Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

Haddini Bilmez'in Annesinin nikahı nerede kıyıldı????

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim Haddini Bilmez'in Annesinin nikahı nerede kıyıldı???? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız TEŞEKKÜR EDERİM TEKNİĞİ Şükran duyan kalp, her zaman evrenin yaratıcı güçlerine yakınıdır….Kozmik etki ve tepki yasasına bağlı olarak karşılıklı ilişki yasası ile sayısız nimetin kendine doğru akmasını sağlar.Geçenlerde genç bir anne bu tekniği uygulayarak başarı kazandı… “İşsiz ve beş parasızdım, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

Haddini Bilmez'in Annesinin nikahı nerede kıyıldı????

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-04-2011, 12:00 AM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Haddini Bilmez'in Annesinin nikahı nerede kıyıldı????

TEŞEKKÜR EDERİM TEKNİĞİ
Şükran duyan kalp, her zaman evrenin yaratıcı güçlerine yakınıdır….Kozmik etki ve tepki yasasına bağlı olarak karşılıklı ilişki yasası ile sayısız nimetin kendine doğru akmasını sağlar.Geçenlerde genç bir anne bu tekniği uygulayarak başarı kazandı… “İşsiz ve beş parasızdım, doyurup yedrimem gereken 3 küçük çocuğum vardı, ne yapacağımı bilmiyordum..” Bu kadın 3 hafta boyunca her gece ve her sabah şu sözleri tekrarladı; “ZENGİNLİĞİM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM” Bunu gevşemiş , huzurlu bir halde yapıyordu ve şükran duygusu zihninde baskın hale gelene dek devam etti.Tinsel algının iç gözüyle görüyor ihtiyaç duyduğu para , konum ve yiyecekle ilgili olarak zenginliğe dair düşünce imgesinin ilk neden olduğunu farkerdiyordu.Düşünce –duygusu zenginliğinin hiçbir öncel koşul tarafından engellenmeyen özüydü…. Sürekli TEŞEKKÜR EDERİM diye tekrarladığında kadının zihni ve yüreği kabul noktasına yükseliyordu.Aklına yoksunluk fakirlik düşünceleri geldiğinde ise yine TEŞEKKÜR EDERİM diyordu.Şükran duyduğu sürece zihnini zenginlik fikrine koşullandıracağını çok iyi biliyordu.
Bu annenin dileği ilginç bir sonuç doğurdu. Buna başladıktan kısa bir süre sonra yolda 5 yıldır görüşmediği eski patronuyla karşılaştı. Patronu ona yüksek bir maaş alacağı iyi bir pozisyon teklif etti.Hatta avans bile verdi. Kadın dedki; “TEŞEKKÜR EDİYORUM SÖZCÜĞÜNÜN ŞAŞIRTICI GÜCÜNÜ HİÇ UNUTMAYACAĞIM, BU BENİM İÇİN MUCİZELER YARATTI…”
JOSEPH MURPHY
Evet arkadaşlar bugün bu tekniği buraya yazmamın sebebi hikayedeki kadın kadar olmasada görece daha küçük bir dilek için bu tekniği uygulayıp başarılı olmuş olmamdır….Bu tekniği her şey için kullanabilirsiniz üstelik oldukça basit ve insan ………ya sahip olduğum için teşekkür ederim dedikçe içine bir huzur doluyor ayrıca şimdiden sahipmiş gibi yapmak önemli bir unsur böylece bunuda korumuş oluyoruz. İstediğiniz şey için şimdiden sahipmiş gibi teşekkür edin bakın neler olacak sizi temin ederim J para, aşk, araba, ev, sağlık vs vs vs ne olursa deneyin. Çünkü sadece diliyorum istiyorum demek biir işe yaramıyor ama yaparken gevşemiş ve gerçekten sahipmiş gibi hissetmeniz çoook önemli…

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2011, 12:17 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

Tesekkurler guzel paylasimin icin. dediginiz gibi hep icten yapmali ve sukretmeli. Yuce Rabbim cumlemize bol sukurlu gunler nasip etsin insallah. Sevgiyle kalin
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2011, 08:17 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

TAKINTILI OLMAMAK SANATI

Tamamen benim takdimimdir....Ne Mirzakarim...Ne Murphy......Tamamen Made in House tekniğidir ;) Uzun zamandır bana çeşitli nedenlerle pek çok insan akıl danışıyor. Bende karınca kararınca bilgim yettiğince onlara tavsiyeler veriyorum, hepsi memnun görünüyor. Ancak ortak paydada çok önemli bir sorun gözüme çarptı hemen hemen herkeste hatta bende de vardı bu...Takıntı....Biz bazen ulaşmak istediğimiz şeylere öylesine kafayı takıyoruz ki....Sanki havamız, suyumuz olmuş....Evet hedefe yürekten bağlı olmak süper bir şey ama sürekli didiklemek, sürekli ya olmazsa, ya şunu da yapmam lazımsa vs vs gibi korkular içinde debelenmek inannınki süreci uzatmaktan ve hedeefimizi bizden uzaklaştırmakdan başka işe yaramıyor..Mesela en başta her ne istiyorsak onu elde etmek için manalı veya manasız hiç farketmez her yola başvurmayacağız...elbette bazı kişisel girişimlerimiz olacak öyle evde oturup gerçekleşmesini bekleyin demiyorum ama bunu artık takıntı haline getirmek insana hem ruhen hem fiziksel zarar vermekte...Kısacası evrene yol göstermek yok...Biz sadece dileyip serbest bırakacağız ve herşey yoluna girecek,evren zaten o şeye sizi en zahmetsiz ve en kısa yoldan ulaştıracak buna inandığınız an bitti....O şey sizindir zaten...Bi arkadaşım bana erkek arkadaşı ile ilgili bir konuda danıştı...Ama öyle didiklemiş öyle üstüne gitmiş ve bu konuyu öyle takıntı haline getirmişki karşı tarafı resmen kaçırmış...O olmadan yaşayamam kıvamına gelmiş...Bir birey olarak bir erkek olmadan yaşayabilmenin hayatını bir erkeğe bağlamadan yaşabilmenin onurlu hissini kaybetmiş bu sadece kişisel gelişim bilmekle alakalıda değil bu işlere inanmayan biride takıntılı olmamalı....Her neyse böyle durumlardan kurtulmak için yani baktım vesvese hat safhada endişe dehşet veya ben olacakmı diye takıntıya başladım hemen derin bir nefes alıyorum ve yaklaşık 1-2 dakika boyunca ona her ne ise sahip olduğumu hissediyorum ve karnımda öyle süper bir karıncalanma oluyorki anlatamam takıntı aniden yok oluyor, çünkü olumlu imge olumsuz vesvese ve takıntıdan bin kat daha güçlü...Hislerinizin farkına varın..Onlarla oyun oynayın ve yenin onları...savaşır gibi değil aama masum bir çocuk oyunu oynar gibi işte bunu başarırsanız sadece hedefinize ulaşmakla kalmaz enerjinizi hep yüksek tutarsınız benden söylemesi...Çünkü ben deneyimlerime dayanarak öğrendimki var olan hemen hemen tüm engelleri aptal takıntılar yaratıyor...Sevgiler takınıtısız rahat günler........... :D
Alt 10-04-2011, 08:34 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

PRENSİN PANTOLONUNDAKİ YABANARILARI HAKKINDA....
Biz ne zaman oktav halindeyiz? Örnreğin çok iyi bir şeyi, mutluluk anını,başarı ve zafer anını hatırladığımızda...Öyle bir duyguki hatırladığınız an hemen gözleriniz dolar, çoşku her yanınızı sarar..Sizin yaşamınızdaki en parlak anı hatırlamanız gerekiyor. VE öyle bir hatıra olmalıki vücudunuzda tüm tüyleriniz diken diken olmalı..Vücud mutlaka cevap vermeli bu çok önemli, midenizde kelebekler uçuşmalı, gözlerinizden belki mutluluk yaşları akmalı....Bu mutlu anınızı hatırladığınızda işte tüm bu muhteşem duyguları aklınızda tutun, neye nasıl tepki verdiğinizi bulun...
HATIRLAMA - BU OKTAVIN BİR VERSİYONU.....
DİĞER BİR VERSİYONUDA - İMGELEME.....
İmgelemeyi hayalinizi gerçekleştirme aracı yapın, yenilemenizin anahtarı yapın....
HAYAL EDİN! Tabii böyle bir şey size hiç bir zaman olmamıştır fakat biz role girelim ve şöyle bir oyun oynamaya başlayalım..
Sabah sürüne sürüne kalktınız, cebinizde nicedir para yok, işyerinde, evde tartışmalar...Hayat nicedir iyi gitmiyor, hedefleriniz çoooooook uzakta....Hayatınız bu iğrenç girdaplar içinde dönüyor...Birdenbire....
Burnunuzda hafif bir gıdıklanma....Ne oluyor? Meğer güneş çıkmış...Kuşlar birbirleriyle oynaşarak ötüşüyor, geçen yılın yabanarısı yuvasından çıkmış uçuşuyor...
Hey! Bu ilkbahar! Çıldırtan,dayanılmaz,sızlatan...
Bu sizden izin almadan,ıstıraplarınıza aldırmadan var olan ve var olmaya devam edecek ve sürekli yenilenen hayatın taa kendisidir...Her zamanki gibi...Asırlar boyu süre geldiği gibi....
Siz bunları biliyormuydunuz? Kendi küçük problemlerinize gömülerek,aptalca bahtsızlıklarınızın inine büzülerek bunları unuttunuz....
Derin derin nefes alıp verin defalarca....Sizin problemlerinizle kara çaldığınız gün, hayat aslında pırıl pırıl...
Tekrar derinnnnnnn bir nefes alın....
Neden yanaklar nemlendi? Nasıl katıla katıla ağlıyorsunuz???
Tüm vücuduzda şahane, cezbedici,büyülü bir ilkbahar dolaşıyor..
TEBRİKLER İŞTE SİZİN OKTAVINIZ!
Bu hissi aklınızda tutun, kutlarım artık suni olarak da bu hissi yarattığınız an gitgide o sizin gerçeğiniz olacak....
Sadece deneyin bunca zaman sizin sımsıkı tutunduğunuz gerçek ne sonuç verdi? Ya bu sıradan gerçek dışı şey size bir sonuç kazandırırsa?
Yaşamınızın, düşünceleriniz,gerçeklik duyumunun nasıl değişmeye başladığını göreceksiniz..Ve siz bu yeni halinizin etrafınızda bulunan herşeye yansıdığını göreceksiniz! Evet aynen böyle..UYARIYORUM BU AYNEN BÖYLE OLACAK..VE BURDA MİSTİK HİÇ BİR ŞEY YOKTUR..bU SİZDE ZATEN OLAN BİR ŞEY...SADECE ÇOK DERİNE İTTİNİZ PROBLEM VE TAKINTILARINIZLA BOĞDUNUZ ONU....
MİRZAKARİM NORBEKOV...
Arkadaşlar yukarıdaki oktav haline geçiş bi nevi Eft etkisi yapıyor, ağlama hissi kötü değil aksine arındırıcı, ve gerçekten anlatıldığı gibi suni bir his yaratıp bunu devamlı hale soktuğunuz anda gerçekten değişimler ve mucizeler baş gösteriyorlar..
"Faziletin maskesini takıni bu maske yüzüne aşı gibi tutacak, yerleşecek ve yüzünüzle bir olacaktır" Prens Hamlet - William Sheaskepeare....
Alt 10-04-2011, 08:58 PM   #25 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

ellerine sağlık
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2011, 12:39 PM   #26 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Tek kelimeyle muhteşem bir kitap. Soluksuz okudum baştan sona ve satır aralarını incelemek adına bir kaç kere daha okumayı düşünüyorum. Okurken ufak alıştırmalar yaptım ve sonuç anında inanılmaz. Çok eğlendim otobüsteki sesleri durdururken, mola verdirirken filan :D Şiddetle tavsiye ediyorum ve Mümin' e de şiddetle teşekkür ediyorum :)
Alt 23-05-2011, 01:58 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

çoooook güzel
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2011, 10:08 AM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

çok güzel ve yararlı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2012, 01:21 PM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

ellerine yüregine ve paylasimlarina saglik sevgili house.. devami gelecek mi yoksa alintilar ve bilggiler bu kadarmi ??? simdiden tesekkürler
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2012, 01:15 AM   #30 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Norbekov'un 15 dk'da belinizi inceltin meditasyonunu yaptım. 15 dk'da belim 2 cm inceldi :) Şahane bu adam!

Bookmarks