Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları House ve Hayaller ve Yöntemler....:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız GEÇ KALDIM BİLİYORUM AMA DENEYİMLEMEM GEREKEN ŞEYLER KALMIŞTI BİTİRDİM VE YAZDIM YAŞAMADIĞIM ŞEYLE İLGİLİ AHKAM KESEMEM MALUM İLİŞKİLERLE İLGİLİ YAZIM BU KISALTTIM BİRAZ SIKICI OLMAMASI İÇİN HEYECANLA YORUM VE SORULARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR DÖNMEK GÜZEL İLİŞKİLER,İLİŞKİLER,İLİŞKİLER… Hayatımıza giren hiçbir insan tesadüfi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-12-2011, 01:19 AM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

GEÇ KALDIM BİLİYORUM AMA DENEYİMLEMEM GEREKEN ŞEYLER KALMIŞTI BİTİRDİM VE YAZDIM YAŞAMADIĞIM ŞEYLE İLGİLİ AHKAM KESEMEM MALUM İLİŞKİLERLE İLGİLİ YAZIM BU KISALTTIM BİRAZ SIKICI OLMAMASI İÇİN HEYECANLA YORUM VE SORULARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR DÖNMEK GÜZEL

İLİŞKİLER,İLİŞKİLER,İLİŞKİLER…

Hayatımıza giren hiçbir insan tesadüfi değildir. En kötüsünden en iyisine hepsi bizim öğretmenlerimizdir, aynamızdır. Her terkedilişimizde, her kazık yiyişimizde aslında çok kutsal bilgiler öğretiler vardır elbette bakmasını bilirsek…Sizlere tavsiyem yaşadığınız her kötü ilişki deneyiminde, ki bunların içinde aşk yok, arkadaşlık, dostluk her türlü ilişki olabilir en önce düşünmeniz gereken şey, hatta altın kural şudur; “Ben bu insanı neden hayatıma çektim?” “Bu insan bana ne kattı?” Bakın dikkatinizi çekerim size kazık dahi artmış olsa bir insan sizin sandığınız aksine sizde alıp götürmemiştir size katmıştır.Kimisiyle sabrı, kimisyle sevgiyi, kimisiyle güveni ya da güvensizliği öğreniriz. Güvensizliği öğrenmek sizler için bir kötü mana taşımasın güvensiz olduğunuzu öğreninki onu güvene çevirip tamir edebilesiniz. Mesela bir arkadaş edindiniz diyelim, ona sırlarınızı açtınız güvendiniz onunla ağlayıp onunşla güldünüz ve sonra ne oldu size çok büyük kazık attı. Hemen başladınız “Zaten bu devirde babana bile güvenmeyeceksin arkadaş!” demelere…İşte bunu söylemeye başladığınız an durup düşünün geçmiş tüm deneyimlerinizi arkadaşlıklarınızı sevdiklerinizi size ilişkiler ve güven konusunda telkin veren herkesi ama herkesi düşünün kesinlikle köken ve çekirdek inanç kendini ele verecektir. Beyniniz daha doğrusu bilinçaltınız veya egonuz size bu olumsuz ifadeleri fısıldamaya başladığı an inanın bu büyülü bir andır sakın ona karşı çıkmaya çalışmayın ya da aman hemen olumlu düşünmeye çalışayım demeyin. Aksine bu anlar altın değerindedir sessizce onun yakarışlarını, sizi olumsuz yönde etkilemeye çalışan sesini dinleyin dinlerken inanınki taaa bu çekirdek inancı elde ettiğiniz ana kadar sizi götürdüğüne tanık olacaksınız ki o ana döndüğünüz an bu kötü izlenimi değiştirme şansını elde etmiş olursunuz. Ben aynen böyle yaptım çekirdek inançlarımın tümüne bu yolla vardım. Diğer bir yöntem ise ho’poponopo yöntemi, sorun yaşadığınız insanı gözlerinizi kapatarak karşınızda hayal edin önce ona söylemek istediklerinizi sayın dökün yüzleşin duygularınızla ona olan ve sizin kendinize olan duygularınızla, hatta becebiliyorsanız ağlayın ne mutlu size! Ardından şöyle söyleyin; “Seninle yaşadığım bu probleme neden olan içimde, dışımda, dnalarımda, atalarımdan gelen , her türlü korku, endişe ve kötü niyet için şimdi bizi yaradandan kendimden ve senden özür diliyorum lütfen beni affet seni seviyorum teşekkür ederim….” Ardından en az bir hafta süreyle sadece 4 cümleye indirgeyin bunu sessizce, “beni affet, özür dilerim,seni seviyorum,teşekkür ederim” bu insan ya bir şekilde hayatınızdan çıkacaktır ya da problem halolacaktır. Artı insanlarla bir probleminiz olması demek kendinizle bir probleminiz var demektir.Dolayısıyla kendimize ait yargılarımızıda değiştirmemiz çok önemlidir.Benim yazılarımı sürekli takip edenler bilirler ben her zaman herşeyin en üstüne kendini sevmek ve değer vermeyi koyarım. Siz önce kendinizi seveceksiniz ki sevilin, siz önce kendinize değer vereceksinizki değer görün, siz önce kendinize güveninki karşınıza güvenilir insanlar çıksın. Bu kendini sevme olayını aşamazsanız hayatta hiçbir şey yürümez inanın bana, kendinizi hiçbir şeye layık görmezken bu hayattan bir dilekte bulunamazsınız! Allah’a dua ederken bile “Nasıl olsa kabul etmez beni sevmiyor bile belaları hep bana veriyor” demedikmi çoğu zaman? Ama Allah bizlere nasıl sesleniyor? “Ben sizin zannınız üzereyim!” Yani önce kendini sevsen Rabbim de beni seviyor desen bana iyilikleri güzellikleri gösteriyor desen illaki o da senin zannın üzerine bir hayatı sunacaktır sana, kaldıki her şerde hayır görmeyi biz ondan öğrendik, kendimizi sevmeyi….İşte en büyük kırılma noktası kendini sevme ile başlıyor, sonra çekirdek inançları bulma ve onları dönüştürme ile sona eriyor bazen sadece kendini sevmek bile yetiyor insana. Akrabalar için bile bu geçerli, “akraba akreptir!” Bana çok küçükken böyle dendi, ne oldu peki bu çekirdek inanç yüzünden uzak durduğum kuzenimle seneler kaybettik çok şükür şimdi kardeşten öteyiz. Toplumun dayattıkları, ailelerin dayattıkları hepsi birer toplumsal bilinç boşverin hepsini…Herkesin ve herşeyin bir nedeni var ve biz bir şekilde hayatımızda olmalarını istediğimiz için varlar, bizim düşüncelerimize göre davranıyorlar bize, biz kendimizi layık görmedimiz sevmediğimiz an kollektif bilinç algılaması ile onlarda bunu sezip tamda bizim istediğimizin tersine davranıyorlar. Örneğin birisi ile tanıştık ve ona aşık olduk, en başından ilişkiye yargımızı yapıştırdık “bu bana bakmaz zaten, beni beğenmez zaten” ama neye göre, kime göre? Neden? Sonra dinleyin ardından gelen hikayeyi egonuzda muhtemelen geçmişteki bir redediliş hikayesi veya güvensizliğin körüklediği şey çıkacaktır meydana! Ve bingo! O kişi sizi gerçektende görmezden gelir! Bana inanmıyormusunuz birde Mirzakarimden dinleyin bakalım;

“ Kendinize olan tavrınız, kendinize olan saygınız, kendinizle duyduğunuz onur aynı bir tellal gibi önünüzde duruyor! Önde dış görünüşünüz, mimiğiniz, duruşunuz yürüyor, duygularınız, düşünceleriniz ruhsal durumunuz adım atıyor. Ve eğer bir gün hiçbir neden yokken kendinizi bir birey olarak kabul ederseniz ne olacak? Bir lider gibi davranırsanız ne olacak? Eğer kendinizi kral gibi hissederseniz ne olacak? Aptalca bir şey mi? Öyle mi? İçinde bulunduğunuz durum aptalca, kendinize acımalarınız,aşalamalarınız aptalca esas! Kıymetlilerim benim siz şöyle bir durum görmüşmüydünüz? Bir kadın, daha doğrusu çilli yuvarlak bir somun ama nedense tüm erkekler peşinde koşuyorlar. Karşılaşmışmıydınız böyle durumlarla? Neden böyle? Çünkü birisi bir zamanlar onun başının etini yemiş çok güzel olduğunu söylemiş ve o enayide buna inanmış ama daha da önemlisi şimdi bunu hissediyor ve inanıyor! İşte hayal edin sabah kalkıyor ve kendinize iyi, çok iyi en iyi olduğunuzu söylüyorsunuz! Ayna karşısında krallığınızı ya da kraliçeliğinizi ilan edin ve tesadüfen siz majestelerinin ayakları yamuksa bile bunu kimse farketmeyecektir bile! ÇÜNKÜ İÇSEL ONUR FİZİKSEL KUSURLARDAN TARTIŞMASIZ ÜSTÜNDÜR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
Kısacası bu eğlenceli ve çarpıcı örnek benim anlatmaya çalıştıklarımın özeti gibi ben revize ederek yazdım sizlere, öncelikle kendimizle ilgili yargılarımızı değiştirmemizin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya çalıştım sonrası zaten gelir eft yapılır, ho’poponopo yapılır değişim içsel motive ile başladımı herşey dönüşür değişir unutmayın ki dış dünya bizim algıladığımız düşündüğümüz kadardır ve bunu değiştirmek bizim elimizdedir. Hiç kimse ben dahil kusura bakmasın ama dışarda orda tam orda duran herkesi biz çektik, bir sebebi vardı onlar bizim aynamızdı vakit dellenip bunalıma girme zamanı değil ilişkileri ve kendimizi dönüştürüp milat yaratma zamanıdır!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 01:38 PM   #42 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Hosue'cuğum ellerine sağlık yine harika bir yazı olmuş. Farkındalığını arrtırmaya çalışanlara da çok ışık tutacak inancındayım. Yöntem de vermişsin örnek ama herşey kendine ve çevredekilere ait düşüncelerini değiştirmekle başlar.

Bu güzellikleri paylaştığın için teşekkürler. Harikasın.

Mutlu, huzurlu, sağlık ve bereket dolu günler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2011, 06:54 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

tamda ihtiyacım olan bir dönemde ihtiyacım olan bir yazı housecum
gerçekten çok doğru yazdıkların süpersin bunların farkında olman ve ifade ediş şeklin çok güzel..
ho’poponopo yöntemini ilk kez duydum ve çok güzel bir yöntem
bende uygulamaya geçicem..
sağlıcakla kal canım...
Alt 29-12-2011, 12:05 AM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Sweet ve Jenny güzel yorumlarınız için teşekkür ederim evet haklısın sweet herşey yöntemden de önce düşünceleri değiştirmekle başlar son günlerde bende çok karmaşık duygular yaşıyordum onları bir nebze aşmayı bekledim yazmak için bende şu vardı özellikle aşk konusunda gözümde olduğundan fazla büyütüyor kendi değerimide yadsıyordum aman arkadaşlarım canlarım herşeyden evvel bir kendinizi sevin kendinizi affedin kendinizle olan hesaplaşmalarınızı bitirin gerisi çorap söküğü gibi geliyor valla düşüncelere de dikkat tabiii :D
Alt 29-12-2011, 12:54 AM   #45 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GEÇ KALDIM BİLİYORUM AMA DENEYİMLEMEM GEREKEN ŞEYLER KALMIŞTI BİTİRDİM VE YAZDIM YAŞAMADIĞIM ŞEYLE İLGİLİ AHKAM KESEMEM MALUM İLİŞKİLERLE İLGİLİ YAZIM BU KISALTTIM BİRAZ SIKICI OLMAMASI İÇİN HEYECANLA YORUM VE SORULARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR DÖNMEK GÜZEL

İLİŞKİLER,İLİŞKİLER,İLİŞKİLER…

Hayatımıza giren hiçbir insan tesadüfi değildir. En kötüsünden en iyisine hepsi bizim öğretmenlerimizdir, aynamızdır. Her terkedilişimizde, her kazık yiyişimizde aslında çok kutsal bilgiler öğretiler vardır elbette bakmasını bilirsek…Sizlere tavsiyem yaşadığınız her kötü ilişki deneyiminde, ki bunların içinde aşk yok, arkadaşlık, dostluk her türlü ilişki olabilir en önce düşünmeniz gereken şey, hatta altın kural şudur; “Ben bu insanı neden hayatıma çektim?” “Bu insan bana ne kattı?” Bakın dikkatinizi çekerim size kazık dahi artmış olsa bir insan sizin sandığınız aksine sizde alıp götürmemiştir size katmıştır.Kimisiyle sabrı, kimisyle sevgiyi, kimisiyle güveni ya da güvensizliği öğreniriz. Güvensizliği öğrenmek sizler için bir kötü mana taşımasın güvensiz olduğunuzu öğreninki onu güvene çevirip tamir edebilesiniz. Mesela bir arkadaş edindiniz diyelim, ona sırlarınızı açtınız güvendiniz onunla ağlayıp onunşla güldünüz ve sonra ne oldu size çok büyük kazık attı. Hemen başladınız “Zaten bu devirde babana bile güvenmeyeceksin arkadaş!” demelere…İşte bunu söylemeye başladığınız an durup düşünün geçmiş tüm deneyimlerinizi arkadaşlıklarınızı sevdiklerinizi size ilişkiler ve güven konusunda telkin veren herkesi ama herkesi düşünün kesinlikle köken ve çekirdek inanç kendini ele verecektir. Beyniniz daha doğrusu bilinçaltınız veya egonuz size bu olumsuz ifadeleri fısıldamaya başladığı an inanın bu büyülü bir andır sakın ona karşı çıkmaya çalışmayın ya da aman hemen olumlu düşünmeye çalışayım demeyin. Aksine bu anlar altın değerindedir sessizce onun yakarışlarını, sizi olumsuz yönde etkilemeye çalışan sesini dinleyin dinlerken inanınki taaa bu çekirdek inancı elde ettiğiniz ana kadar sizi götürdüğüne tanık olacaksınız ki o ana döndüğünüz an bu kötü izlenimi değiştirme şansını elde etmiş olursunuz. Ben aynen böyle yaptım çekirdek inançlarımın tümüne bu yolla vardım. Diğer bir yöntem ise ho’poponopo yöntemi, sorun yaşadığınız insanı gözlerinizi kapatarak karşınızda hayal edin önce ona söylemek istediklerinizi sayın dökün yüzleşin duygularınızla ona olan ve sizin kendinize olan duygularınızla, hatta becebiliyorsanız ağlayın ne mutlu size! Ardından şöyle söyleyin; “Seninle yaşadığım bu probleme neden olan içimde, dışımda, dnalarımda, atalarımdan gelen , her türlü korku, endişe ve kötü niyet için şimdi bizi yaradandan kendimden ve senden özür diliyorum lütfen beni affet seni seviyorum teşekkür ederim….” Ardından en az bir hafta süreyle sadece 4 cümleye indirgeyin bunu sessizce, “beni affet, özür dilerim,seni seviyorum,teşekkür ederim” bu insan ya bir şekilde hayatınızdan çıkacaktır ya da problem halolacaktır. Artı insanlarla bir probleminiz olması demek kendinizle bir probleminiz var demektir.Dolayısıyla kendimize ait yargılarımızıda değiştirmemiz çok önemlidir.Benim yazılarımı sürekli takip edenler bilirler ben her zaman herşeyin en üstüne kendini sevmek ve değer vermeyi koyarım. Siz önce kendinizi seveceksiniz ki sevilin, siz önce kendinize değer vereceksinizki değer görün, siz önce kendinize güveninki karşınıza güvenilir insanlar çıksın. Bu kendini sevme olayını aşamazsanız hayatta hiçbir şey yürümez inanın bana, kendinizi hiçbir şeye layık görmezken bu hayattan bir dilekte bulunamazsınız! Allah’a dua ederken bile “Nasıl olsa kabul etmez beni sevmiyor bile belaları hep bana veriyor” demedikmi çoğu zaman? Ama Allah bizlere nasıl sesleniyor? “Ben sizin zannınız üzereyim!” Yani önce kendini sevsen Rabbim de beni seviyor desen bana iyilikleri güzellikleri gösteriyor desen illaki o da senin zannın üzerine bir hayatı sunacaktır sana, kaldıki her şerde hayır görmeyi biz ondan öğrendik, kendimizi sevmeyi….İşte en büyük kırılma noktası kendini sevme ile başlıyor, sonra çekirdek inançları bulma ve onları dönüştürme ile sona eriyor bazen sadece kendini sevmek bile yetiyor insana. Akrabalar için bile bu geçerli, “akraba akreptir!” Bana çok küçükken böyle dendi, ne oldu peki bu çekirdek inanç yüzünden uzak durduğum kuzenimle seneler kaybettik çok şükür şimdi kardeşten öteyiz. Toplumun dayattıkları, ailelerin dayattıkları hepsi birer toplumsal bilinç boşverin hepsini…Herkesin ve herşeyin bir nedeni var ve biz bir şekilde hayatımızda olmalarını istediğimiz için varlar, bizim düşüncelerimize göre davranıyorlar bize, biz kendimizi layık görmedimiz sevmediğimiz an kollektif bilinç algılaması ile onlarda bunu sezip tamda bizim istediğimizin tersine davranıyorlar. Örneğin birisi ile tanıştık ve ona aşık olduk, en başından ilişkiye yargımızı yapıştırdık “bu bana bakmaz zaten, beni beğenmez zaten” ama neye göre, kime göre? Neden? Sonra dinleyin ardından gelen hikayeyi egonuzda muhtemelen geçmişteki bir redediliş hikayesi veya güvensizliğin körüklediği şey çıkacaktır meydana! Ve bingo! O kişi sizi gerçektende görmezden gelir! Bana inanmıyormusunuz birde Mirzakarimden dinleyin bakalım;

“ Kendinize olan tavrınız, kendinize olan saygınız, kendinizle duyduğunuz onur aynı bir tellal gibi önünüzde duruyor! Önde dış görünüşünüz, mimiğiniz, duruşunuz yürüyor, duygularınız, düşünceleriniz ruhsal durumunuz adım atıyor. Ve eğer bir gün hiçbir neden yokken kendinizi bir birey olarak kabul ederseniz ne olacak? Bir lider gibi davranırsanız ne olacak? Eğer kendinizi kral gibi hissederseniz ne olacak? Aptalca bir şey mi? Öyle mi? İçinde bulunduğunuz durum aptalca, kendinize acımalarınız,aşalamalarınız aptalca esas! Kıymetlilerim benim siz şöyle bir durum görmüşmüydünüz? Bir kadın, daha doğrusu çilli yuvarlak bir somun ama nedense tüm erkekler peşinde koşuyorlar. Karşılaşmışmıydınız böyle durumlarla? Neden böyle? Çünkü birisi bir zamanlar onun başının etini yemiş çok güzel olduğunu söylemiş ve o enayide buna inanmış ama daha da önemlisi şimdi bunu hissediyor ve inanıyor! İşte hayal edin sabah kalkıyor ve kendinize iyi, çok iyi en iyi olduğunuzu söylüyorsunuz! Ayna karşısında krallığınızı ya da kraliçeliğinizi ilan edin ve tesadüfen siz majestelerinin ayakları yamuksa bile bunu kimse farketmeyecektir bile! ÇÜNKÜ İÇSEL ONUR FİZİKSEL KUSURLARDAN TARTIŞMASIZ ÜSTÜNDÜR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
Kısacası bu eğlenceli ve çarpıcı örnek benim anlatmaya çalıştıklarımın özeti gibi ben revize ederek yazdım sizlere, öncelikle kendimizle ilgili yargılarımızı değiştirmemizin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya çalıştım sonrası zaten gelir eft yapılır, ho’poponopo yapılır değişim içsel motive ile başladımı herşey dönüşür değişir unutmayın ki dış dünya bizim algıladığımız düşündüğümüz kadardır ve bunu değiştirmek bizim elimizdedir. Hiç kimse ben dahil kusura bakmasın ama dışarda orda tam orda duran herkesi biz çektik, bir sebebi vardı onlar bizim aynamızdı vakit dellenip bunalıma girme zamanı değil ilişkileri ve kendimizi dönüştürüp milat yaratma zamanıdır!
Valla süper bir paylaşım, kendimden çok şeyler buldum, bana bazı konularda ışık oldu diyebilirim, çok teşekkürler yüreğine sağlık
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2011, 01:29 AM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Seninde yüreğine sağlık yaseminist bugünlerde bu deneyimleri çok açık ve meydan okur şekilde yaşıyorum düşüncelerimin ve eylemlerimin meyvelerini topluyorum bunlar o yüzden kişisel gelişim kitaplarından toparlanmış derlemeler değil gerçek deneyimlerdir herkesin kendi ışığını bulması ve yeni yılda mükemmel bir hayat merhaba demesi dileğiyle...
Alt 18-08-2013, 02:21 PM   #47 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Güncelleme

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2013, 01:40 AM   #48 (permalink)
Yüzbaşı

Bennnn geldim :) biliyorum hep yazıcam yazıcam diyorum ihmal ettim çok özür dilerimmmmmmm :) ama bir yandan da koşturma içerisindeyim güzel şeyler oluyor da :) Güzel paylaşımlar da bulunacağım yakın zamanda diğer konuma yazmıştım zaten okuyan arkadaşlarıma sevgiler şimdiden :)))
Alt 20-08-2013, 01:06 PM   #49 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Çok sevindim daha önceki yazılarınızı okumuştum. Çok faydalandım. Umarım en kısa zamanda başlarsınız paylaşımlarınıza.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2013, 07:21 PM   #50 (permalink)
Yüzbaşı

Yani bende hala şu sorun var; erteleme huyu :((( Yazı yazacağım ama hep araya bişiyler karışıyor bi türlü şu erteleme huyumu çözemedim gitti ama artık giricem inşallah düzenli yazmadığım zamandan beri epey yol katettim paylaşmak fikir alış verişi yapmak çok isterim benimde hala yığınla öğrenmem gereken şeyler var mesela şu ara 2 nokta tekniğine takmış durumdayım biraz fikir edinmek istiyorum

Bookmarks