Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Ağlama Hissi & İsteği

Uyarılar

ağlama hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Ağlama Hissi & İsteği ağlama hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Atakan bey ben yukarda söz edilen sarkiyi bir kez dinledikten sonra her dinlememde ağladım ve buna engel olamiyorum. Minor gamdan kaynaklanan bisey mi , gozyaşlarıma hakim olamıyorum. Acaba bırakmalı mıyım dinlemeyi, ama çok da seviyorum. Bir de 2003 ve 2004 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ağlama Hissi & İsteği telkin cd indir izle İstanbul Ağlama Hissi & İsteği nerededir kimdir Ağlama Hissi & İsteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ağlama Hissi & İsteği hipnoz Ağlama Hissi & İsteği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ağlama Hissi & İsteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ağlama Hissi & İsteği kuantum düşünce kitap haberi

ağlama hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-04-2008, 12:12 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ledzeppelin is an unknown quantity at this point
Standart ağlama hissi

Atakan bey ben yukarda söz edilen sarkiyi bir kez dinledikten sonra her dinlememde ağladım ve buna engel olamiyorum. Minor gamdan kaynaklanan bisey mi , gozyaşlarıma hakim olamıyorum. Acaba bırakmalı mıyım dinlemeyi, ama çok da seviyorum.
Bir de 2003 ve 2004 senelerinde olmak üzere iki kez major depresyon geçirdim. 10 gün aralıksız hiç uyumamış, hiçbirşey yememiş, hiçbirşey içmemiş ve 52 kiloya düşmüş idim. Şu an 78 kiloyum. Sizin önerdiğiniz (ilk dinlememiz gerekenleri ) parçaları indirdim ve dinliyorum. Umutsuzluğa düşmemekle ilgili hangi şarkıları indirebilirim? Bana öneri verirseniz çok sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ledzeppelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 12:32 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart ağlama hissi

Merhaba
Bunun müzikle ilgili olduğunu düşünmüyorum.Daha öncede telkinleri ilk kez dinlediklerinde ağlayan kişiler olmuştu.Ancak dinledikleri bu müzikler değildi.
Bu daha çok telkinlerin etkisidir.Uzunca bir süre kendinizi affetmemişseniz ve bir şeyler birikmişse kendinizle barışma sürecinde ağlama hissi olabilir.
Kimisi ilk dinlediğinde ağlar.Kimisi zaman geçtikce bu ağlama hissini hisseder.Ağlama etkisi diye forumda bir bölümümüz vardı.Orayıda inceleyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2008, 02:28 PM   #3 (permalink)
Teğmen

kracs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
14 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kracs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ağlama hissi

sormayın hocam bende dün gece o biçim ağlamışım. ağla.. ilk defa oldu ama şu an sanki içimde bi boşluk var tanımlayamıyorum. sonra da kendimle çok yakınlaştım 44 garip bi olay(dı) ...
kracs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2009, 01:22 AM   #4 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
cadidilek is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ağlama hissi

kardeşimle daha demin indirdik ve daha üçüncü dinleyişimiz olmasına rağmen kardeşim hüngür hüngür ağlamaya başladı; öncesinde ise anlamsız bir sırıtma ifadesi vardı. ilginç gerçekten. ilgiyle devam ediyoruz.
cadidilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2009, 08:53 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
46 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dodotanya is an unknown quantity at this point

telkinleri dinlemeden önce çok fazla ağlıyodum..bugün aniden ağlamak geldi içimden telkinlerde 4.günüm sürekli dinliyorum.ama bir şeyi çok iyi farkettim.telkinlerden önce ağladığımda o kadar üzgün olurdum ki anlatamam.ağladıkça depresyona girerdim adeta ama bugün ki çok farklıydı.ağladıkça mutlu oldum eski ağlamadan çok farklıydı sanki bişeylerin yükü kalktı üstümden :) diğer sayfalarda da dediğim gibi atakan beye ve bu çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum :) hepsine duacıyım ilerki günlerde ne olacak bakalım
dodotanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2011, 11:54 AM   #6 (permalink)

ChaLaSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChaLaSs is an unknown quantity at this point

Benimde dün dinleyişimin 3.günüydü gece kulaklıktan dinlerken birden ağlamaya başladım ama öyle nedensizce hani niye ağlıyorum ben şimdi diyorum sebep bulamıyorum.Ve sadece gözyaşı akıyor...hıçkırarak ağlamaktan çok farklı ve rahatlatıcı birşeydi.Niye böyle oldu normal bunlar değilmi_
ChaLaSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2011, 11:49 PM   #7 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
**kuvars** is an unknown quantity at this point

Merhaba
telkinleri yaklaşık 2 aydır uyurken geceleri kısık bir sesle dinliyorum. Suçluluk ve koruma kalkanı dşında tüm telkinleri listeme aldım. Hoş bir his.. Klasik müziği bu şekilde uyurken dinlemek ninni gibi.
Ağlama hissi bende de çok fazla. Yalnız kalabildiğimde ağlayabiliyorum, başkalarının yanında ise gözlerim kolayca yaşarıyor.. Bunu sevmiyorum.
Bunun dışında rüyalarım net. Yani daha çok hatırlıyorum. Hoş, keyifli, maceralı çoğu zaman. Bu kısımdan memnunum.

Fakat bunlar dışında olumlu bir durum hala tespit edemedim.. 2 ay çok uzun değil mi?
**kuvars** isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2011, 05:46 PM   #8 (permalink)
Teğmen

AYIŞIĞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 74
47 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AYIŞIĞI is an unknown quantity at this point

sizleri ağlatan müzik hangisi acaba.ben 1 aydır çekirdek inanç cd sini dinliyorum.cdleri dinlemeye başladıktan sonra ağlamaktan ziyade kendimi tam depresyondaymış gibi hissettim.ve anti depresana başladım.eskiye nazaran kendimi daha iyi hissediyorum.cd lerden mi ilaçtanmı bilemiyorum.
AYIŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks