Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Ay ışığı ve denize girme isteği

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve  Ağlama Hissi & İsteği   Ay ışığı ve denize girme isteği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Ay ışığı ve denize girme isteği Arkadaşlar ben telkinleri 2-2.5 aydır dinliyorum gerçekten çok faydası oldu Allah razı olsun ama bir şey fark ettim.Bu telkinlerden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Ay ışığı ve denize girme isteği telkin cd indir izle İstanbul Ay ışığı ve denize girme isteği nerededir kimdir Ay ışığı ve denize girme isteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ay ışığı ve denize girme isteği hipnoz Ay ışığı ve denize girme isteğiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ay ışığı ve denize girme isteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ay ışığı ve denize girme isteği kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Ay ışığı ve denize girme isteği

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 06-04-2017, 05:33 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Moonlight08 is an unknown quantity at this point
Standart Ay ışığı ve denize girme isteği

Arkadaşlar ben telkinleri 2-2.5 aydır dinliyorum gerçekten çok faydası oldu Allah razı olsun ama bir şey fark ettim.Bu telkinlerden sonra içimde sürekli bir denize girme,denizi izleme kokusunu çekme isteği oluyor.Sanki bir ihtiyaç gibi deniz görünce huzur buluyorum.Aynı şey ay ışığı içinde geçerli sanki kurt adamlar gibi ay ışığı görmek istiyorum.Gündüzleri ay ışığı resimlerine falan bakıyorum,geceleri bakarken huzur buluyorum.Önceden hiç olmazdı hatta sevdiğim söylenemezdi ama şimdi yemek su gibi ihtiyaç oldu neden acaba?9

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Moonlight08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 08-04-2017, 09:58 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 107
29 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kozmodans is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ay ışığı ve denize girme isteği

Arkadaşım denizi seyretme, kokusunu içime çekme ihtiyacını ben de hissediyorum. Ancak bu telkinlerden önce de vardı. Telkinler özlemini duyduğumuz bu huzur duygusunu yeniden canlandırmış olabilir. Ya da aynı frekansların birbirini çekmesi prensibine göre, telkinlerin içimizde oluşturduğu o huzur, sakinlik duygusu, geçmişte bize aynı şekilde sakinlik ve huzur duyguları veren anları tekrar hatırlatıyor olabilir. Bu nedenle o duyguları, o frekansı yeniden deneyimlememize sebep olmuş olabilir. Anlayabildiğim kadarıyla hangi frekansta isek, geçmişte o frekansta hangi deneyimleri yaşamışsak o deneyimleri hatırlıyoruz veya belki de o frekansa uygun hayaller kuruyoruz. Çocukken hissettiğimiz o harika duyguları yeniden hissedebilsek bile yeter. En azından şimdilik... :)

Daha önce eşi benzerini yaşamadığımız daha yüksek frekansta duygular yaşamak umuduyla.
kozmodans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil