Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2011, 08:17 PM   #23 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Haddini Bilmez'in Annesinin nikahı nerede kıyıldı????

TAKINTILI OLMAMAK SANATI

Tamamen benim takdimimdir....Ne Mirzakarim...Ne Murphy......Tamamen Made in House tekniğidir ;) Uzun zamandır bana çeşitli nedenlerle pek çok insan akıl danışıyor. Bende karınca kararınca bilgim yettiğince onlara tavsiyeler veriyorum, hepsi memnun görünüyor. Ancak ortak paydada çok önemli bir sorun gözüme çarptı hemen hemen herkeste hatta bende de vardı bu...Takıntı....Biz bazen ulaşmak istediğimiz şeylere öylesine kafayı takıyoruz ki....Sanki havamız, suyumuz olmuş....Evet hedefe yürekten bağlı olmak süper bir şey ama sürekli didiklemek, sürekli ya olmazsa, ya şunu da yapmam lazımsa vs vs gibi korkular içinde debelenmek inannınki süreci uzatmaktan ve hedeefimizi bizden uzaklaştırmakdan başka işe yaramıyor..Mesela en başta her ne istiyorsak onu elde etmek için manalı veya manasız hiç farketmez her yola başvurmayacağız...elbette bazı kişisel girişimlerimiz olacak öyle evde oturup gerçekleşmesini bekleyin demiyorum ama bunu artık takıntı haline getirmek insana hem ruhen hem fiziksel zarar vermekte...Kısacası evrene yol göstermek yok...Biz sadece dileyip serbest bırakacağız ve herşey yoluna girecek,evren zaten o şeye sizi en zahmetsiz ve en kısa yoldan ulaştıracak buna inandığınız an bitti....O şey sizindir zaten...Bi arkadaşım bana erkek arkadaşı ile ilgili bir konuda danıştı...Ama öyle didiklemiş öyle üstüne gitmiş ve bu konuyu öyle takıntı haline getirmişki karşı tarafı resmen kaçırmış...O olmadan yaşayamam kıvamına gelmiş...Bir birey olarak bir erkek olmadan yaşayabilmenin hayatını bir erkeğe bağlamadan yaşabilmenin onurlu hissini kaybetmiş bu sadece kişisel gelişim bilmekle alakalıda değil bu işlere inanmayan biride takıntılı olmamalı....Her neyse böyle durumlardan kurtulmak için yani baktım vesvese hat safhada endişe dehşet veya ben olacakmı diye takıntıya başladım hemen derin bir nefes alıyorum ve yaklaşık 1-2 dakika boyunca ona her ne ise sahip olduğumu hissediyorum ve karnımda öyle süper bir karıncalanma oluyorki anlatamam takıntı aniden yok oluyor, çünkü olumlu imge olumsuz vesvese ve takıntıdan bin kat daha güçlü...Hislerinizin farkına varın..Onlarla oyun oynayın ve yenin onları...savaşır gibi değil aama masum bir çocuk oyunu oynar gibi işte bunu başarırsanız sadece hedefinize ulaşmakla kalmaz enerjinizi hep yüksek tutarsınız benden söylemesi...Çünkü ben deneyimlerime dayanarak öğrendimki var olan hemen hemen tüm engelleri aptal takıntılar yaratıyor...Sevgiler takınıtısız rahat günler........... :D
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla