Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar

Uyarılar

Felçli hasta bakımı ipuçları

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar Felçli hasta bakımı ipuçları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Efendim ben hem annem hem anneannem olmak üzere ikisinde de felçten dolayı yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdürdüler ,inme ,nüzil yada felç adları ile anılır kısmı yada tam felç olabilir kalıcı yada geçicide olabilir hastanın yaşı önemli faktördür ve beyindeki tıkalı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar telkin cd indir izle İstanbul Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar nerededir kimdir Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar hipnoz Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşlılıkta Görülen Hastalıklar kuantum düşünce kitap haberi

Felçli hasta bakımı ipuçları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2007, 10:55 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Felçli hasta bakımı ipuçları

Efendim ben hem annem hem anneannem olmak üzere ikisinde de felçten dolayı yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdürdüler ,inme ,nüzil yada felç adları ile anılır kısmı yada tam felç olabilir kalıcı yada geçicide olabilir hastanın yaşı önemli faktördür ve beyindeki tıkalı bölgelerde büyük etkendir bu konu ile ilğili paratik hayatta sormak istediğiniz sorular olursa severek yardımcı olurum
eğer evde yada yakınınızda felçli bir hasta varsa ve bu konuda öğrenmek istedikleriniz yada merak ettikleriniz ben elimden geldiğince yardım ederim (tabiki tıbbi bir bilgim yok yanlış anlaşılmasın ben sadece 5ay ve 3 yıl olmak üzere yaşanmışlıkların verdiği öğretiler üzüerinden yardım edebilirim pratk açıdan )sevgilerimle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-04-2008, 06:53 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Felçli hasta bakımı ipuçları

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Efendim ben hem annem hem anneannem olmak üzere ikisinde de felçten dolayı yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdürdüler ,inme ,nüzil yada felç adları ile anılır kısmı yada tam felç olabilir kalıcı yada geçicide olabilir hastanın yaşı önemli faktördür ve beyindeki tıkalı bölgelerde büyük etkendir bu konu ile ilğili paratik hayatta sormak istediğiniz sorular olursa severek yardımcı olurum
eğer evde yada yakınınızda felçli bir hasta varsa ve bu konuda öğrenmek istedikleriniz yada merak ettikleriniz ben elimden geldiğince yardım ederim (tabiki tıbbi bir bilgim yok yanlış anlaşılmasın ben sadece 5ay ve 3 yıl olmak üzere yaşanmışlıkların verdiği öğretiler üzüerinden yardım edebilirim pratk açıdan )sevgilerimle
Özellikle bu konuyu google'da arayarak gelen çok kişi oluyor.Bu başlık altında yapacağın paylaşımlar onlara da biraz olsun ışık tutacaktır.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 08:39 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

atakan felç geçiren insanlarımız ki bu genelde yaşlılarımız oluyor onların evde bakımı özen isteyen bir konu hem fiiziki hem psikolojik olarak yatan hasta için olsun bakan kişi için olsun oldukça yıpratıcı çoğu şey,çoğu şey deneme yanılma ve zamaniçinde öğrenelerek yapılıyor halbukşi bu konuda paylaşımlar olursa ben annemde şunu yaşadım yaşayan varsa şöyle yapın bu kolay olur diye pratik bilğiler verilebilir paylaşılır soru soran olursa bende yaşadıklarımdan örneklerle yardım ederim
Alt 14-04-2008, 04:19 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point
Standart BABAM BEYİN KANAMASI SONUCU FELÇ GEÇİRDİ VE HAYATIM DEĞİŞTİ

merhaba yaklaşık 2 ay önce canım babam beyin kanaması geçirdi bunun sonucu olarakta sağ tarafında felç kaldı konuşamıyor evimize döneli 15 gün oldu bakımı için bir şirketle anlaştık ama ruhen bitmiş durumdayım ilaç içmeyi yemek yemeyi reddediyor psikolojisi için bir ilaç verdi dr u ama ne fayda hiç bir değişim yok nasıl davranacağımızı ne yapacağımızı bilmiyorum varsa buna benzer bir durum yaşayan yada yaşamakta olan lütfen bana yardım edin ağlamanın ve üzülmenin sonucu asla değiştirmeyeceğini haftalar önce anladım ama çok tecrübesizim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum v ağla

Tatli Cadi'nin günlüğünü bu bolumden okuyunuz.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t6670.0.html
Alt 14-04-2008, 04:29 PM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Konunuzu ilgili bolume taşıdım.
Bu konuda daha önce benzer sorunları yaşamış olan Pisimbat size deneyimlerinden bahsedecektir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2008, 04:34 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

teşekür ederim en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum çok çağresiz hissediyorum öfkeleniyorum bazen hayata kendime yardım edemiyorum ama hiç bir şey tesadüf olamaz buna çok inandığımdan belkide bu sayede başka sıkıntılarımdanda kurtulabileceğim çok güzel bir site çözmeye anlamaya çalışıyorum teşekürederim :)
Alt 14-04-2008, 05:58 PM   #7 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatoş18 is an unknown quantity at this point
Standart slm herkze

BAKMA ÖYLE SESSIZ DURDUGUMA ...
YUREGIMDE FIRTINALAR KOPUYOR ...
SEBEBI NE SENIN VARLIGIN NEDE YOKLUGUN..
SEBEBI BENIM SANA DUYDUGUM ......
ADINI BİLE UNUTTUGUM ASK?

yanlızlıgım
yanımda kımse olmadıgından degil..
yanlızlıgım ..
yanımda sen olmadıgındandır.
fatoş18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2008, 07:05 PM   #8 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
merhaba yaklaşık 2 ay önce canım babam beyin kanaması geçirdi bunun sonucu olarakta sağ tarafında felç kaldı konuşamıyor evimize döneli 15 gün oldu bakımı için bir şirketle anlaştık ama ruhen bitmiş durumdayım ilaç içmeyi yemek yemeyi reddediyor psikolojisi için bir ilaç verdi dr u ama ne fayda hiç bir değişim yok nasıl davranacağımızı ne yapacağımızı bilmiyorum varsa buna benzer bir durum yaşayan yada yaşamakta olan lütfen bana yardım edin ağlamanın ve üzülmenin sonucu asla değiştirmeyeceğini haftalar önce anladım ama çok tecrübesizim nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum v ağla

öncelikle babana acil şifa diliyorum ttalıcadı kardeşim .
öncelikle bana doktorların baban için ne söyleiğini anlatmanı isteyeceğim baban kaç yaşında ayrıca
benim annemde sağ tarafından felçli olarak konuşma ve yeme merkezi de etkilenmişti öyle yaşamını sürdürdü ama babandan daha ağırdısanırsam .bir nevi bitkisel hayttı bizimkisi.
Bir bakım şirketi derken bu işte gerçek anlamda deneyimlilermi ? bu konuyu çok iyi araştırman lazım
babanla hergün her fırsatta konuşmanı durumunun geçici olduğunu sölemelisin gayretle iyileşeceğine inandırmalısın hayata tutunması için bir sebep bulmasına yardım etmelisin ona ihtiyacın olduğunu anlamalı.
sanırsam çalışıyorsun ki bakımı ile ilğilenemeiyorsundur ellerini kollarına jimlastik yaptırmalısın ki kireçlenme olmasın vücütta her saat başı yatış pozisyonunun değiştirmelşisn ki yara açılmasın hergün sabunlu ılk tülbentle tüm vucudunu silip temizleyin kremle her yerini (hafif nemlemdirici kremle) masaj yapın bol su içirin tuvaletini sonda ilemi yapıyor yoksa bezmi bağlıyorsunuz büyük tuvaletine çıkış durumu nasıl
o şimdi çökmüş durumda konuşamadığı için ayrı yıkım felç için ayrı yıkım
sol elinle kalem kağıt tutyorsa yazarak derdini anlatsın yada sen sor o gözlerini kırparak evet yada hayır desin iletişimi canlı tutmalısın bir odada trek edilmememli sizle aynı odada bulunsun yada siz onla oturun gece tek yatsın haifi bir ışık açık bırakınki korkkar çünki
şimdilik aklıma gelenler bunlar sen sor ben sölerim kardeşim lüütfen çekinme
Alt 14-04-2008, 07:27 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

babam 60 yaşında talamus denen kısımda kanaması oldu bilinci açık herşeyi algılıyor anımsıyor ama konuşamıyor dr lar konuşma merkezinin etkilendiğini söylediler sağ tarfında güç kaybı var daha doğrusu sağ el ve ayağında his var ama oynatamıyor bazen sağ eli ile direnç gösteriyor düzenli fizik tedavi görüyor bakımıyla hasta bakıcı ilgileniyor ama tüm beslenmesinden tutun ilaç takıplerine kadar annem ve ben ilgileniyoruz nörolojik olarak ödemde belirgin azalma var ama çok mutsuz işine dönmek istiyor hep yanındayız ama o stresli yemeği ilaç içmeği istemiyor sürekli ağlıyor konuştum onunla ona kendisine acımayı bırakmasını ona ihtıyacımız olduğunu anlatmaya çalıştım o an etkili oldu sanırım gülümsedi meyvesini yedi ama işte gel git çok ruh durumunda nasıl yardım edeceğiz bilmiyorum çook teşekür ediyorum bu arada paylaşacak durumumu anlayacak kimse yok etrafımda ilk hafta başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum yolda yürüyordum babam yaşında bir adamcağız torunuyla yürüyor o an nefret hissettim neden benim babam dedim tanrım çoook zor keşke sadece kabus olsa ..........................
Alt 14-04-2008, 07:38 PM   #10 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
babam 60 yaşında talamus denen kısımda kanaması oldu bilinci açık herşeyi algılıyor anımsıyor ama konuşamıyor dr lar konuşma merkezinin etkilendiğini söylediler sağ tarfında güç kaybı var daha doğrusu sağ el ve ayağında his var ama oynatamıyor bazen sağ eli ile direnç gösteriyor düzenli fizik tedavi görüyor bakımıyla hasta bakıcı ilgileniyor ama tüm beslenmesinden tutun ilaç takıplerine kadar annem ve ben ilgileniyoruz nörolojik olarak ödemde belirgin azalma var ama çok mutsuz işine dönmek istiyor hep yanındayız ama o stresli yemeği ilaç içmeği istemiyor sürekli ağlıyor konuştum onunla ona kendisine acımayı bırakmasını ona ihtıyacımız olduğunu anlatmaya çalıştım o an etkili oldu sanırım gülümsedi meyvesini yedi ama işte gel git çok ruh durumunda nasıl yardım edeceğiz bilmiyorum çook teşekür ediyorum bu arada paylaşacak durumumu anlayacak kimse yok etrafımda ilk hafta başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum yolda yürüyordum babam yaşında bir adamcağız torunuyla yürüyor o an nefret hissettim neden benim babam dedim tanrım çoook zor keşke sadece kabus olsa ..........................
onunla konuşmaya devam edin sen annen torunu ailede kim var ise yaşı genç daha felçli eline yumuşak top verin onu sıkmaya çalışsın eğer yapa biliyor ise yoksa ellerine siz masaj yapın parmaklarına ellerine ayaklarına
günüdzleri onu bir koltuğa oturtmaya çalışın sizin yardımınızla da olsa kalksın yada kucaklayıp kaldırın koltukta vakit geçirsin tv açın kitap okuyun güzel günlerden gelecekteki güzel günlerden konuşun torunununla geçirecği vakitleri anlatın
onun açısından da sizin açınızdan da zor bir durum babanın yerinde hangimiz olsak ağırımıza gider allah yardımcısı olsun sizn de onunda
soruların varsa bekliyorum

Bookmarks

Seçenekler
Stil