Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Ağlama Hissi & İsteği

Uyarılar

AĞLAMA İSTEĞİ

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Ağlama Hissi & İsteği AĞLAMA İSTEĞİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: atessu Nickli Üyeden Alıntı aklıma mevlana hz.'nin bir sözü geldi ;''sen kendini temiz sanırsın ama dibin çamur bağlamış'' bu sözden kasıt şu bizler bilinçaltımıza olumsuz duygu ve düşünceleri kodladığımız için şimdi bir temizlik yaptığımızda kir ister istemez yukarı çıkayor...buna ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ağlama Hissi & İsteği telkin cd indir izle İstanbul Ağlama Hissi & İsteği nerededir kimdir Ağlama Hissi & İsteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ağlama Hissi & İsteği hipnoz Ağlama Hissi & İsteği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ağlama Hissi & İsteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ağlama Hissi & İsteği kuantum düşünce kitap haberi

AĞLAMA İSTEĞİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-09-2010, 02:55 PM   #81 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: AĞLAMA İSTEĞİ

Alıntı:
atessu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aklıma mevlana hz.'nin bir sözü geldi ;''sen kendini temiz sanırsın ama dibin çamur bağlamış'' bu sözden kasıt şu bizler bilinçaltımıza olumsuz duygu ve düşünceleri kodladığımız için şimdi bir temizlik yaptığımızda kir ister istemez yukarı çıkayor...buna bilinç kusması deniyormuş ve bir süre kadar bilinçaltına çalışanlarda (telkin,hipnoz,vs) doğal kabul ediliyormuş....

bu cok guzel.. temizlenene kadar agliycam demekki kabuslarimin nedeni de bu olsa gerek.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-10-2010, 10:53 AM   #82 (permalink)

KHaRoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
18 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KHaRoN is an unknown quantity at this point

Özellikle ney sesi ile dinledigim zaman gerçekten inanılmaz kendimi ağlama hissi ile dolu hissediyorum.2 gündür aksam 8 den sabah 8 e kadar uykumda da yanımda hafif açarak dinliyorum.Dün kendimi çok yorgun hissettim ağlamaklıydım ama mutsuz değildim sadece bir gariptim ve belkide hayatımda bir iki kere 10 da uyumusumdur saat 10 da uykulu ve susamıstım.Uyudum..
KHaRoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2010, 01:41 AM   #83 (permalink)

Tesekkür: 11
12 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
purplepuppet is an unknown quantity at this point

merhaba
telkinleri daha önce dinleyerek faydasını görmüştüm sonra bir süreliğine bırakmıştım bende çok olumlu sonuçları olmuştu
dün tekrar ilk başlar gibi suçluluk ve ego ile başladım 8 saat dinledim ve şu an aşırı bir melankolik hal çöktü üzerime ağlamak anılara gitmek özlemek gibi duygular sardı benliğimi sanırım bastırtığım bütün hüzünler gün yüzüne çıkıyor ve benimle vedalaşıyor onun için bu kadar yoğun geçmişi hissediyor ve ağlamak istiyorum ama biliyorum ki suçluluk telkini zihnimde yeni yapılandırmalar yapıyor ve beni üzecek her anı gün yüzüne cıkartarak gözyaslarımla onları uğurluyor
bu telkinleri dinledikten sonraki ağlama hissi telkinin faydasındandır gözyaşlarıda arınmaya yardımcılar bırakın aksınlar
purplepuppet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 12:11 AM   #84 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vol-d is an unknown quantity at this point

benim, film seyrederken duygusal sahnelerde gözlerim doluyor. önceden film seyrederken ağlamak saçma gelirdi..
vol-d isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2011, 01:29 PM   #85 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
18 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
montevo is an unknown quantity at this point

ağlama faslını aştım.ilk dinlediğim monitöre bakark nerdeyse hüngür hüngür ağlıyacaktım.
montevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2011, 03:50 PM   #86 (permalink)

toprak_mf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toprak_mf is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Ynt: AĞLAMA İSTEĞİ

Alıntı:
Resureksiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benimde çok ağlayasım var , kendi kendime ağlamak istiyorum sürekli, ailemin yanında ağlayamıyorum hem utanıyorum, hem de moralim bozuk sanacaklar üstüme gelecekler neyin var diye. oysa ki yıkandığımı hissediyorum göz yaşlarımla, iyiyim ben hem de çok iyiyim günden güne iyi.

