Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=695)

Belgin ∞ 24-07-2009 10:36 AM

Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, Atakan Bey'in de bir çok defa söylediği üzere telkinleri kimseye açıklamak zorunda değilsiniz. İnanmıyorlarsa bırakın inanmasınlar, plosebo sanıyorlarsa bırakın sanmaya devam etsinler. Nasıl olsa sizdeki değişimleri gördükçe bunun bir balon etkisi değil, gerçek bir etki olduğunu kavrayacaklar.

Çevrenizdeki inançsız ya da güvensiz insanlara bir şey anlatmaya ve o şeye inandırmaya çalışmak gereksiz yere enerji sarfiyatıdır bana göre. Kimseye bir şey açıklamanız gerekmiyor, siz devam edin dinlemeye onlar nasıl olsa size gelecek veya soracaklardır değişiminizin nedenlerini.

Sevgiyle:

Herr_Mannelig 27-12-2009 08:34 PM

okulum olduğu için yeni halim kesinlikle farkediliyor
acayip değiştim
arkadaşlarım önceden,çok kısık sesle konuşuyosun çok sessizsin,ağzını bıçak açmıyo falan derlerdi.sessiz kendi halinde bi kızdım işte o zamanlar.
şimdiki arkadaşlarım ise sesin çok gür çıkıyo falan diyorlar.hatta bazen biraz alçak sesle konuş diyolar y789ki önceden hiç duymazlardı..

sonracıma,davranışlarım falan acayip rahatladı.sınıfa şarkı söyleyerek girmeler,kendimi konserde hissedip elimde mikrofon varmış gibi falan taklitler yapmalar..oh be dünya varmış vallay789 önceden arkadaşlar eğlenirlerken ben oturur izlerdim,içimden katılmak gelirdi ama yapamazdım.şimdi herşey daha eğlenceli. bi örnek daha aklıma geldi,okulun maçlarına falan gittiğimizde,herkes tezahürat yapar,ben hç bişey yapmam.saf saf dururdum öyle.artık boğazım acıyo bağırmaktan(aslında bu değişim telkinleri dinlemeden önce başlamıştı..neyse içimde varmış, bu siteyle tanışınca daha da artmıştır diyim^-^)

sonra sınıfta hoca,hadi biriniz konuşsun dediğinde,hemen atılmalar,'ben konuşuyum hocam !'
eskiden sınıfın en sessizi iken,şimdi en çok sesi çıkanlardan biriyimart56art56

daha ego ve suçluluğu dinlememe rağmen sonuçlar böyle..sf yi falan dinleyince kimbilir nasıl olurum krz56
tabi sitedeki tüm mesajların,olumlamaların etkisi var..
erken yaşta böyle bi siteyle karşılaştığım için çoook şanslıyım.hepinize teşekkür ediyorumm neseli56

ha bir de,sınıfta ,başkalarının yanında falan bişey yiyemezdim çok rahatsız olurdum.e malum sf liyim^-^
artık böyle bi sorunum da yok sayılır ::)

bişi daha var,önceden herkesle çok ciddiydim.herşeye yüzüm kızarırdı.hiç çekinmediğim zamanlarda bile kızarıyodu.sonra samimi oluncak kişilere,'siz'diyerek hitap ediyodum.çok utangaçıtım işte
şimdi öyle değilim tabii

Herr_Mannelig 29-12-2009 01:16 PM

bi de okulda,mesela biri gülüyosa,acaba bana mı gülüyolar falan diye düşünürdüm.gülünç bişey olursa ,hemen,rezil olduğumu düşünürdüm.çok güvenisizdim ama artık çook değiştimsmil56

zeus13 30-12-2009 12:18 AM

atakan bey bende sizin ücretli telkinlerinizden utangaçlığa son topluluk karşısında konuşma kendine saygı kendini sev utangaçlığı yenin telkinleri var bu telkinler ücretsiz telkinlerden daha etkilidir demi ben düzenli dinleyemedim bunları bunların hepsini listeye koyup dinlesem iyimi olur sizce bu telkinler utangaçlığı yenmede sitedekilerden daha etkilidir demi

Alexandra 10-08-2010 04:06 PM

Ben telkinleri dinlemeye başlayalı çok oldu. Hatta Ego ve başkalarının düşüncelerini önemsememe beni yeniden yarattı diyebilirim. Şimdi yavaş yavaş diğer telkinleri de dinliyorum. Fakat bir yandan öğrenmek istediğim bir şey daha var. Birkaç tanesini birlikte dinlemenin bir sakıncası var mıdır? ben bir klasör açtım, içinde 5-6 adet telkin var. Bir de uyurken dinlemeyi de seviyorum. İnşallah yanlış bir şeyler yapmıyorum.

Bu telkinleri düzenleyen, bu siteye ekleyen, bize sunan herkese minnettarım.
Sevgiyle kalın.

bilgendilo 06-10-2010 11:45 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2766)
Ego ve Suçluluk sabit olsun.Kendine güven koruma kalkanı topluluk karısında konuşma sf vs gibi telkinleri listeye ekleyin..
Dalgalanma olursa suçluluğu çıkartın.Ertesi gün dalgalanma geçince tekrar suçluluğu ekleyin böyle devam edin

merhaba Atakan Bey,
dalgalanma nasıl oluyo acaba, rehber bölümünde belki bilgi vardır diye baktım ama bulamadım

denizyıldızı 08-10-2010 06:28 PM

Bende artık kendimi dha güçlü hissediyorum kendi içimde fakat biraz daha zamana hitiyacım var sanırım...

senarist 08-03-2011 04:21 PM

Allah Allah ben daha çok gerilmeye başladım sosyal ortamlarda ya.

Kurqan 02-04-2011 08:52 PM

merhaba burada biosezen arkadaşımızın dedikleri üzerine anladım. Rüya GÖRMEK.

RüyaMda ilkokul ortaokulda sevdiğim kişinin bana seninle kim çıkar ki sözünü hatırlattı. O an İçimde büyük bir yıkım olmuştu (üzerinden 5 yıl geçti ilk sevgili şeyleriydi) sokakta yürürken yere bakmak filan zaten yoktu bende kendime gayet güvenen biriyim tabi geçmişimden gelen bir eziklik hala içindeydi onuda inşallah telkinler halledicek.
Devam ediyim mide bulantıları filan yok bende fakat geçen gün RÜYAMDA o kız bizim dairede oturuyordu. Merdivenlerden aşağıya iniyordu arkamda onu gördüm. Ve apartmanın kapısından dışarı çıkıyordu bende tabi. Bİ an o ve arkadaşımı çıksın yoksa ben diye düşünmeden direk onların önüne geçerek ben çıktım (normalde olsa gene böyle yapardım :) )
Sanırım telkinlerin geçmişten günümüze etkileri.
Yorumlarınızı bkliyorum sizce etkilerimi Yoksa sadece bir raslantı mı?=

edaiphigenia 21-04-2011 01:57 AM

Bugün olan bir değişimi paylaşmak istedim. Elbise provası için annemin arkadaşına gidecektik, annem bir engel çıktı gelemeyeceğini söyledi. Ben nasıl olsa tek başıma gitmem diye yarın geliriz dedi arkadaşına. Ben hemen atıldım ben tek giderim diye. Annem çok şaşırdı. Ben de sonra fark ettim, eskiden olsa gitmezdim, çekinmekten çok sıkılırım ben düşüncesiyle. Ama gayet rahat gittim bir de uzun süre sıkılmadan oturup sohbet ettim. :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:04 PM.