsenin deneyiminden sorumlu değilim.
Herkesin kendi deneyimini yaşamasına izin veriyorum.
Herkes kendi deneyiminin içinden geçmeye yeterli.
Ben kendi deneyimimin içinden geçmeye yeterliyim.

Alıntı: Çekim Yasası: Bilinçaltı Kayıtlarını Değiştirme- İçsel Temizlik

Herkese İyi Bayramlar :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2012, 09:37 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: İçsel Temizlik.. *Bayram Hediyesi :D

forumu dolaşırken dikkatimi çeken bir bölüm vardı. O da ''Korkuları Yok Etme Klubü'' bir göz attımda ne kadar çok korkular varmış. Balondan korkmak, Vücut fonksiyonlarından korkmak,kuşlardan, kedilerden, eleştirilerden korkmak bunlardan sadece bir kısmı.. Her korkunun altında yatan bir neden vardır.

O da geçmişte yaşadığımız bizi derinden etkileyen ve sonra zamanla unuttuğumuzu sandığımız deneyimlerimizlerdir. Bundan sonraki yaşantımızıda hatta hayatımız boyunca o korkularla yaşamak zorunda kalıcaz. Mesela benim karanlık korkum var. Geçmişte bununla ilgili deneyimler olmuş olmalı ki şimdi geceleri kalkıp afedersiniz lavaboya gitmekte zorluk çekiyorum. Bu ve bunun gibi korkular ise bizim elimizi kolumuzu bağlayan bizi sınırlandıran geçmiş deneyimlerimizden ibarettir.

Çoğu insan yardım almayı düşünmez en azından benim gibiler doktora gitmeyi asla düşünmez çünkü gidemez gitmek istemez. Bunun da altında aynı nedenler yatıyor. Korku, acizlik hissi, yardım almada zorlanma vs.

Ben kendi adıma söylüyorum. Aslında farkında bile olmadığım birçok konuda korkularım vardır. Ama ne tür korkular olduğunu bilmiyorum. Sanırım o korkuları bastırdığım için şimdi hatırlamakta zorluk çekiyorum. Her gece uyumadan önce korkulara sımsıkı sarılıp uyurum. Sanki korkular benim bir parçammış gibi.

Bizler cesaret edip neden korkularımızdan kurtulmaya çalışmayız ? Bence rahatımızın bozulucağından dolayı korkularımızla yaşamaya devam ederiz farkında olmadan yada farkında olarak. Yada korkularımızla yüzleşmekten neden bu kadar çok korkarız ? Gerçekten biz mi korkuyoruz yoksa egomuz rahatsız mı oluyor ? Başka bir soru çözüme çok yaklaştığımız bir şekilde neden sorunu hemen çözmeyizde bir sonraki sefere erteleriz. ? Değişimekten bu kadar mı çok korkuyoruz ?

Bazılarınız önemsemeyebilir ama korkularınız yüzünden birçok şeyden geri kalıcak kendimizi sınırlayacağız ve buda hep azıyla yetinmek mutlu olmak için daha az çabalamak anlamına gelicek.

Belki rahatımız bozulucak yapmak istemeyeceğiz ama herşeyden önce bunu kendimiz için yapıcaz. Düşünün en çok korktuğunuz şey nedir. ? Düşünün ve bana en çok korktuğunuz şeyi söyleyin. Düşünün... İlk olarak ben söyliyim. Sonrada sen. Benim ayrılma ve terkedilme korkum var. Bu yüzden de hayatım boyunca bir ilişki yaşamadım. Zamanımın çoğunu arkadaşlarımla geçirdim ama onlara değer verdiğim kadar bana değer vermediler. Dğersizlik acizlik vs. birsürü var. Son 6 yıldır böyle sorunlarım var.

Korkulardan kurtulmanın en iyi, en kısa ve en etkili yolu ise İçsel Temizlik Çalışması * Korkuları Sevgi Enerjisine Dönüştürme Çalışmasıdır.

Sistem çok basit. korkunuzu tespit edip yoketmek 21 gün kuralı yok. Korkularımızı sevgiye dönüştürdüğümüzde üzerimizdeki yüklerin bir kısmını atıcaz. 3/1 kısmını.
Alt 25-10-2012, 10:08 PM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bu zamana kadar okuduğum en kaliteli paylaşımlardan birisi. Teşekkürler ßyKuS. Kendime söylediğim cümleleri aynen okudum. Bugün yaydığım enerjiden olsa gerek bu duyguları çok yoğun yaşadığım bir anda karşıma bu yazı çıktı. Herkesin okuyup uygulamasını dilerim.

Çok cömert bir armağan oldu benim için. Burada bir hazine gizli. Tekrar teşekkürler.

Sevgiler.
Alt 25-10-2012, 10:23 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

açıkcası bende en son sweet'ten sonra bu kadar güzel bir cevap almamıştım. Çok teşekkür ederim size
Alt 25-10-2012, 10:44 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road

ByKus çok teşekkürler paylaşım için. Bence korkular çok öneemli bi konu. Bende buaralar korkularıma odaklanmıştım. Ama psikolojik korkular yani. Başarısızlık korkusu gibi giibii. Tekrar teşekkürleer :D
Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2012, 10:47 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

başarısızlık korkunu biliyorum senem aslında bu konuyu paylaşmamda seninde etkin olduğunu söyleyebilirim. Sevgiyle Kalın.
Alt 25-10-2012, 11:22 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

yazı uzun olduğu için belki okumaktan sıkılanlar için uygulamayı özetlemek gerekirse öncelikle hangi korkumuz üzerinde çalışacağımız konuyu belirliyoruz..