şöyle ağlasam bi içimde ki insana özgü kötülüklerden arınsam

selam Resureksiyon ; bu dediğin durumla bende karşı karşıyayım. şuan şunları yazarken bile belli belirsiz duygulanıyorum.bende senin gibi ağlayıp kurtulmak istiyorum bunu birkere gerçekleştire bildim. ama yemin ederim tam 2 saat ağladım öyle bir ağlamak geliyor ki özellikle bir suçluluk psikolojisindeyken. ama tam bir hafta huşu içindeydim. kalbimde sürekli manevi bir hava böyle kalbimden dualar ediyordum bunu 4 gün boyunca kimseye söylemedim taki söyledim etkisi azaldı böyle tüm maneviyat gitti çok uğraştım bir daha o anki duruluğu yakalayamadım :( ve birde hayal kurduğumda çok ağlayasım geliyo gözlerim felan doluyo özellikle hayatımın aşkını bulduğum ve onunla mutlu olduğum anları düşündükçe . bence bu ağlamaların nedeni eksiklikten oluyor sende ne eksikse onu hayal ediyorsun ve onda duyguların harekete geçiyor. bence ailenin ne diyeceğini umursama onlar evde yokken git odana yak bi tane mum güzel birney müziği hafif bir loşluk ondan sonra koy ver gitsin onlar gelene kadar ağla sonra derin bir nefes al ve o mumu söndür ! vesselam.... umarım rahatlarsın iyi bir hayat dileğiyle...
toprak_mf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2011, 04:40 PM   #87 (permalink)
Teğmen

edaiphigenia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 113
39 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
edaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura about

Ben de biraz önce çocukça bir konu için kolayca gözümden yaşlar aka aka ağladım :D sonra açtım hemen burayı okudum.Demek ki etki gösteriyor:)
edaiphigenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2011, 02:11 PM   #88 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zerree is an unknown quantity at this point

geçen yaz düzenli olarak telkinlerin çoğunu 21 bir gün 8 saat dinleyip bir hafta ara vererek 3 kez dinledim o dönem sürekli ağladım suçluluk telkinini çıkarınca ağlamam kesiliyordu daha sonra bir müddet dinlemeyi bıraktım davranışlarımda bazı değişiklikler fark etmeye başladım başkaların düşünceleri çok etkilememeye başladı doğru olduğunu düşündüğüm davranışlarımdan eleştiri alsambile beni etkilemiyordu artık şimdi tekrar ara ara dinliyorum ve ağlama hissi yaşamıyorum bunun sebebi bilinç altım temizlendiğimidir yoksa kendimi affetmemmidir
zerree isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2011, 07:00 PM   #89 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
38 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şükür is an unknown quantity at this point

bende de şöyle bir durum oldu hep.yaşadığım olumsuzluklardan dolayı birilerini suçladım hep.(gerçekten öyleydi)kendimi çok suçlamadım.kendime haksızlık edildiğini düşünüyodum.yeri geldikçede o insanlara karşı sitemle karışık konuşuyodum.suçluluk telkini bu konuda da işe yararmı acaba.yoksa insanın kendini suçladığı durumlarda mı daha çok işe yarıyor....
şükür isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2013, 05:27 PM   #90 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point

hayatım boyunca çocukken ağlamışmdır onun dışında ağlamıyorum ama hiç takmadım düşünmedim bile zaten bazı müzikler veya güzel aktiviteler onun görevini yapıyor
Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks