Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Ağlama Hissi & İsteği

Uyarılar

AĞLAMA İSTEĞİ

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Ağlama Hissi & İsteği AĞLAMA İSTEĞİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız normalde duygusal parçalarda üzülürüm duygularıma direk etki yapar bnde ne kadar seversem seveyim kapatrım hemen müziği telkinleri ilk dinledğm zamnlarda parçanın başını duyar duymaz halet-i ruhiyem değişir olmştu :S değişir değişmesinede anında gözyaşı dökme isteği duymakta abartıydı sanki bu süreçte ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ağlama Hissi & İsteği telkin cd indir izle İstanbul Ağlama Hissi & İsteği nerededir kimdir Ağlama Hissi & İsteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ağlama Hissi & İsteği hipnoz Ağlama Hissi & İsteği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ağlama Hissi & İsteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ağlama Hissi & İsteği kuantum düşünce kitap haberi

AĞLAMA İSTEĞİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2010, 08:50 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Cool Cevap: AĞLAMA İSTEĞİ

normalde duygusal parçalarda üzülürüm duygularıma direk etki yapar bnde ne kadar seversem seveyim kapatrım hemen müziği
telkinleri ilk dinledğm zamnlarda parçanın başını duyar duymaz halet-i ruhiyem değişir olmştu :S değişir değişmesinede anında gözyaşı dökme isteği duymakta abartıydı sanki bu süreçte hep hareketli parçalar dinledm şimdi normale döndüm çok şükür

buda geldii geçti işteh
saygılarr :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2010, 02:30 AM   #72 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 63
31 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
atessu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AĞLAMA İSTEĞİ

aklıma mevlana hz.'nin bir sözü geldi ;''sen kendini temiz sanırsın ama dibin çamur bağlamış'' bu sözden kasıt şu bizler bilinçaltımıza olumsuz duygu ve düşünceleri kodladığımız için şimdi bir temizlik yaptığımızda kir ister istemez yukarı çıkayor...buna bilinç kusması deniyormuş ve bir süre kadar bilinçaltına çalışanlarda (telkin,hipnoz,vs) doğal kabul ediliyormuş....
atessu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 01:00 AM   #73 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point

9. gun bitti ancak, dalgalanma hat safhada. dun ve bugun aglama istegi, bazen sebepli bazen sebepsiz; yolda yururken, vapurda, yemek yerken, dus alirken.. ardi arkasi kesilemedi. arada kendimi cok iyi hissettigim de oluyor, annem bile dedi, bir bakiyorum gayet mutlusun, bir bakiyorum cok berbat bi vaziyettesin diye ne yapacagimi sasirdim ben de diyor. sonra paylasmak istedigim bir diger sey, sorumluluk almak istemiyorum. eskiden beri ailenin en kucuk ve acar is bilir becerir cocugu olmak zorunda kalmisim megerse bunu fark ettim, hasta bir baba, onun bakimiyla ilgilenmekten dunyadan kopmus bir anne ile, kendinden 10 yas buyuk ablalarin ve onlarin cocuklarinin bile sorumlulugunu almisim ustume belli bir cercevede her nasilsa. o cerceve dahilinde hemen her isi ben haledebilirmisim sanmisim ve bunu cidden de baya baya yillarca yapip surdurmusum. bugun isi elime yuzume bulastirdigim gun oldu. hic bir kararda aktif olmadim ya da olamadim. herkes gibi farketmez, siz bilirsiniz falan gibi seyler soyledim. bildiklerimi bilemedim. ama bilincli degil gercektende bilemeyiverdim kendiliginden.. atak olamamamin sonuclarina hep birlikte katlandik bugun. sonra az once okudum bilincli hata yapma luksunuz olsun ya da siradan olmayi deneyin gibi basliklar varmis. ben bilerek yapmadim sanirim 9 gundur dinledigim depresyon, sucluluk ve ego telkinleri bende boyle bir davranis peydahladi. simdi asil sorunum yarin calismaya basliyorum. umarim kolay geciririm. bu bilememe hissi, siradanlik, kenarda keyif catma aile icinde iyi de iste pek faydali olmayabilir :) bakalim yarin gorucez. sevgiler herkese...
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 01:26 AM   #74 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar sineff;

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz..

Depresyon telkini hemen dinlemeye başlamakta acele etmişsiniz..İlk etapta Ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini dinliyoruz..Diğer telkinleri daha sonra -yaklaşık bir hafta-ekliyoruz..Rehber bölümünü inceleyebilirsiniz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 02:15 AM   #75 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

peki mevcut durumda napmaliyim? bunu nasil telafi edebilirim? bu gun bir haftayi coktan doldurmus oldugum icin depresyon ego ve sucluluk yanina sosyallik ve mutluluk eklemistim. tavsiyeniz olursa sevinirim.
Alt 18-07-2010, 02:27 AM   #76 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Bir haftayı doldurmuş olduğunuz için bu listenize devam edebilirsiniz tabii.

Depresyon telkinini ilk etapta dinlediğiniz için zor geçirmiş olabileceğinizi ifade etmek istemiştim..Suçluluk telkini zaten dalgalanma sürecini tetikliyor.Zamanla bu süreci atlatacaksınız..

Paylaşımlarınız bekliyoruz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2010, 02:11 PM   #77 (permalink)
Teğmen

19. gun aglama hislerimin uzun bir suredir kesildigini ve son zamanlardaki aglamalarimin da klasik mizirdamalardan cok temizlenme sureci oldugunu icten ice ama bi o kadar net hissederek ve goz yaslarimin icinde onlarla akip giden sucluluk duygularimin, kiriklik ve kizginlik benzeri duygularimin olduguna emin olarak gecirdim. cok fazla dalgalanma hissetmiyorum su ara ama bittigi anlamina da gelmiyor elbet. uzun, depresif bir donem gecirdigim ve olumsuz dusuncelerimin hucrelerime isledigi goz onune alinirsa ic dunyamda yasadigim her turlu olumlu sayilacak kipirdanma benim icin cok onemli. git gide iyilestigimi hissediyorum simdi boyleysem ilerde cook kiyak olabilir hersey diye dusunup gulumsemekten kendimi alamiyorum. iyi ki varsiniz :))
Alt 10-08-2010, 11:31 PM   #78 (permalink)
Teğmen

KüçükFilozofKız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 76
97 Mesajinıza toplam 345 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KüçükFilozofKız is an unknown quantity at this point

herkese selamlar..telkinleri dinlemeye basladım 3-4 gün oldu yanılmıyosam.telkin derken sadece suçluluk dinliyorum ego dinlemiyorum..ikisini bi arada dinlememem sorun oluşturur mu? sucluluk'u halledince egoyu dinlemeyi düşünüyorum herhangi bi sakıncası varmı acaba?..Telkini dinlerken yatağımda drup durup geçmişteki üzücü olaylar aklıma geldi ağlamaya basladım sebepsizce içimden geldi öylesine vs..:/ aslında daha öncesinde ağlama nöbetleri geçiriyodum bu tarz ama atlattığımı düşünüyodum..bu da telkinin bi etkisidir diye düşündüm? yanlışmıym bilmiyorum yoksa eskisi gibimi oldum

Sadece Huzur.
KüçükFilozofKız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2010, 11:46 PM   #79 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point

Küçükfilozof ben daha çok yeniyim ama şahsi fikrim biraz da '' mutluluk '' eklemen olaya, ne dersin... :))) GÜLÜMSE
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2010, 11:52 PM   #80 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
KüçükFilozofKız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese selamlar..telkinleri dinlemeye basladım 3-4 gün oldu yanılmıyosam.telkin derken sadece suçluluk dinliyorum ego dinlemiyorum..ikisini bi arada dinlememem sorun oluşturur mu? sucluluk'u halledince egoyu dinlemeyi düşünüyorum herhangi bi sakıncası varmı acaba?..Telkini dinlerken yatağımda drup durup geçmişteki üzücü olaylar aklıma geldi ağlamaya basladım sebepsizce içimden geldi öylesine vs..:/ aslında daha öncesinde ağlama nöbetleri geçiriyodum bu tarz ama atlattığımı düşünüyodum..bu da telkinin bi etkisidir diye düşündüm? yanlışmıym bilmiyorum yoksa eskisi gibimi oldum
Telkinleri tek tek dinlememeyi öneriyoruz. Ego ve suçluluğu bir arada dinlemelisiniz. Tüm bunlar zaten anlatıldı forumda. Özellikle suçluluk telkini bazı kişilere ağır gelebiliyor. O nedenle bir arada dinleyin.

Aşağıdaki linki incelerseniz sevinirim.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...lemeyiniz.html

Bookmarks