Aşağıdaki noktalı kısımlara korkularımızın adını yazıyoruz..

Benim ……..… korkum var.
Ben ……..… korkumu kabul ediyorum.
Ben ……..… korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben ……..… korkumu seviyorum.

Gözlerimizi kapatıyoruz ve derin bir nefes aldıktan sonra kalbimizden pembe ışıklar çıkardığımızı hayal ediyoruz. Korku enerjisinin vücudumdan çıkıp sevgi enerjisinin tüm hücrelerime yayılmasına izin veriyoruz. Daha sonra kendimize yeniden ne hissettiğimizi soruyoruz. .. korkusu var mı ? Eğer varsa yeniden yukarıdaki 4'lüğe çalışıyorsunuz.

Belirlediğimiz konu hakkında korku çalışması yaparken o korkunuzla ilgili birşey kalmamışsa ya size olumlu bir cümle gelicektir yada korkunuzu yaşadığınız başka bir sahne gözünüzün önüne gelecektir. Örneğin değersizlik çalışmanızı yaparken geçmişteki yaşadığınız an'a gidin ve ordaki halinize sorular sorun. Aldığınız cevaplarıda .. boşluklarına koyun. Değersizlik çalışması yaparken o an yaşadığınız başka bir olayı fark edebilirsiniz ilgisizlik gibi..

derin bir nefes aldıktan sonra kalbimizden pembe ışıklar çıkardığımızı hayal ediyoruz. Korku enerjisinin vücudumdan çıkıp sevgi enerjisinin tüm hücrelerime yayılmasına izin veriyoruz

Eğer farkettiğiniz başka bir sahne geldiyse değersizlik çalışması yaparken ilgisizlik korkusu gibi mesela önce değersizlik korkusunu hissetmeyene kadar bir kaç kere 4'lüğü tekrarlayıp gözlerimizi kapatıp derin bir nefes aldıktan sonra kalbimizden pembe ışıklar çıkardığımızı hayal ediyoruz. Korku enerjisinin vücudumdan çıkıp sevgi enerjisinin tüm hücrelerime yayılmasına izin veriyoruz. Daha sonra değersizlikle ilgili olumlama cümleleri yazıyoruz ve en sonunda da ilgisizlik korkusunun üzerine gidiyoruz.

Aşağıdaki noktalı kısma olumlama örneklerini yazdıktan sonra o çalışmanızı yapabilirsiniz.

Ben ...
Ben ... biliyor ve inanıyorum.
Ben ... kabul ediyorum.
Ben ... için kendimi takdir ediyorum.
Ben ... için şükrediyorum

aklınıza takılan sorular olursa sorun bildiğim kadarıyla sizleri aydınlatıyım.
Alt 25-10-2012, 11:28 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

huriye_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 663
125 Mesajinıza toplam 261 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huriye_89 is an unknown quantity at this point

tam da korkularımla boğuştuğum ve artık arınmam gerektiğini düşündüğüm anda... bu kadar olur. çok teşekkürler.
Alt 25-10-2012, 11:38 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) işde birde kendimin sorunlardan kurtulmak için bu çalışmaya çok benzeyen bi yöntemim var. Onuda sizinle paylaşayım. Korku yazan yere sorun yazın. Olumlama kısmına da sorununuzun tam tersi olumlamasını yazın. Örnek vereyim. Mesela uyuşuğum ve bu sorundan kurtulmak istiyorum. Olumlama kısmına ise yapmam gereken işleri hemen yaparım gibi artık orası size kalmış.. Yöntemi deneme fırsatı bulamadım. Dürüst olmak gerekirse yöntemimi uygulamaya koymada isteksizim hayal kırıklığına uğramamak için. Olumlamalarda önemli olan doğru cümleleri biraraya getirebilmek..
Alt 26-10-2012, 03:55 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

bu linkten Halis Bey'in Korkuyu Sevgiye Dönüştürme Başarı Hikayesini Okuyabilirsiniz. Çekim Yasası: Bilinçaltı Kayıtlarını Değiştirme- İçsel Temizlik-2

Eğer Halis Bey'in başarı hikayesini okumayı bitirdiyseniz. Sırada bizim başarı hikayelerimizi yazmanın zamanı geldi. Konumuz Erteleme alışkanlığı bu konuda benim ayrı bir çalışmam var. Çalışmayı tamamladığımda sizlerle paylaşıcam. Önce erteleme alışkanlığının nedenlerini bulalım. Daha sonrada nedenlerin altındaki korkuyu tespit edip sevgi enerjisine dönüştürelim all together..

Bu konuda herkesin fikirlerine ihtiyacım var. Soru şu ''Ertelemenin Nedenleri Nelerdir ?'' bu konuda beyin fırtınası yapalım.. Herkes fikirlerini benimle paylaşssın ki bende bu konuda size erteleme alışkanlığınzdan kurtulmanızı sağlayacak çalışmayı sunayım. Açıkcası alışkanlıkların korkulardan kaynaklandığını düşünüyorum..

Bookmarks